Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość Maria Anna86
Napisalam o schudnieciu na poprzedniej stronie dokladnie. A co ma depresja i leki na nia z wypadkiem i uszkodzeniem kregoslupa bo nie rozUmiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej ujadać całe dnie na forum jak się do pracy wziąć.. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria Anna86 dziś Napisalam o schudnieciu na poprzedniej stronie dokladnie. A co ma depresja i leki na nia z wypadkiem i uszkodzeniem kregoslupa bo nie rozUmiem??? x To, że wypadek (jeśli był) nie jest źródłem Waszych problemów finansowych. Już wcześniej próbowałaś tu "dorabiać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu uciekaj z kafe tu siedza w wiekszoci same zmije. Daj sobie spokoj nie warto tak sie z nimi szarpac. A wy p***y nie chcecie pomoc to nie pomagajcie i nie szczekajcie tutaj. Idzcie sobie o brudnych stanikach popisac czy innych p*****lach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
MAM OBECNIE CALKOWITA NIEZDOLNOSV DO PRACY. i szukam zlecen na korekte tekstów etc.Nawet o tym tutaj kilkakrotnie już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnież miałaś wysyłać potwierdzenia na maila, nadal nie widzę. Nagle ,,idziesz stąd" .Chciałam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomagaj wulgarna frustratko. Dla ciebie żebranie, kłamstwa, naciąganie, nielegalny handel to norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Pewnie ze tak.ide, szkoda nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Meila wysle.tylko pewnie zaraz wrzucicie to tutaj i ktos wezmie kredyt na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak jasne, jakoś niby wcześniej do obcych ludzi już wysyłałaś potwierdzenia:D a teraz nagle nie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spodziewam się,żebym otrzymała, ale w razie czego przypominam się, innahot0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie bo została rozszyfrowana-proste.Nawet nie wiecie naiwne kobiety jak łatwo można papiery podrobić.Pieczątki różnego rodzaju są bardzo łatwo dostępne w necie.Prawda jest taka,że pomogłyście osobie,która wcale tego nie potrzebuje.Sama chciałam jej pomoc ale ta bajeczka o schudnięciu i próba handlu lekami na depresję otworzyły mi oczy.Przyznajcie dziewczyny,że gdybyście miały wypadek to nie pisałybyście tego samego dnia ze szpitala o swoich sukcesach w walce z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierze jak zobacze koza.ela@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie zobaczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna naciągaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Wyslalam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maila dostałam, tyle że bez załącznika. (innahot0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Sprawdz prosze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna 86
wyslalam p.annie nowak 2 zaswiadczenia na meila.karte ze szpitala i zusowskie orzeczenie o calkowitej niezdolnosci do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania przestan idiotkom papiery wysylac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna 86
wiecej nie wysle. chce to niech wrzuca tu na forum wisi mi to bo nie mam nic a nic do ukrycia.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was suki podle ja prdl....weszlam na jej fb ona nie ma zadnego syna ani dwoch wy tempe strzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dostalas tego meila z dokumentami???? co tam jest w ogole?jest chora rzeczywiscie? pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad już stąd kłamczucho!Z tą eksmisją to też niezły kit.Od stycznia zalegasz dwa czynsze i już chcą cię eksmitować?Sratatata:O na gazecie prosisz o zabawki dla córki.W wypadku straciła zabawki czy jak?Chyba teraz macie ważniejsze potrzeby od zabawek.I dlaczego nie przyjęłaś oferty lekkiego sprzątania 3-4 godziny dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma to znaczy ze klamie.co wpisalas ze ja znalazlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można się wkurzyćccc
Maria Anna86,Ty głupi babsztylu potrafisz skan dokumentów wysyłać(nawet nie wiadomo czy prawdziwe i Twoje) jakimś ludziom z neta,żebrać o jedzenie a nie potrafisz udac sie do Opieki Społecznej po pomoc.Poszła won z neta do odpowiednich instytucji i do swojej bliższej i dalszej rodziny. A poza tym Ty głupi babsztylu wyżebrzesz od jakichś naiwniaków z neta coś i bedziesz wśród sąsiadów udawać zaradna kobietę i matkę.Poszła won bezwstydna istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktora to bo ich kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zgłaszam na policje! i do socjalu,niech sprawdzą jak mieszkają i jak dziecko! mówie poważnie! za dużo wpadek miałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna 86
a czy ja gdzies napisalam, ze eksmisja jest z powodu zaleglosci czynszowych????????? powodem jest brak tytułu prawnego i to ze nowy wlasciciel nie chcial przedluzyc umowy najmu tylko zaproponowal wykup albo opuszczenie mieszkania. Nie moje dokumenty?A CZYJE????czy wy jestescie normalne????????BOOOOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście tak upośledzone, że majac adres mailowy nie potraficie znaleźć własciwego profilu na FB???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×