Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Wow! Cos w tej Danii zycie ci nie sluzy :D Nerwowa jestes niunia jak malo kto. Bieda, marzenia i wielkie nic to pewnie mocno frustrujace, co? Uwielbiam te kretynki kafeteryjne. Cos ty sie tych slodyczy tak czepila? Dla ciebie to jakis luksus czy co? Ja to na codzien kupuje, przeciez to taniocha jest :D Dla ciebie to drogie? :D Bos podniecona jak mrowka podczas rui ;-) Tez w PL nie mieszkam i slodycze Lindt sa tu po prostu taniutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z Danii,mój gach tez niema na piwo,zasponsorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No takim to już trzeba dożywotnio pomagać:)nie ma się czym wywyższać,ze dałaś się tak nabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze kobieto z Norwegii tylko napisałam ze mieszkam w Norwegii .Jestem obesnie w Polsce dokładniej w Gdańsku u rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby ta z Danii to sama autorka .Bo jakaś niewydarzona weź troszkę lyknij poczucia humoru od ludzi z kraju w którym rzekomo mieszkasz bo jesteś zgorzkniala i wredna.No i zacofana ,ja jestem i pisze z Kolding polskie znaki jak widać mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z Danii, tableta to ty sobie weź jakiegoś uspokajającego, bo faktycznie nerwowa jesteś, jak ktoś już napisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z Danii, a ty nie wiesz, ze na klawiaturze morzesz sobie ustawic dowolny jezyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce to moge pisac po rusku...полша , a jak chce to på norsk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mala prosbe - czy mozecie mi wyjasnic skad wy bierzecie pzrekonanie, z einni Ance "zazdroszcza"? :D CZego, na bogow? Biedy? Marnego facecika, ktory nie umie utrzymac rodziny i Anka zebra w necie, aby dzieciakowi miec co na kolacje dac? Mieszkania w rozwalajacej sie kamienicy? (Na pomocnych jest post, dokladnie opisujacy kamienice Anki a na google map sa zdjecia :P) Glupoty, ze nie potrafi sama zarobic na walsne dziecko? Czego, na bogow, niby jej zazdroscimy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha:D jesteś w Norwegii i masz polskie znaki:D to po prostu niemożliwe:D ty głupiutka kurko, która Danie na pewno na mapie widziała:O byłam w Anglii, Norwegii, Danii, Szwecjii i nawet w Japonii i wszędzie mam polskie znaki, bo ty myślisz głupiutka kuchto domowa, że w kraju gdzie mieszkasz to takie masz literki na klawiaturze?:D Weź idź do garów lepiej i wstydu sobie oszczędź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z jakiego powodu tu piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no ta ada to na pewno mądra kobiueta:O oto cytat jej wypowiedzi: Bałabym się zostawić ich samych na kilka dni, gdzie młoda miałaby się podporządkować od słowa. Ona taka nie jest i dlatego się nie dogadują w takich prostych codziennych czynnościach. Wolę być sama z córką albo sama z partnerem. W trójkę jest dziwnie. Fajnie jest wtedy, gdy razem wyjeżdżamy poza miasto, gdy jest rozrywka, zakupy lub coś co pochłania kasę. Wtedy jest uśmiech na twarzach obojga. Ale jak mają coś wspólnie zrobić to jest masakra. Podejrzałam np odkurzanie. "Olka, przesuń się, chcę odkurzyć koło twojego biurka i pod nim" - mówi mój partner. "Nie widzisz, że odrabiam lekcje?"- mówi Młoda. Kłótnia wisi w powietrzu. Wchodzę ja i mówię: "zostaw ten odkurzacz skoro dziecko odrabia lekcje. Odkurzy sobie sama gdy skończy zadanie. Wykończę się z nimi, gdy są razem. Strach bierze, co by było, gdybym wyjechała w podróż służbową." Co to za matka, która żyje z człowiekiem, którego jej córka nawet nie akceptuje i boi się z nim zostać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna matka z tej ady:O niech dzieckiem się zajmie a nie gachem. Brak słów po prostu. Patologia, jej gach dziecka nie znosi z wzajemnością, ale musi tolerować, bo mamusia potrzebuje bolca:O Gdybym wyjechała, każde siedziałoby pewnie przy swoim komputerze, oczywiście dziecko dostałoby co trzeba, jeść, ubrać itp, ale jakiejś takiej dobroci, miłości zero. Ich kontakt ogranicz się tylko do "co zjesz? co ci zrobić?, albo "masz już lekcje odrobione?". Muszę stać na straży, by jedno nie powiedziało za dużo drugiemu, młoda wali bez pardonu bo w wielu przypadkach ma rację, a partner obraża się na nią i nie odzywa cały dzień, albo każe się przepraszać. Dziecko pewnie nie dostałoby dobrego słowa przez cały dzień, bo szanowny pan się obraził. tolerować, bo mamusia potrzebuje bolca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada i dziewczyna z Danii przywracacie mi wiarę w ludzkość. Wesołych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 z nudów np. No i żeby się pośmiać oczywiście z komentarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko!!! od wczoraj tu 2 strony urosły a ja myslalam,ze po wpisie ze to juz po swietach wiec dziewczyna nie potrzsebuje pomocy ( bo potrzebowała ją tylko przed swiętami jak sam tytuł wskazuje: ) to juz koniec. ale widze topik zyje wlasnycm zyciem,niezaleznie od autorki ktore juz nic z tym poradzic nie m,oze ze my się tu tak polubiłysmy i zaprzyjazniłysmy. a ada i pani z danii to juz wogole mistrzostwo swiata.zwlaszca pani z danii ktora sama jadem pluje i rzuca wulgaryzmami a obwinia nas za to a z naszej strony nie ma zadnych wulgaryzmow tylko z jej,ona sama o sobie pisze. i jak widac wszystkie wpisy ktore demaskują oszustkę co zostało wielokrotnie udowodnione zaraz tu madra i kulturalna jakże obronczyni komentuje ze my z brudnymi paznokciami i nas mezowie zdradzają z takimi fajnymi babkami jak ona nosz ludzieeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panio z danii na jakiej podsawi twierdzisz ze mam brudne paznokcie? i ze maz mnie zdradza z fajną babką? sadzisz to po swoich doswiadczeniach zyciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z Danii tak samo walnięta jak ta Ada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja ta ktora ją odkryla
mam nadzieję ze ta pasozytka nie bedzie juz tu wiecej zebrac i naciągac uczciwych ludzi tu ani nigdzie indziej tylko przemysli sprawe i wezmie się do roboty skoro jest zdolna a o wiele bardziej niesprawni ludzie pracują,jak ktos chce to mozna wszystko i niech ten topik pozostanie ku przestrodze, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie ostatni post na pomocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ,ale ona brzydka:O i po co bylo tyle gadania jaka to ona śliczna ?Nie rozumiem.Kto to pisał?Chyba jakieś totalne pasztety.Figura ok,nie powiem,tylko dupa płaska jak deska,ale facjata ohydna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak figuta ok szczególnie na tej fotce co jej twarzy nie widac toz to szkielet jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka to pikus, to jedynie mala cwaniara, ktorej sie wydaje, ze "mundra" jest. Najsmieszniejsza jest ta Ada :D Od 5 lat jest z facetem, na ktorego narzeka i nic z tym nie robi. Od 5 lat skomle na forach "jak go zmienic" i za cholere nie przyjmuje do sienie informacji, ze nie mzieni drugiej doroslej osoby. Zaburzona, roszczeniowa, dzidzia piernik :D Znowu zalozyla nowy temat na emamie :D bo ten jej psychiczny faceik dostal mandat za jazde bez prawa jazdy :D A ona znow lka i bedize sie uzewnetrzniac i prowadzic ekshibicjonizm na setki stron. http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,157213927,,Chce_miec_spokoj_.html?v=2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.05 hahasmiech.gif jesteś w Norwegii i masz polskie znakismiech.gif to po prostu niemożliwesmiech.gif ty głupiutka kurko, która Danie na pewno na mapie widziałapechowiec.gif byłam w Anglii, Norwegii, Danii, Szwecjii i nawet w Japonii i wszędzie mam polskie znaki, bo ty myślisz głupiutka kuchto domowa, że w kraju gdzie mieszkasz to takie masz literki na klawiaturze?smiech.gif Weź idź do garów lepiej i wstydu sobie oszczędźsmiech.gif xxxxxxxxxxxxxxx te, bo tak cie trza nazawać. Taka jestes globtroterka, a poziom prezentujesz z rynsztoka. Co ci daly te podroze? ciety jezor, tone kompleksow? no nie moglam wytrzymac jak czytam taka idiotke, ktora uwaza sie za lepsza, a jest tez kurzym dnem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoj panie, ale podróże zagraniczne kształco :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, brzydka jak noc i wyglada jak z patologii,jkaby sie nad nią w dzieciństwie znęcali takie ma rysy patologiczne a gdzie figurka ok? chyba dla pasztetów. skoro waży 40kg to juz zakrawa na anoreksję poza tym ani pupy ani cycków tosz to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja ta ktora ją odkryla
"Zaburzona, roszczeniowa, dzidzia piernik" brawo dziękuję ci kochana za trafnosć okreslenia,brakowało mi tych słow jak to się mowi mialam je na koncu języka,zwlaszcza podoba mi się dzidzia piernik-kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakim dziale ada załozyla ten wątek? bo nie jestem tam zalogowana tylko podczytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×