Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nie tylko Ciebie . Ja rozumiem inny punkt widzenia, ale bronić nierobów do upadłego? A najlepsze jest to ,ze pracą sie nie zhańbią , bo przecież ona po studiach, a jego godnosci to by uwłaczyło. Żebranie ich nie hańbi. Jak możnaa popierać takie podejscie do zycia? xxxxxxxxx odpowiedz jest prosta- bo popieraja ich takie same nierobi jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Też nie mogę tego zrozumieć, żadna praca nie hańbi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupiutka Ada bardziej by pasowala do kafeterii :D Bo tu wszystkie bogate, wysla Ance trzy paczki, kazda po 25 kg i "pieniazki" wysla. Bunczucznie twierdza, ze jak ktos chce to moze maila ze zdjeciem przelewu dostac. I zazdroscic :P Dobra, ja chce na przyklad...i maila chce i zazdroscic bardzo chce ;-) I cisza - nie ma maila, nie ma zdjecia i nie ma "pieniazkow" :D Na pomocnych wiekszosc kobiet to zwykle, normalne, jakos tam przednace babezki. Dziela sie tym co aja, ewentualnie sobie mniej kupia ale dadza bardziej potrzebujacej. I tam slysza - praca z mopem hanbi. A jak ty pracujesz to wyslij paczke :D Wiec glupota Ady bardziej na kafe pasuje. Ada, czytasz to bo wyciagasz watki z kafe (zarzucajac innym, ze to robia :D) wiec chodz na kafe, tu twoje miejsce - w tym szambie, jak to nazwalas. Tu pasujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG na pomocnych wrze,az mi sie czytac Nie chce tych wywodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy przednace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wedle waszej teorii spiskowej na temat pieniążków to podobno biedny co ma mało podzieli się tym szybciej niż bogaty co ma dużo tak więc może ta osoba co wysyła właśnie biedna jest ,ale ma dobre ❤️ i podzieli się tym co ma ?? osz k/u/r/w/a/ a mi się właśnie pieniążki skończyli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie mi link do pomocmnych bo nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co wyslala "pieniazki" pisala, ze dla niej 1000 zl to nic a my to bieda. Jak chcemy to ona nam miala ze zdjeciem przelewu wysle. I bedziemy zazdroscic :D No wiec kilka osob chcialo tego maila. Chyba nikt nie dostal, ja na pewno nie. Pieniazki sa .....jak MOPS sypnie zasilkiem :D Ot, koza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety moja droga bo to nie była ta sama osoba a i owszem napisała że dla niej 1000 to nic ,ale nie napisała że reszta to bieda nie dodawaj .a ta co chciała wysłać potwierdzenie to ktoś inny może nawet TY a to że wy wszystko łykacie to potem wychodzi bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajkowy to jest ten topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie się rozwinął ale już nudny się zrobił ja znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy te paczki z Danii dojdą tak jak tu ktoś obiecywał,jedna miała być dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:42 To podaj nr konta to ci coś podeśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oteczka jestes Wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sledze teraz emamy. oj ada... skad ty wiesz ze autorka wtedy miala 24 lata? skad znasz jej wiek? ja nawet tego nie wiedzialam a myslalam ze ze mnie niezły detektyw. (to ja znalazłam tamten wątek do mam o dobrym serduszku). "pożegnać się ze swoim stylem ubierania się, nie znasz jej, nie wiesz jak chodziła ubrana przed urodzeniem małej. " a ty ja tak dobrze znasz?? jestes "nowa" a juz tak duzo wiesz,wiecej od nas. "Skończyła polonistykę więc chce pracować jako nauczyciel, proste. " i piszesz ze kto konczył studia ten chce pracowac tylko w swoim zawodzie. moze i chce ale rzeczywistosc jest trochę inna niz by się chciało. i znam wiele osób ktore po 2 dyplomach starają się o pracę w Biedronce! albo w slolarium. albo w warzywniaku. bo chcą robic cokowlek. nie twierdze ze to szczyt marzen. aLE L epiej robic cokolwiek niz nic. a ty prsze bardzo znasz jej styl,wiesz ze lubi styl skandynawski,gothic itd... skad tyle wiesz? a moze to nie zadna ada tylko nasza Aneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pomocnych babki cały czas pytają czy to prawda czy to ona pisała kiedys na kafe. i jak narazie nie ma odpowiedzi. bo jak tu napisac ze tak,to ona,ze zyje z pijakiem,alkoholikiem i nierobem,ze razem kombinują jak tu zarobić a się nie narobić. jak tu oszukac zus,mops i co się tylko da,jak tu wyłudzić jaknajwiecej. tak,.zeby starczyło na wycieczki,remont,2 samochody,quada dla małej , drogie remont i piwo dla gacha a wszystko na czyjś koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz zobaczcie-Ania znikneła i pojawila się ada. i jak dobrze wie ze "szkoda ze Ania zniknęła". i rzeczywiscie wiecj postow ani nie ma a za to jest ada. dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz mam pewnosc ze ada to sama autorka stajaca we wlasnej obronie. fragmennt z pomocnych: (pisze ada) jak będę miała czas to zalinkuję, w każdym razie na kafeterii autorka pisze pod nickiem "przegrałam swoje życie" że chce popełnić samobójstwo, było to krótko po tym, jak ją partner (ojciec dziecka) zostawił. otóz wcale tak nie było!!! ja przeczytalam cały temat w ktorym nasza kolezanka Ania pisała pod nickiem "przegralam swoje zycie" i wcale tam nie ma mowy o samobójstwie. widac, ada z pomocnych (ktora pojawila się zaraz po tym jak znikneła Ania) więcej wie niz mozna przczytac,bo sama jest nią! a jak ją broni. tyle wie , na kazdy argument ma kontrargument. i tyle wie o niej,tyle w jej obronie jej tłumaczy. wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pomocne same przyznały że Ada jest wiarygodna bo pod lat jest z nimi, nie jakaś nowa. Fakt, większość się z nią nie zgadza ale wiedzą że to nie Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie też co piszą o kafeterii :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesondze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuja się lepsze bo są zalogowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One na was srają a wy się podniecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad"Autorka się uwiarygodniła wysyłając dokumenty. Po choinkę dodatkowe pytanie w stylu "czy jesteś z nim jeszcze?" jest lub nie, co Ci to da? To, że załóżmy ktoś by wysłał dziecku czekoladę, jest w jakimś stopniu zależne czy autorka jest z facetem lub nie? " alez ty jestes żebraczka!! i do tego frajerka! rozne przypadki widzialam,ale zazwyczaj jak się ktos "wtopił" to zachowywał resztki godnosci a ty?... jeszcze nie widzialam zeby się tak ktos skompromitował i skomlał o te znoszone gacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada super! Inteligentna, wrażliwa dojrzała kobieta. Szczerze podziwiam i zgadzam się w stu procentach. Oczywiście zaraz będzie ze jestem ania, więc uprzedzam nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępe krowy! Na pomocnych jest udowodnione ze Ania to nie Ada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dowód: oteczka:Uwiarygodniła się przesyłając dokumenty ? właśnie tym strzeliła sobie w stopę bo twierdziła że jest niezdolna do pracy ,okazało się ze papierek który mi wysłała brzmi zdolna .Reszty dokumentów nie skomentuję ale są równie ciekawe ad.a6 1. karta leczenia szpitalnego, 2. orzeczenie o okresowej niezdolności do pracy, 3. papiery o bezrobociu bez prawa do zasiłku, 4. orzeczenie o st. niepełnosprawności, 5. zgłoszenie dziecka do ubezpieczenia. .....chciałabyś bezpośrednio po wypadku popylać z mopem po czyimś domu? ja nie, i sądzę, że autorka również nie. Poza tym gdzieś pisała, że chce i może pracować w szkole. Więc gdzie jest napisane że praca be? a skad ty ruda paniusiu wiesz co Ania wysłala tamtej na privie? tak wszystko skrupulatnie wyliczyłąs. znowu wróżka jasnowiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę! Każdy kto broni autorki jest uznawany za anie. Pojebało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×