Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Tadżykistan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda i do pracy nie tylko żebrać. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat wisi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tu ta co wysłała 1000 zł ,jak nie wierzycie to wam wyślę fotkę przelewu podajcie maila,na który mam wysłać i nie zazdrościć bo to nie ładnie -----> A przecież autorka nie chciała żadnej kasy, sama pisała ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 18:33, nie mierz innych swoją prymitywną miarką MIAŁO BYC 18:23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z ta fotka tego przelewu? :D Fotki nie ma bo i przelewu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 5 (bachorów :-o) no i co ??? też pracujemy no i ??? w czym masz problem co Cię to obchodzi ?? pilnuj lepiej swoich 2 dzieciaków żeby im nigdy nic nie zabrakło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu już teraz brakuje? mi z 2 dzieci czy twojej hordzie?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nie ona to pisała tylko się podszyła ;-) a ty łykasz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś komu już teraz brakuje? mi z 2 dzieci czy twojej hordzie :-)mi nie brakuje na szczęście ,ale jak czytam o tych matkach co nie mają to mi ich żal ja mam super dzieci i życie jeszcze tylko żeby zdrowie było a ty kochana o moj****chory i hordę się nie martw nie koczujemy na tobie więc nie musisz się irytować i mi ubliżać ale co na kafeterii można dostać jak nie prosty lincz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bajki tu lepsze niż Opowieści z krypty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 osobowa rodzina żyjąca na poziomie:D:D:D opowieści z krypty przy tym to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie mi tez wyslij koza.ela@wp.pl i wredy zmienie zdanie o pomocach jak zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz TY kochana na pewno wiesz wszystko lepiej o mojej 7 osobowej rodzinie żyjącej na poziomie ;-) jak i moja teściowa ona też wie wszystko o mnie lepiej niż ja ojj czy oby ja to ja //pozdrawiam was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia, kto to widział żeby sobie tyle bachorów natrzaskać, zero odpowiedzialności. dzieci byle jak ubrane, byle co żrą , na wakacje nie jeżdzą ani na kolonie. ale matka dumna z siebie bo dają radę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie ma maila :D A do admina pomocnych zostala zgloszona pomoc w formie 1000 zl i trzech paczek po 25 kg kazda :D I zrobilyscie Ance kolo d**y, kretynki :D Hahahahahaah!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak tylko po co się skarbie przejmujesz :-) moją patologią :-) powiem Ci tak możesz tu napisać wszystko tylko pytanie czy ktoś się tym przejmuje czy ja ..... nie także to forum dla mam a ja mam 5 dzieci i co ..... nic czasem lubię poczytać a co sądzę o piszących tu kobietach i mamach to widać każdy potrafi sam ocenić mniej więcej kto jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No i nie ma maila smiech.gif A do admina pomocnych zostala zgloszona pomoc w formie 1000 zl i trzech paczek po 25 kg kazda smiech.gif I zrobilyscie Ance kolo d**y, kretynki smiech.gif Hahahahahaah!!!!! ty tak poważnie kobieto to jest forum tu piszą ludzie nawet z więzień i zakładów psychiatrycznych no ludzie :-o kto wierzy w te brednie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani ze szczecina mam ubranka po moim synu i jestem z polic jeżeli możesz po nie przyjechać to zapraszam podaj maila to się umówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie mi coś, bo nie rozumiem! Przecież dziecko to obowiązek, to na rodzicach spoczywa utrzymanie go! Nie wystarczy urodzić, trzeba jeszcze odpowiednio wychować, nauczyć pracowitości no i utrzymac finansowo własne dziecko! Czy ta pani choć poszukuje pracy, by zmienić swój los i nie musieć prosić obcych o pomoc? Jeżeli poszukuje pracy, to w porządku, bo widać, ze się stara, a jeżeli nie poszukuje, tylko wyciąga rękę, by dziecko jej utrzymywali inni, to moim zdaniem jest nieodpowiedzialna osobą, niedojrzałą do macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co? odpowiedzialność? konsekwencje? natrzaskać bachorów a państwo da:D czy to jeden czy 5 sztuk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ty tak poważnie kobieto to jest forum tu piszą ludzie nawet z więzień i zakładów psychiatrycznych no ludzie pechowiec.gif kto wierzy w te brednie " :D Taaak? Teraz juz brednie? :D Juz nie ma paczek, tysiaka, zwykle gowno ma Anka? Hahahahahahaha!!!! A jak sie napinaly, ze wysla, ze wy takie, owakie, a tu jeden zonk! A pomocy na tamtym forum - nie ma :P I huj strzelil wszystko, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jasne, piszą ludzie z więzień i z zakładów psychiatrycznych :D Idiotka jesteś jak w to wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani z Danii napewno wysłała te paczki,także jakaś pomoc otrzymała no z pomocnych tez ktoś wyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pul otworkach maja dostęp do neta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pomocnych dostala mąkę, cukier, parę szmat dla Kasi i kredki :D Szlag ją musiał trafić jak paczkę otworzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie było co Bartkowi sprzedać na rynku :( piwka nie będzie, tylko cyce na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się ucieszyła z takiej paczki i moje dzieci tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jasne, piszą ludzie z więzień i z zakładów psychiatrycznych smiech.gif Idiotka jesteś jak w to wierzysz ok to skąd ja piszę ??? kim jestem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu zajścia w ciążę jedzie na zasiłkach,mopsach,rentach i żebraniu.Byle tylko pracą się nie zbrukać.Żenująca baba:O On też nie lepszy.Był żołnierzem i już nie jest...ciekawe dlaczego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×