Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzialam o ciazy i chlopak zniknal...

Polecane posty

Gość gość
Troche dziwne że wyszedł i milczy skoro razem mieszkacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróci i wszystko się ułoży;) facet powinien zawsze być z kobietą, która nosi jego dziecko pod sercem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wy nie wiecie że mężczyzna jest od tego żeby babe zbrzuchacił a frajer niech wychowuje myśląc że jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to wy nie wiecie że mężczyzna jest od tego żeby babe zbrzuchacił a frajer niech wychowuje myśląc że jego " czyli mam teraz szukać frajera? bo wiecie, mam pod ręką takiego nieogarniętego kolegę, któremu się chyba podobam:( może się zgodzi pomóc mnie i dzieciątku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"daj mi troche czasu, dbaj o siebie i o naszego syna lub corke" mój facet też tak powiedział jak się dowiedział, że zaszłam:) chyba dobrze wykorzystał te trochę czasu co mu dałam, bo jak wrócił z zagranicy na 30 urodziny córki to aż go nie poznałam, taki odstawiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zgadzam z przedmówcą, co to za jakieś dawanie czasu???? Gdzie do ch... poszedł??? w jakim celu? "wybawić się" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbaj o siebie i córkę.... a ja tymczasem..... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat na głównej i zlazła się banda przygłupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu przerosła go ta sytuacja. Jak sobie z nią poradzi to wróci, a jeżeli nie to niestety będzie próbował się wycofać. Może poszedł zapytać o radę kogoś bardziej doświadczonego życiowo, kogoś z rodziny albo przyjaciół, chociaż takie opuszczenie miejsca zamieszkania jest trochę dziwnym i impulsywnym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dbaj o siebie i córkę" to nawet wzruszające pożegnanie:( mój mi na pożegnanie powiedział: ILE RAZY CI KURWA MÓWIŁEM, ŻE MASZ BRAĆ TABSY REGULARNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle, może i się ogarnie, ale facet do d**y niestety. Jak w życiu będą jakieś problemy to też powie kochanie radź sobie sama ja muszę to przemyśleć potrzebuje czasu... Facet się nie popisał niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka założyła temat dla prowokacji tylko i wyłącznie. Czy wy nie potraficie rozpoznać kiedy ktoś pisze kocopoly a kiedy cos brzmi prawdziwie? Ten temat z gory zalatuje amatorszczyzna, widać i czuć w nim niedociągnięcia. No ale piszcie żwawo.. Przeciez o to chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że dla prowokacji? Co to za różnica - przecież i tak nie znamy osobiście bohaterów opowiadania. Historia bardzo wiarygodna i prawdopodobna. Czy to prowokacja czy nie - można na ten temat podyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucieszył się chłopina i teraz chla, jak skończy to przyjdzie, dzieci to szczęście niepojęte, tak słyszałem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogl pomyslec przed wkladaniem loda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzacie, koles nie spodziewal sie dziecka ale do cholery chyba byl swiadomo jak dymal kobiete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fan i staly bywalec Kafe sie odezwalz ta prowokacja. sytuacja opisana zdarza sie niestety czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam, autorko, odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jednego- on ma prawo `przemyśleć sytuację`, poukładać sobie, odpocząć, zdecydować, a ona nie? Ona nie ma jak, jej brzuch, jej życie już pooszło w tym momencie. A może tak ona by wyjechała na wieś bez słowa i powiedziała do niego: muszę sobie to poukładać, może kiedyś wrócę??? dlaczego to kobieta z automatu ma czekać na decyzję faceta jak na wyrok? a no dlatego, ze tylko idiotka da sobie zrobić dzieciaka z facetem którego nie jest pewna, a mamy 21 wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz, kobieto, bo zapewne młodziutka jesteś, że nawet najpewniejszy facet może spanikować - i nie mam na myśli zostawienia kobiety, ale zwykły szok i uświadomienie sobie, że oto dotychczasowe życie zostaje wywrócone do góry nogami sama zaszłam w planowaną ciążę, lecz gdy się o niej dowiedziałam, wpadłam w panikę, płakałam, godziłam się z ciążą jakiś miesiąc, co się dziwisz facetowi, który w dodatku się nie spodziewał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze, taka wiadomość to szok dla dwojga, tymbardziej że nie staraliście się o dziecko. Jeszcze sporo czasu przed Wami, żeby wszystko sobie poukładać. Miesiąc czasu i będziecie podchodzić do tego na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zaznaczyłaś,że z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym ze nawet najpewniejszy facet potrafi się wystraszyc. Ja ze swoim mężem jestem 3 lata po slubie a ogólnie razem jesteśmy 6 lat i zawsze chcieliśmy mieć dziecko. Fakt jest taki ze to ciągle odkladalismy w czasie aż stało się i narozrabialismy :) gdy wyszły dwie kreski mój mąż nie wierzył i twierdził że ta jedna to taka słaba jest i dopóki nie potwierdził lekarz to mówił mi ze to nic pewnego i mnie tym wkurzal bo prawdę mówiąc uciekał od tematu rodzicielstwa i ode mnie tez. Miałam duży żal do niego ze nie skakał z radości, że nie było czekoladek czy jakiejś innej milej niespodzianki w jego stylu tylko wycofanie. Dodam że to ja zawsze byłam zwolenniczką zabezpieczania się na 100 sposobów ale sam zaczął mówić że już czas na bobasa zebyśmy poprobowali.. teraz cieszy się strasznie. Zwariował na punkcie bobasa chyba bardziej niż ja. Także daj mu czas. Każdy go potrzebuje nawet pary co starały się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie bedzie tak tragicznie poszedl szukac pracy biedaczyna,aby zapewnic godziwe warunki tobie i waszemu dziecku az tak sie nie przejmuj poczekaj jak miesiac minie to sama zadzwon przy czym musi zaplacic tobie almenty jak by wrazie czego juz milosc jemu przeszla,do ciebie i waszego dziecka,wiesz sam seks nie wystarczy i ciaza aby byc szczeslwym musza byc dochody i odpowiedzialnosc finansowa wszedzie gdzie kolwiek i u kogokolwiek by to nie bylo,jak tez i inne czynniki zycia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu przestańcie spekulować przecież to oczywiste że spier/dolił do argentyny i ze 20 lat zajmie zanim go znajdą i pociągną o alimenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsi faceci i ich odpowiedzialność to jakaś abstrakcja, ale najgorsze jest to że kobiety takich lubią ;-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumie dzisiejszych kobiet, mialam 20-21 lat podejrzewalam ciaze, bo okres sie spoznial to moj facet pojechal po test i poszedl ze mna na badanie do ginekologa, rozstalismy sie poznalam przyszlego meza, pobralismy sie, po ponad roku okazalo sie, ze jestem w ciazy, maz byl szczesliwy, chyba bym sie zalamala gdyby facet mi tak zaregowal, o jakim zwiazku tu mozna mowic dalej skoro w takiej sytuacji autorka moze liczyc tylko na siebie, porazka totalna taki facet u mnie byl by natychmiast spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsi faceci to dno ale kobiety też a problemem jest traktowanie seksu jak zabawy... kompletny brak odpowiedzialności zwracam się teraz do obojga płci jak nie chcecie mieć z kimś dziecka to nie idźcie z nim do wyra do QRWY NĘDZY! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, odezwal sie czy nadal nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×