Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzialam o ciazy i chlopak zniknal...

Polecane posty

Gość gość
autorka chyba porzuciła temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za d**ek, powinien Cie wspierac moze to tchorz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc do łózka trzeba myśleć o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybcy i Wściekli 7 wyciekło już do sieci, premiera miała miejsce w Stanach dzisiaj tj ( 26.03.2015 ), a już jest kopia filmu w sieci. Mi udało się go obejrzeć i jest naprawdę bardzo dobry, widać, że Twórcą zależało na dobrym zakończeniu serii i pamięci o zmarłym aktorze. Radzę obejrzeć puki jest w sieci, bo może szybko zniknąć. Są napisy do dialogów napisane przeze mnie ! Film można obejrzeć tutaj : http://furious7.pl Film można obejrzeć tutaj : http://uvy3.pl/r/5VRSzybcy-i-wsciekli-7-Furious-7-2015-Premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxDDxD
Pewnie się odezwał dlatego zapomniała o temacie ;) Tez tak mam jak w jakąś dyskusję wejdę, a potem wszystko się układa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, facet wrócił! ;) przyjechał z małą wyprawką od razu:) mówil, ze musialm 'opić to z kolegami' nie było go w domu więc dwa dni... jestem zła i on wie, ze zle zrobił ale bedziemy szczesliwa rodziną mam nadzieje, dziekuje za wsparcie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechał OPIĆ a ty szczęśliwa??? patologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesliwa jest , ze wrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty 10.13 zazdroscisz jej przez to tak piszesz. Jestes zalosna, ciebie pewnie nikt nie chce. do autorki Ciesze sie razem z toba, bedzie dobrze. Badz zla zeby nie pomyslal ze na wszystko mu pozwalasz ale nie przejmuj sie, faceci tak maja. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie naciskaj na niego. może porostu musi to sb w spokoju przemyśleć. dla faceta taka informacja nie jest łatwa wiec nie oczekuj ze będzie z tego nie wiem jak bardzo cieszył. a poza tym jeśli będzie chciał od cb odejść to pokarze jaki jest naprawdę. nie ma sensu trzymać go na sile. pamiętaj ze chłopaki sa wiecznymi dziećmi a byc możne tw chłopak byl z tb tylko wtedy kiedy bylas fajna laska która wpatrzona w niego jak obrazek robiła to co on chciał. z nim czy bez niego na pewno sb poradzisz . a teraz niezadreczaj sie nim tylo dbaj o sb. bo pierwszy trymestr ciszy jest bardzo ważny dla tw dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że dla kobiety taka sytuacja jest łatwa i nie potrzebuje niczego sobie układać ani przemyśliwać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest twój chłopak tylko współlokator ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×