Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Ja tam się trzymam swojego-nie obchodzą mnie ani tutejsze afery,ani aferzyści,więc nie nalegam o przybliżenie szczegółów...natomiast przybliżyłabym się do ciebie PSuju...dobrze mieć tu mocne plecy.:-D Zwłaszcza w czasie destrukcji forum.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu tak,jeśli się wreszcie obudzisz.Środek maja jest chyba dobrym momentem.:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sex.Intensywny i tak do 1.00.Paradoksalnie,po tych pięciu godzinach snu rano wstaje się przed budzikiem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu,no komuś trzeba wierzyć na tym forum.:-D To jak tam?Luiza moc sprawczą,jak ta wiosna masz?Słoniu pokaż czy trąba do góry! PSuju ty też???:-) No to telepatycznie chyba sobie ciebie nocą całkiem całkiem przybliżyłam.;-)...nic nie czułeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu,no komuś trzeba wierzyć na tym forum.:-D To jak tam?Luiza moc sprawczą,jak ta wiosna masz?Słoniu pokaż czy trąba do góry! PSuju ty też???:-) No to telepatycznie chyba sobie ciebie nocą całkiem całkiem przybliżyłam.;-)...nic nie czułeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sprawdze psuja? Hm pewnie na pogrzeb do Adama pojechał.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzeb o 13 to jeszcze się pojawi Bsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja trąba psuj? Wymięka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizo ja się w panią wiosnę bawię cały rok.Widok krokusa,wynurzającego się ciekawie ku słońcu rozczula mnie niesamowicie.:-D Co ci w erekcji przeszkodziło PSuju?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za brak koncentracji.Same hasła po głowie chodzą,pomóż to PSuju uporządkować...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera...weź mnie tak nie zachęcej,bo zacznę ci bodźców dostarczać...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wal co by cię najbardziej interesowało,a ja zaciskam kciuki,żebyśmy o tym samym myśleli.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I psuj pojechał idiota myśli że go nikt nie zna. Hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym nie pomyślała,że prymityw może mieć tradycje jakieś już tak zakorzenione.:-p Profil,en face,czarno-białe,sepia?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj ożeń się stary byku, bo kotas ci spodnie rozerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju,czyli żeby nie przedłużać już-mam po prostu przyjechać.:-) Takiego 5D jakbyś mnie w bodźcach chciał jeszcze nie wymyślono.Dopiszę niestety,bo bym w te pędy dała się bardziej rozregulować.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nowy :-D pyta,czy tu na forum są prawdziwe kobiety.Padła odpowiedź,że jedna na 10 facetów...PSuju ty tu się lepiej znasz,gdzie tak pięknie mają?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby się tu na ero jakość nie popsuła....to ja popsułabym ciebie.:-p o potędze twojej awarii wtedy lepiej nie mówić.W środę.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pchnięte.:-D Eh,ja to bym takie 5D mogła z tobą przetestować.Też mnie korci,nie myśl sobie.Zastanawiam się tylko,bo z bodźców na doping to tradycyjnie coś konkretnego bym chciała.:-p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×