Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Gość S_T
Tyle mnie nie było, a tu takie zmiany. Nowe/stare nicki :) Co się dzieje, to jakaś moda? Chyba jej nie ulegnę :P Ja nigdy nie ulegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju no!Jak tak wszystko będzie szło po maśle i do miejsca,gdzie nogi wyrastają to będzie rach ciach i awaria.Miej cierpliwość,która cię w końcu rozwścieczy.O!I wtedy środa będzie jak lubię.:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_T
Czy w pozostałe dni robicie sobie dietę na ulubiony deser?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju jak ty to w tej pozycji chcesz ogarnąć?:-D Do gościa:jak będę wiedzieć,jak się zwracać do ciebie,chętnie odpowiem.Nie wyobrażam sobie tylko zwracać się do kogoś,kogo znam jakoś nagle całkiem inaczej.Można mieć bez problemu niebieski stały nick.Trzeba nie być tylko głupim.No chyba,że chcesz się bawić w zgadywanki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestań.:-)Myślę,że oboje traktujemy wizyty na forum w bardzo podobny sposób,a mianowicie z humorem i w wolnej chwili.Trzeba trochę jako króliczek pobiegać,a kto wie kiedy się zmęczy i marchewki zachce.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.I dwa za karę tylko dostałam.Udajesz słoniu,że cię nie kręcę,czy to prawda?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego takie skojarzenie się przyjęło.Myślę,że w częstotliwości posuwania się nie różnią się od innych ze zwierzęcym instynktem.:-D Słoniu jak to jest u was?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weź policz ile ja dostałam a ile Luiza.Lubię wiedzieć na czym stoję.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już też Monię w avku.I nie całowałeś po równo słoniu:-p PSuju wróćmy do środowych rozmów.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm temat rzeka.Zagadałabym cię tak,że byś za ruchem ust nie nadążył.:-D Nieh pomyślę jak bym cię brała...hmmm więc o ciuchach zapomnij,zdarte zostały w momencie,gdy powinno się witaj powiedzieć.Moja namiętność w pocałunkach,dotyku...podcięłaby ci szybko nogi,więc leżysz.Ja na tobie...ale zsuwam się z każdym żarłocznym pocałunkiem w dół.... Mam kontynuować,czy tak ci się to nie widzi?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie chciałam wyjść na prymitywa podniecającego się robieniem loda tak,jak to panowie lubią.PSuju,ludzie czytają...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam,że tobie się pozycja środowa na wznak kojarzy jak seks na misjonarza pod kołdrą.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to właśnie!Ty leżysz,a ja jestem wszędzie.Na twarzy masz raz moje piersi...w tej pozycji nieziemsko podniecające....raz usta,już smakowe:-p....raz źródełko,by ci nie zaschło w gardle...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to była teraz twoja prowokacja?:-DChcesz mieć czarno na białym,że baaaardzo lubię cię prowokować?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,to za zasłoną napiszę,że strasznie mnie jara doopa,którą masz w avku...jeśli masz podobną,skłonna byłabym papierosa wziąć do ręki nawet,żeby się wmontować w obrazek.:-p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie,ty nie możesz być taki pewny wszystkiego.:-D Nie mogę ci tak często w oczy patrzeć.;-) Za dużo z nich czytasz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu,też bym chciała,żeby Luiza częściej czas miała i ona sama,jak jej apetyt na 👄 znam,też pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×