Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

To ja w przeddzień mam uczyć jakim cudem się wydmuszki robią?Dmuchanie tak,ale nie w gestii kobiety przecież!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę pełne jajka !!! Z wydmuszkami to trzeba delikatnie, takie cackanie ..za energiczna jestem na to :classic_cool: Tak samo z pędzlem każdy artysta jak się dobrze skupia nad robotą to i przygryzie go, possie, paletę popuka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja wydmuszek to ja wcale nie lubię, ale za to cały proces robienia wydmuszek to tak, aż do wyssania ostatniej kropli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boska może mi wymalujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja wyłącznie o rozkoszy tworzenia ich piszę!:-D A tutaj zabiegi są przeróżne wskazane,jak Luiza kusząco opisała.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że po takiej zachęcie szykują po prostu jajka i pędzle.:-D A ty mi powiedz,jak przy miłości do jaj i majonezu umówić się z sobą na jakiś limit?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak w kurniku!:-D Słoniu 👄 miałeś męskie nazwisko podać....kobiece to możesz pewno jeszcze długo wymieniać.megan fox jest zdrowa.:-) Trolu 👄 precyzyjna robota...to chyba przy uśpieniu było tworzone.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak stary troll 👄👄👄 taa..świat jest pełen pięknych kobiet, ale ja tu widzę co najmniej dwie piękne wielbicielki jajek ....godne zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu :-) wiem,że nie gustujesz.Chciałam męski punkt widzenia na temat znanych mężczyzn usłyszeć.Inaczej-kim,ze względu na potężne zainteresowanie kobiet chciałbyś być przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze cie zrozumialem,ale nie wiem ktory celebryta nie moze sie odpedzic od kobiet :) Wiem ze Charlie Sheen mial/ma dosc bujne zycie ero :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×