Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbuzowa dama

Mamy czy ktoras uzywa garnka Thermomix????

Polecane posty

Gość arbuzowa dama

Szukam opinii o Thermomixie, bo moja tesciowa widziala to u kolezanek i jest zachwycona i chce mi go kupic jako prezent. Powiedzial ze ten garnek robi wszystko sam itp itd. Ja mam pewne obawy co do tego i jesli ktos ma ten sprzet to mam nadzieje ze pomoze mi je rozwiac: 1. Mam w kuchni blender, mikser, mlynek, szybkowar wiec garnek ktory robi to samo, to po prostu kolejny gadzet powielajacy funkcje gadzetow ktore juz mam 2. Podobno garnek robi wszystko "prawie sam" odwaza, miesza itd, a mi gotowanie sprawia ogromna frajde i to ze za kazdym razem potrawa wychodzi inna dziala mi na jej korzysc a nie wade 3. Cena- srednio usmiecha mi sie zeby ktos wydawal 5 tys zl na prezent dla mnie bez okazji (niby powinnam sie cieszyc ale troche to klopotliwe) Co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam thermomix i jestem zachwycona! korzystam z przepisów na przepisowni i mam też książki kucharskie Dostałam na ślub od rodziców to cudo, a po tygodniu przyszła do nas pani z prezentacją. Robię wszystko w tym! Mocno się wkręciłam w społeczność thermomix i wszystkie sprzęty i sprzęciarki spakowałam do piwnicy! szkoda mi miejsca na te klamoty. Owszem tradycyjne gary i patelnie też bywaja przydatne i z kuchenki, piekarnika normalnie korzystam bo nawet thermo z nimi współpracuje. Nie zastanawiaj się bierz jak teściowa kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to drogi prezent nie wiem czy konieczny przy dobrze wyposażonej kuchni jak masz tam wszystko co potrzeba wiadomo, że on ułatwi prace ale robią to tez inne urządzenia, które masz dla mnie lepsze sa dobre garnki do gotowania na parze i te tzw. szybkowary, czyli garnki ciśnieniowe, gdzie pod cisnieniem się coś gotuje skracając gotowanie czy duszenie patelnie najnowaszej generacji, gdzie nie daje się dużo tłuszczu to wszystko jest równie dobre co ten termomiks sama nie kupiłam bo mnie nie stać ale moi dwaj kuzyni kupili ale 1 na cały dom mieszkają razem tam sa dwie rodziny i 5 dzieci w sumie więc na taki duży dom kupili na spółkę i raz jeden używa raz drugi ja mam 1 dziecko, daje radę na normalnej kuchni no chyba ze chcesz urządzac święta, imprezy rodzinne, zapraszać gości to by ci sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie najpierw prezentację w domu. To nic nie kosztuje, a prezenter przynosi swoje produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam go, ale byłam na prezentacji. Jakby mi ktoś chciał go sprezentować to bez mrugnięcia okiem bym brała :D Przedstawiciel powrzucał składniki i po 15 minutach była super zupa. Dla pracujących to duże udogodnienie. W parę minut powstało masło ze śmietanki ze sklepu, a sok z grejpfruta wyszedł najlepszy jaki kiedykolwiek piłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam chrzanie milion sprzęcideł, mam 42 lata dwoje dzieci, zawodowo pracuję i też byłam sceptycznie nastawiona do sprzętów z tego typu prezentacji. Mam ten najnowszy tm5 i bardzo jestem zadowolona. Moje dzieci robią bułki w sobotę ranojak my jeszcze śpimy z mężem, a ja nigdy drożdżowego ciasta nie robiłam, bo nie miałam czasu ani siły na urabiania ciasta, że nie wspomnę o tym, że o mdłosci przyprawia mnie czarowianie ze skłądnikami :D Przyznam się, że dla kogoś kto dużo pichci jest to duże ułatwienie ale tak jak ktoś tu pisał zamów sobie prezentację i ode mnie rada poczytaj przepisy użytkowników na stronie thermomix. Tam ludzie zamieszczają swoje autentyczne foty potraw oraz przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyj sobie na youtube tam sa przepisy i gotuja w tym thermomixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama to ma i powiem szczerze lepszych zup jak z termomixu nie jadlam.Krem z pomidorow,pieczarek ba nawet z salaty rewelacja.Moja mama nawet vegete sama robi,lody wszystko.Sama nie jestes w stanie ugtowac takich potraw.Ten,smak i konstystencja nie do podrobienia.Najlepsi kucharze w knajpach tez go uzywaja,wiem bo kuzynka miala wloska restauracje.Nie ma co sie zastanawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnek ok, jak działa:) Ja użytkuje Thermomix od roku, od pół roku jest co chwile w serwisie. Nikomu nie polecam serwisu (Wrocław) tragedia, nic nie naprawiaja i przysyłaja brudne urzadzenie, Obsługa w Vorwerk katastrofa, cały czas spychologia ie wiem , czy sprawa nie trafi do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix..... No cóż zawiodłam się . Po dwóch dniach użytkowania okazało się ze urządzenie nie grzeje, nie gotuje..... trgedia i dramat!!!!!! Wydając kupę pieniędzy człowiek liczy na coś o wiele lepszego i nie psujacego się a tu.... porażka firmy. Kolejny minus to gwarancja tylko 2 lata. Porażka firmy która jest na rynku wiele lat. Nie można w to nawet uwierzyć. Cena kolosalna w stosunku do jakości . Nie polecam zdecydowanie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

piękne deski pod thermomix można kupić na fb thermoBase. Mam niebieską. CUDO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata82

A ja posiadam Cobbo tp 6. Mam porównanie do Thermomixa, bo posiada go moja teściowa. Cobbo był tańszy, ale mimo wszystko nie odbiega jakościowo od Thermomixa. Bardzo sobie go chwalę, nie żałuję ani złotówki wydanej na robota, zdecydowane ułatwiło mi to pracę w kuchni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×