Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania8585

Nie mam zadnej kolezanki czuje sie strasznie samotna

Polecane posty

Gość mania8585

Jeszcze 3 lata temu mialam, ale one dwie teraz kumpluja sie ze soba, a mnie olaly. Nic im nie zrobilam, po prostu tak wyszlo. Jestem strasznie samotna, a przeciez przyjaznie najlatwiej zawiera sie w podstawowce i w liceum :( a ja juz dawno po studiach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, po czasach szkolnych czy studenckich jest trudniej, ale też jest to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
też jestem samotna :) a skąd jesteś może się zakumplujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, na pewnn masz rodzinę, nie wiem moze brata siostre, czasem lepiej zyc bez kolezanki niz trafic na jakas falszywa paskudę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat, nie mam żadnych koleżanek i jakoś mi nie tęskno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas69
A to dlaczego?? Kontakty interpersonalne ,szczególnie na poziomie relacji równoprawnych dają silne wsparcie. Koleżanka nawet fałszywa,to jednak koleżanka. Książka, kino,plaża czy las mi nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się drogi rozeszły ze znajomymi z liceum lata temu. Studia zaoczne też nie sprzyjają zacieśnianiu więzi. I czasem brakuje kogoś oprócz męża do pogadania. Czasem mam wrażenie, że prosimy strasznie emeryckie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum, daje namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Możne tu puścić w eter swoje żale,radości . Jesli wolno zapytać, co studiujesz, w jakim jesteś wieku. Jestem na drugim semestrze ,wróciłem na uczelnie po 20 latach. Znajomych coraz więcej, wspólne wyjścia do restauracji, klubu,dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żałuj brak relacji z tymi dziewczynami widocznie nie są ciebie warte, pracujesz to nie masz koleżanek z pracy? do szkoły też chodziłaś z wieloma osobami i nie macie kontaktu to trochę dziwne może to twoja wina może ty za dużo oczekujesz od koleżanek, nie napisałaś za dużo, a co z kolegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×