Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jebać ich

Jeszcze NIGDY ! nie było takiego bagna w Polsce

Polecane posty

Gość gość
Najbogatszą grupą w Polsce są urzędnicy państwowi, nasi nowi Panowie i Władcy w liczbie Miliona bezużytecznych pasożytów na których pracuje reszta kraju płacąc coraz wyższe podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest piękne i nam żyje się lepiej oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najbogatszą grupą w Polsce są urzędnicy państwowi, nasi nowi Panowie i Władcy w liczbie Miliona bezużytecznych pasożytów na których pracuje reszta kraju płacąc coraz wyższe podatki. >> tak jest i czas to zmienić ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosowaliście ? i czego teraz placzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosowali ludzie którym "powierzchownie" na ten czas jest dobrze :) tyle że ci ludzie mają tak ograniczony móżdżek iż nie myślą przyszłościowo a tylko egoistycznie gwoli swej własnej dooopy :) i w tym sęk ! od zawsze twierdziłam że urzędasy mózgu i empatii nie posiadają a to dlatego bo są zwyczajnymi marionetkami w całym systemie urzędniczym ! stąd też wolałam kopać rowki w ziemi jako geodeta jak pierdzieć w stołek u boku prezydenta miasta za zakłamaną i nad wyraz zbyt hojną wypłatę co miesiąc ! wiecie co.... wkurw mnie bierze zwyczajnie jak czytam że tyle dziwwwek obecnie jest w naszym polskim społeczeństwie ! i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj WOW ! szacun ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie partie te największe co mają szanse obecnie wygrać są nic nie warte,wszyscy już rządzili i nic nie zrobili tylko na obietnicach się kończy i na kogo nie zagłosujesz to chujnia będzie bo taka nasza mentalność by się do koryta dorwać i udawać że się coś robi,wszystko trzeba by w tym kraju zmienić,prawo,ordynację wyborczą,konstytucję bo nic innego nam nie zapewni mądrej władzy.Ale to nie takie proste bo kaczory i tuski na to nie pozwolą bo im jest dobrze tak jak jest,oni sami powolutku i skrupulatnie stworzyli bod siebie ustrój nie po to by nam było dobrze a im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by było im dobrze a nie nam miało być napisane,przepraszam za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba te socjalistyczne świnie orać merytorycznie liberalną klasyką ekonomiczną. Nie ma litości dla wrogów wolności! Polecam w tym celu stronę mises.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze za PO afera goni aferę,za SLD wydawało się że to złodzieje ale PO w porównaniu do tego co ukradli z SLD to pikuś,ci obecni już wszystko sprzedali oprócz lasów państwowych bo LOT i Pocztę Polską już też sprzedali,zostało trochę bankrutujących rolników i lasy państwowe na które już się PO zaczaiło i im nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszystkie partie te największe co mają szanse obecnie wygrać są nic nie warte,wszyscy już rządzili i nic nie zrobili tylko na obietnicach >>> wybacz że cie rozczaruję ale za krótkimi rządami PiS żyłam super dobrze w Polsce ! Od rządów PO ...dwa lata później nie miałam czego szukać z moją firmą w Polsce ! Ten sk*******ały rząd doprowadził polskie firmy i przedsiębiorców do ruiny ! Powiem krótko .... przed rządami PiS było dobrze w trakcie ich rządów było coraz lepiej a .....dziwnie nagle po przejściu PO ..syf , góffno ,dno zero wyzysk oszustwa złodziejstwo ,kłamstwa , morderstwa , zbrodnie , i co dla mnie najważniejsze ! Wyprzedaż naszych polskich ziem ! i do tego komu!!! hitlerowcom ! tak więc tylko debil wierzy tym szmaciarzom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Załóż firme w Anglii. Prowadzenie firmy w UK to sama przyjemność. PO została opanowana przez totalitarnych biurokratów, ich interesuje tylko jedno, ile można jeszcze zedrzeć z podatnika więc łupią nas jak najgorsi bandyci złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odniosłaś się do mojej wypowiedzi,nie twierdzę że za PO jest tak samo jak za PIS,oni za krótko rządzili bo rząd się im rozsypał przez to że pan Jarosław miał ambicję zostać premierem i pożegnał Marcinkiewicza,mi on jako premier się podobał ale musiał odejść bo pan Jarek chciał do korytka się dostać,nie wystarczyło mu że jego partia rządziła?po co mu to było,co do PO zgoda że te szuje rozsprzedali Polskę,wiem o tym i nienawidzę drani,nie musisz mnie uświadamiać co do tych złodziei bo jestem im przeciwny od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam w Anglii , dawałam sobie rade w Polsce , potem w Niemczech a potem w Holandii i pomyśleć ,że w Polsce za rządów PiS jak zwał tak zwał nie znam sie na tym, szło całkiem dobrze ! wręcz lepiej się rozwijało a potem ...chu...j że tak napiszę ! ale szlag mnie trafia ponieważ musiałam wyjechać z własnego kraju ! co to ma znaczyć ? do ciula ! ja chcę znowu żyć we własnym kraju i tam tworzyć własne życie ! a nie na obczyźnie bo to akurat zupełnie mi nie odpowiada ! może komuś innemu tak ale mi NIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie.W 2005 firma założona,dobrze prosperowała,inwestycje były.Od 2010 tylko kontrole,nowe przepisy,kary wydumane przez urzędników zwane interpretacją przepisów.Cztery lata na tzw.przetrzymanie.Warsztat pracy bez nakładów to dno i to ciągłe oczekiwanie na niespodzianki.Firma matka weFrancji w rozkwicie a u mnie schyłek.Czekam do wyborów,ale nie wiem czy dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg bardzo ciekawy link,jak macie coś ciekawego jeszcze na tych złodziei to podsyłajcie x Kilkuset morderców rządzi Polską - wywiad z W. Sumlińskim w NY x PO - Przestępcza Organizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam szczerze , nie ma już jako takie wolności ,rozumiem pracę i zarabianie oszczędności dom rodzina, ale coraz bardziej dla mnie to przypomina jakiś kołchoz , robisz całe dni pilnujesz rozliczasz a z życia masz tylko urlop w moim przypadku są to 3 x po 2 tygodnie a co z resztą 320 dni w roku? z całym szacunkiem do emigracji ,ale ja nie czuję tego zapierdo...lu tylko dla tych kilku dni rozrywki rozważam na poważnie wyjazd do RPA na stałe z biedą albo z tym co mam jest mi obojętne , czuję że jeszcze tylko tam można żyć w miarę naturalnie ...specjalnie piszę naturalnie , bo wiem że normalnie już tam jest dawno zapomniane Przykre , że człowiek nie może żyć we własnym kraju w którym posiada hektary własnej ziemi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacun autorko, i gościu z 23.49! popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szacun autorko, i gościu z 23.49! popieram! >>> ten z 23.49 to ja autorka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska niestety nigdy nie miała szans. Krzywousty zastał ją drewnianą i zostawił murowaną Ale zastał ją polską a zostawił żydowską i tak się wszystko tutaj u nas zaczęło... A co się tak zaczyna nie może się skończyć dobrze. Żydzi w swoim Izraelu mają wszystko co im potrzeba, nie płacą podatków a wielkie firmy płaca niewiele. Polska jest już niestety odległą przeszłością i wspomnieniem. Moja matka nie chciała w to wierzyć i dlatego nie piszę tego dziś po niemiecku ale jak powiedział Tusk UCZMY SIĘ ANGIELSKIEGO bo wojska amerykańskie są już w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy: dlaczego po 25 latach od transformacji nasi politycy nie potrafią przeszczepić prawa, zasad przedsiębiorczości takich jak są w UK czy Niemczech do Polski!?! Nad czym pracują te wszystkie komisje sejmowe i ministerstwa?? Przecież tu nie trzeba niczego wymyślać... zachodnie zasady, ustawy itd powinny być dla nas wzorem, który po prostu trzeba wdrożyć, wprowadzić a nie wymyślać swoje jeszcze gorsze rozwiązania. To proste jak drut, niestety chyba zbyt trudne dla naszego rządu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz ustawodawca przez te 25 lat sumiennie pracował nad utrudnianiem życia przedsiębiorcom, komplikowaniem przepisów, podwyższaniem podatków. Jak np. zbudujesz hotel i dasz futryny o 8 mm węższe niż jest to napisane w ustawie, to musisz wszystko pruć. Zaprawdę, w 1989 było o więcej wolności dzięki "Ustawie Wilczka" do której powinniśmy niewątpliwie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz w pracy pączka i US juz się cieszy bo odniosles korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×