Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jebać ich

Jeszcze NIGDY ! nie było takiego bagna w Polsce

Polecane posty

Gość gość
invalid invalid | 6 stycznia 2014 20:36:35 Żyjąc w kraju absurdów ciężko być z tego uradowanym. Jeśli ktoś nie myśli i nie widzi pewnych rzeczy na pewno mu jest łatwiej. Tych myślących za to "szlak trafia" każdego dnia. Nie wiem jakiej biedy doświadczyłeś i co nazywasz bieda ale ludziom często brakuje nawet na podstawowe rzeczy. Gdyby ludzie nie wyjeżdżali za granice to byśmy tu już tu mieli druga Białoruś albo i gorzej. Kasa imigrantów trzyma jedynie gospodarkę przy życiu. Za to bardzo dobrze idzie nam zatrudnienie nowych urzędników i wydawanie kasy na pierdoły. Takie są Polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą wyjechać. Kiedyś to było niemożliwe. Nie wszyscy równo sie rozwijają. Idealnie nie jest. Ale mówienie, ze jest najgorzej w histori.... Znaczy, ze człowiek nie ma wiedzy. Ze nie ma wyobraźni. Wiec nie poradzi sobie. Bo czeka aż ktoś mu gotowe pod nos podstawi. Nie wszystko w Polsce działa, ale nie mówcie, ze jest tragicznie. Tragicznie to maja na wschodzie. A są szczęśliwsi od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że nie ma stabilizacji. Nigdy nie wiadomo, co będzie jutro, czy damy radę się utrzymać, czy można zaciągnąć kredyt, czy da się spłacić, czy wyjechać, czy zostać, czy ryzykować, czy nie... Pracujemy, a ciągle nas straszą redukcjami, trudnościami, każą wybierać, a to co wybieramy, to skąd mamy wiedzieć, czy będzie dla nas korzystne? Łatwiej zrzucić winę na obywatela, że sam tak chciał. A w sądzie? Kto wygra z państwem, z systemem? A przyszłe emerytury? To kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest coraz mniej dzieci! Kto będzie pracowal na nasze emerytury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczek musi się bać! pełzać i lizać posadzkę wtedy dobrze pracuje, jest dobry ze strachu rzecz jasna a nie ze swej szlachetności. zagranicą polaczek z********a i nie piśnie a nawet pokłony bije. a tu pogardza innymi i samym sobą. to co nienormalne uważa za normalne. zagranica tak nie uważa bo mu na to nie pozwolą i się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego tez nie rozumiem. W Polsce na zmywak nie pójdzie bo wstyd i studia. W Wielkiej Brytanii dyplom i duma już mniejsze i zasuwają na zmywakach. Racje miał Pilsudzki mówiąc, ze Polskę trzeba krótko trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no chyba ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś Mogą wyjechać. Kiedyś to było niemożliwe. Nie wszyscy równo sie rozwijają. Idealnie nie jest. Ale mówienie, ze jest najgorzej w histori.... Znaczy, ze człowiek nie ma wiedzy. Ze nie ma wyobraźni. Wiec nie poradzi sobie. Bo czeka aż ktoś mu gotowe pod nos podstawi. Nie wszystko w Polsce działa, ale nie mówcie, ze jest tragicznie. Tragicznie to maja na wschodzie. A są szczęśliwsi od was ty masz za to wiedze, kaleko umysłowa:-O tylko ci rozbiory i krzyzacy zostały ci z podstawówki w pustym łbie :-D poczytaj historie Polski nie bede jej ci tu pakowal do czaszki bo poznaje po postach że liczy sie dla ciebie tylko TWOJA historia ;) ;) A teraz do meritum - siedzisz na stolku po znajomościach rodzinnych, nic nie produkujesz, nie prowadzisz żadnej działalności użytecznej społecznie tylko żerujesz na naszych podatkach I DLATEGO MASZ TAKIE POGLĄDY JAKIE MASZ ! Czerwona panna arystokratka, jasnie oświecona pani z urzędu od Specjalnych Poruszeń po Schodach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce nie pójdzie na zmywak bo jaką kasę zarobi? U Niemców minimum to 8,5 euro za godzinę, też wybrałbym zmywak w DE nie Polsce. Oczywiście że nie jest najgorzej, ale to chyba nie powinno być argumentem, to że była np wojna. o A co jest zgniłe i że w Polsce żądzą układy mafijne ukazały, mnie przynajmniej, to co wypłynęło przy okazji afer podsłuchowych. Urzędy skarbowe na usługach prywatnych osób itd itp. No ale państwo zbudowane na kłamstwie inne być nie może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś Mogą wyjechać. Kiedyś to było niemożliwe. Nie wszyscy równo sie rozwijają. Idealnie nie jest. Ale mówienie, ze jest najgorzej w histori.... Znaczy, ze człowiek nie ma wiedzy. Ze nie ma wyobraźni. Wiec nie poradzi sobie. Bo czeka aż ktoś mu gotowe pod nos podstawi. Nie wszystko w Polsce działa, ale nie mówcie, ze jest tragicznie. Tragicznie to maja na wschodzie. A są szczęśliwsi od was XXXX ty masz za to wiedze, kaleko umysłowa:-O tylko ci rozbiory i krzyzacy zostały ci z podstawówki w pustym łbie :-D poczytaj historie Polski nie bede jej ci tu pakowal do czaszki bo poznaje po postach że liczy sie dla ciebie tylko TWOJA historia ;) ;) A teraz do meritum - siedzisz na stolku po znajomościach rodzinnych, nic nie produkujesz, nie prowadzisz żadnej działalności użytecznej społecznie tylko żerujesz na naszych podatkach I DLATEGO MASZ TAKIE POGLĄDY JAKIE MASZ ! Czerwona panna arystokratka, jasnie oświecona pani z urzędu od Specjalnych Poruszeń po Schodach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18.09 wróżby z fusów :) i te wyzwiska... To typowe dla ludzi ograniczonych. Dlatego współczuje tobie i twoim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykły gówniarz rokokowa panno. nie ma się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś Gość 18.09 wróżby z fusów usmiech.gif i te wyzwiska... To typowe dla ludzi ograniczonych. Dlatego współczuje tobie i twoim rodzicom. x a gdzie ty tam widzisz wyzwiska? kaleka umyslowa czy pusty łeb to rezultat tego co piszesz :-D Kontroluj klikanie to nie będzie problemów Po za tym jesteś tak czytelna ideologicznie że juz przedszkolak zorientuje sie że ma doczynienia z Jasnie Panią na Waznym Urzędzie ktora prowadzi (tak jak jej przodkowie) misję cywilizacyjną w dzikim kraju:-D Ciesze sie że sie z tym zgadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, jeśli ktoś głosi tezę, ze w Polsce nigdy gorzej nie było, to wojna jest tu argumentem. Niech taki człowiek pomyśli i przyzna: to mi jest źle, nie odnajduje sie, nie wiem jak sobie dalej radzić. To jest punkt wyjścia, a nie pieprzenie, ze jest ogólna tragedia. I tu jest punkt wyjścia. Zmiana myślenia z "Oni winni" na "jak mogę sobie poradzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 18.24 rezultat twoich wypocin jest taki, ze przyznałeś sie do biedy umysłowej :) a teoria o mnie tylko dowodzi jak jestes ograniczony w myśleniu. To jeszcze można znieść, ale wiara w nieomylność i swoje własne przekonania - już jest niebezpieczna. Dla ciebie. Masz mały, biedny świat. I nie dopuszczasz myśli, ze komuś może być lepiej i lepiej sobie radzi. A jeśli ktoś ma lepiej, to masz gotowa odpowiedz i teorie spiskowe dziejów... Jesteś w błędzie. Jesteś biedny umysłowo. Żal mi ciebie. Bo z biedy umysłowej nie wychodzi sie nawet w dobrobycie finansowym. Zreszta, z biednym umysłem nie masz szans na poprawę swojego losu. Tym bardziej mi cię żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś Myrevin, jeśli ktoś głosi tezę, ze w Polsce nigdy gorzej nie było, to wojna jest tu argumentem. Niech taki człowiek pomyśli i przyzna: to mi jest źle, nie odnajduje sie, nie wiem jak sobie dalej radzić. To jest punkt wyjścia, a nie pieprzenie, ze jest ogólna tragedia. I tu jest punkt wyjścia. Zmiana myślenia z "Oni winni" na "jak mogę sobie poradzić". x to niech jasnie pani zaloży działalność gospodarczą Praca jest dla informatykow, nie licze prawnikow i księgowych bo oni obsługują zdegenerowane prawo. Policzmy np. na przykładzie czegoś najprostszego: lokal 20m2, koszt w centrum wawy 100 000 odstępnego (od osoby prywatnej - ciekawe nie :-D ). 8000 pln czynszu dla gminy, 1200 zus, 300 skladka zdrowotna, podatek dochodowy 19%. Załużmy ze delikwent chce założyć mały bar [nie wspomnę o koncesji bo z nią tak samo jak z tym odstępnym = znajomości :-D] Pytanie brzmi: jak namówić przeciętnego przechodnia żeby wylożyl kase na drinka przy takich kosztach :) I żeby go bylo stać na codzienne wizyty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna 17;47 piszesz że na wschodzie mają gorzej a są szczęśliwsi ,a wiesz że w wiosce w Zimbabwe jak ktoś ma chatkę z trawy i 10 kóz to też jest szczęśliwy i uważany za bogacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak sie prowadzi biznes :) Twój przykład z knajpa jest smieszny, ale bardzo dobrze obrazuje przeciętnego Polaka. zanim założysz działalność musisz umieć liczyć. Nie zakładasz knajpy jeśli nie masz kapitału, głowy do biznesu, wiedzy jak przekuć to w sukces. Śmiesza mnie dotacje z UP dla ludzi na zakładanie firm. Pojęcia tacy nie maja na czym polega biznes, zaszeleszcza im pieniądze i pózniej przezywają rozczarowania, bo do biznesu trzeba mieć łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solidaruchy z lat 80 zniszczyły nasz kraj, rozkradli go, precz z nimi,, precz z wałesą, gdzie te moje 100 milonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś Wiem jak sie prowadzi biznes usmiech.gif Twój przykład z knajpa jest smieszny, ale bardzo dobrze obrazuje przeciętnego Polaka. zanim założysz działalność musisz umieć liczyć. Nie zakładasz knajpy jeśli nie masz kapitału, głowy do biznesu, wiedzy jak przekuć to w sukces. Śmiesza mnie dotacje z UP dla ludzi na zakładanie firm. Pojęcia tacy nie maja na czym polega biznes, zaszeleszcza im pieniądze i pózniej przezywają rozczarowania, bo do biznesu trzeba mieć łeb x znowu bełkot, chcesz zebym ci mocniej poprawił Myslisz ze tu takie fikołki-matolki pisza z którymi masz do czynienia na co dzień?😴 Podalem przykład, co ty bredzisz o kapitale!!!!!!! Co tu ma kapital do rzeczy analfabetko ze znajomością tabliczki mnożenie do dziesięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie tez są ludzie niezbyt kumaci przykład mój były szef, a jednak robia pieniądze ! Nie dlatego ze są madrzy i potrafią liczyć ,tylko dlatego ze maja możliwość i nikt im w tym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty myślisz, ze rozmawiasz z kobieta z twojego otoczenia? Jeśli nie wiesz co ma kapitał do prowadzenia biznesu, to zejdź z tematu. Ale co ty możesz wiedzieć o biznesie, jak nie wiesz nawet które składki zawierają sie w podstawowej opłacie ZUS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze w naszym kraju nikt nie ma łba do biznesu wszystko ledwo zipie albo pada już nawet ciucholandy padają w małych miastach tylko kebaby i pizzerie i alkohole24 reszta się nie opłaca nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzwiska...... Cóż za prostak. Disco polo umysłowe :O nie rozmawiam już z tobą, bo szkoda mi czasu. Tobie w życiu i tak lepiej nie będzie, bo za ciasny masz umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kowalska i kowalski na śmieciówkach zarabiają takie grosze że nie pójdą do teatru ,księgarni ,kawiarni,buty kupią u "Chińczyka" fajki u "Rumuna"na bazarku ciuchy na wage albo też u Chińczyka ,płytę sobie ściągną,leczą sie bez lekarza lekami bez recepty potem tragedia,okulary bazarkowe do dentysty tylko na rwanie ewentualnie po proteze ,dziecom na start mogą zafundować nowy dress bo nie stać ich na opłacenie dodatkowych zajęć po szkole ,potem z takich dzieci kowalskich może kilku wystartuje w lepsze życie jak dołoży babcia z dziadkiem i może chrzestni a reszta nie ma szansy cale życie zostaną kowalskimi zapieprzającymi za grosze bo tu nie ma jak zrobić biznesu nikt nic nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś A ty myślisz, ze rozmawiasz z kobieta z twojego otoczenia? Jeśli nie wiesz co ma kapitał do prowadzenia biznesu, to zejdź z tematu. Ale co ty możesz wiedzieć o biznesie, jak nie wiesz nawet które składki zawierają sie w podstawowej opłacie ZUS usmiech.gif x nie dość że nie masz o niczym pojęcia to jeszcze nie umiesz czytać!!! Powinni cie przeszkolić w dodawaniu i odejmowaniu, pieczętujesz formularze i zaświadczenia cale swoje z****** życie i ci sie we lbie od tych papierów już lasuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma popytu nie ma podaży interes sie nie kręci nie ma na zusy i inne p*****lanse, nie będzie społeczeństwo sztucznie zubożone to i kraj będzie bogatszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×