Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AntyUkraina

Mam wrogi stosunek do Ukrainy i Ukraińców i nie wiem dlaczego Polska im pomaga

Polecane posty

Gość gość
Żaden Rosjanin nie jest moim bratem i nigdy z moich ust nie usłyszy nikt dobrego słowa o Rosji. Zabijali prawdziwych Polaków podzas lWŚ,II i po wojnie! Mordowali ich tylko dlatego, ze urodzili się w pięknym kraju bialo- czerwonego, walecznego Orła i nie chcieli wyżec się polskości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wolę Polaków niż Cyganów i Ukraińców, żydów lubię jako tako, ale co nazywasz Żydami - odłam religijny czy nację ? Bo nacji w Polsce jest mało , a religia ? znam wielu Polaków wyznania judaizm i to mi nie przeszkadza, oni mówią po polsku i są Polakami z dziada pradziada, a bidę zafundowali nam politycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak dla mnie żaden niemiec nie jest moją rodziną ani bratem :) choć mam korzenie niemieckie i austryjackie wiecie dlaczego ? a prosta przyczyna ja nie chce aby Polacy żyli tak jak oni mentalnie gospodarczo ok super choć przy tym narodzie to raczej tylko bieda nam pisana jak wzbogacenie ale wracając do tematu, nigdy !!! jak ten okropnie nudny tępawy debilny naród ! NIGDY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
nie wiem po co te rozkminy o banderowcach, stalinowcach etc to już historia i jak tu ktoś z was mądrze powiedział, trzeba sie zająć swoimi sprawami. A jest czym sie zająć - głosujecie na debilny system zarządzany od 25 lat przez ludzi z Wiejskiej - co was obchodzi Ukraina czy Rosja jak przyrost długu oficjalnego to 25 miliardów euro rocznie:-O Czy zdajecie sobie sprawę z tego co was czeka za min 5 lat? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Żaden Rosjanin nie jest moim bratem i nigdy z moich ust nie usłyszy nikt dobrego słowa o Rosji. Zabijali prawdziwych Polaków podzas lWŚ,II i po wojnie! Mordowali ich tylko dlatego, ze urodzili się w pięknym kraju bialo- czerwonego, walecznego Orła i nie chcieli wyżec się polskości!<<< Ja tam biało-czerwonego orła w życiu nie widziałem :D, a jeśli mowa o polskości, to wyRZec pisze się przez rz "Polaku" :D :D :D. Rosjanin nie musi być Twoim bratem, ale jest sąsiadem i kontrahentem. Tego zmienić nie możesz. Tylko od Ciebie zależy: jak będziesz żyć z sąsiadami i jakie interesy będziesz robić z kontrahentami. Tu utwór o orle :D : https://www.youtube.com/watch?v=GTy80sO5T8Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Wołyń (2016) dostępny online > http://d8x.pl/r/Fv9wolyn-2016 Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje nacjonalistycznej postawy. Widziałem wiele przejawów ksenofobii, ale ten jest ponad miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy takie panstwo jak ukraina nie istnialo i nie ma takiego panstwa do dzisiaj obecna ukraina to nie demokratyczne niepodlegle panstwo lecz orgabizacja mafijna i antypolka oraz antyruska ale glownie antypolska. ukrainiec od urodzenia nienawidzi polaka bo polak to lach a lach to pan a ukraibiec to tylko kmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainy jako panstwa mozna nie lubic lub nawet nienawidziec, ale jednostki, ludzi przed własnym nosem traktuje sie indiwidualnie. Jezeli osoba jest ok to czemu jej nie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siergiej Ukrop
Sierp wam między zebra ksenofoby sasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukraincu nikt was w Polsce nie chce, chcieliscie wlasnej ukrainy to ja maxie kosztem polski i rosji to na ch'uj tu przyjezdAcie wypie'rdalaj do kijowa ktory i tak byl polskim miastem jak lwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że Polak musi wszystkich nie znosić, Niemcy wiadomo dlaczego Rosjanie za Katyń, Miednoje Smoleński itd, Żydów to od niepamiętnych czasów, Muzułmanów nie bo teroryści, Anglików również niebardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×