Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AntyUkraina

Mam wrogi stosunek do Ukrainy i Ukraińców i nie wiem dlaczego Polska im pomaga

Polecane posty

>>>Mój śp. dziadek walczył dzielnie z Niemcami, a potem przedzierał się do zajętych przez Rosjan okolic. Z jednymi i z drugimi walczył UCZCIWIE.<<< >>>a z Polakami też walczył uczciwie ramie w ramie ? to w końcu dla kogo walczył ten Twój dziadek ? za co o co i k*****a po co ? walczył aby walczyć , bo z tego tak wynika<<< Przestań udawać idiotę UKRAIŃSKA MENDO specjalnie wylogowana. Uczciwa walka to walka bez zdrady. Kolega, próbujący odrąbać koledze głowę, jest ZDRAJCĄ, czyli UKRAIŃSKIM PSEM. Dziadek walczył o Polskę. Wykonywał swój rozkaz najlepiej jak potrafił, chronił swoich żołnierzy przed niepotrzebną śmiercią, a potem zorganizował ich zbiorową ucieczkę z transportu. Żaden UKRAIŃSKI ŚMIEĆ nie ma prawa, go krytykować. x >>>no chyba ,że żyjesz w Niemczech na pochodzenie to by wyjaśniało sytuację , tylko nie rozumiem czego szukasz w takim razie u Polaków ? zrozumienia ? rodaków ? kraju ? dziwne te Twoje wypowiedzi misio drogi<<< Żyję na Śląsku, wiec dobrze znam Niemców. W odróżnieniu do Ciebie, znam swoje pochodzenie i wiem, czym jest walka o dobro Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto śmie usuwać moje komentarze ażeby was pogieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio, z tego co widzę to ty tylko potrafisz wyzywać od ukraińskich łajdaków i mend. poziom merytoryczny godny stoczniowych związkowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Poproszę konkrety i zweryfikowane źródła.<<< Każdy pomnik stawiany Banderze jest dowodem. Propagowanie haseł Bandery, to propagowanie hasła wymordowania Polaków do ostatniego. x Dziwne, że taki UKRAIŃSKI INTELEKTUALISTA, jak Ty zapomina o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jest takie powiedzenie "przyjaciół poznaje się w biedzie" jak Polacy odwrócą się teraz od Ukraińcow to będą to na zawsze dwa wrogie sobie narody.<<< Po pierwsze, to nie istnieje nic takiego, jak NARÓD UKRAIŃSKI. No chyba, ze zdążył powstać przez 20 lat Rosji Sowieckiej, która tworzyła go dla dania odporu polskim wpływom. Po drugie, to coś, co obecnie rządzi w Kijowie, zawsze było Polsce wrogiem i prędzej możemy dogadać się ze żmiją, niż z tymi bandytami sławiącymi MORDERCÓW POLSKICH DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie podobają się pomniki stawiane Banderze ale przyjdzie czas na rozliczenie przeszłości teraz jednak powinnyśmy wspierać Ukraińców w dążeniu do niepodległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>To ciekawe że jakoś dyktatura Putina nie zrobiła porzadku w samej Rosji. W ogóle co to za myslenie że dyktatura cokolwiek uporządkuje?<<< Jeżeli poparcie 90-ciu paru procent narodu jest dla Ciebie nieporządkiem :D, to wracaj do Kijowa, liczyć na swoje 20% :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dareios dziś misio, z tego co widzę to ty tylko potrafisz wyzywać od ukraińskich łajdaków i mend. poziom merytoryczny godny stoczniowych związkowców X no bo znając życie to patrioci za dyche jak mawiał piłsudski naród wspaniały ale ludzie k*******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mnie też nie podobają się pomniki stawiane Banderze ale przyjdzie czas na rozliczenie przeszłości teraz jednak powinnyśmy wspierać Ukraińców w dążeniu do niepodległości.<<< Kosztem naszych STRAT GOSPODARCZYCH i zatargów z innym sąsiadami? A jak będą silni, to jeszcze im Przemyśl dorzucimy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>no chyba ,że żyjesz w Niemczech na pochodzenie to by wyjaśniało sytuację , tylko nie rozumiem czego szukasz w takim razie u Polaków ? zrozumienia ? rodaków ? kraju ? dziwne te Twoje wypowiedzi misio drogi<<< Żyję na Śląsku, wiec dobrze znam Niemców. W odróżnieniu do Ciebie, znam swoje pochodzenie i wiem, czym jest walka o dobro Polski. <<< tak też wiedziałam :) nie neguję tego że znasz swoje pochodzenie :) tylko jak już misio , nie doklejaj ideologii niemieckiej do Polskiej ! bo to dwie różne Historie ! nigdy nie będę patrzyła wstecz na wojny historie i walki jakie ktoś kiedyś przeprowadził walcząc o zdobywanie ziem ! ale na boga ! niech się wreszcie Niemcy od nas odpierdo....lą ! raz na zawsze ! bo to ich sprawka te wieczne drążenie tematu zaborów ! to oni wiecznie wtykają nosa w nasze sprawy i chcą nas pogrążyć ! dobrze się jednak domyśliłam ,że jesteś ze śląska :) wiesz co aby było jasne , mój dziadek był Austryjakiem jego ojciec Prusak , regularny żołnierz służący pod zjednoczonymi wówczas niemacami z austrią i wiem jedno , znam tych ludzi znam ich mentalność i wiem do czego dążą :) NIE chcę POLSKI - niemieckiej ! a taką nam się obecnie sugeruje pod rządami drani z PO ! nie ma nic wspólnego z tymi krajami ! tu jest moje życie tu jest mój naród i tu k********a obojętnie jak biednie jest mój kraj w którym jest mi najlepiej na świecie , a wiem coś w temacie świata ! bo taką wykonuję prace iż mam tę sposobność poznawać wszelakie kultury aaaa jeszcze jedno , wolałabym dla Polski najgorszy sort biedy typu Kuba , Brazylia Wietnam jak życie według modelu bydła z zachodu typu Niemcy Austria czy kraje Skandynawii ! Tam się nie żyje tam się GNIJE ! za życia ! postęp rozwój jak najbardziej ale nie wprowadzajmy śniętych ryb do naszej wspaniałej kultury tradycji bo będziemy zdychać tak jak oni ...dla pracy miernej kasy i nijakiego życia ! a to się nam obecnie oferuje ! do tego przy minimum poziomu życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>NIE chcę POLSKI - niemieckiej !<<< Ja też tego nie chcę, ale prawda jest taka, że to JUŻ SIĘ STAŁO :(. To był jeden z celów wprowadzenia Polski do Unii. Rządzi ten, kto ma władzę i pieniądze, a władzę i pieniądze w Polsce nie mają już od dawna Polacy. Znam mnóstwo firm, zniszczonych i przejętych przez Niemców. Tego nie da się już odwrócić :(. x >>>tu jest moje życie tu jest mój naród i tu k********a obojętnie jak biednie jest mój kraj w którym jest mi najlepiej na świecie , a wiem coś w temacie świata ! bo taką wykonuję prace iż mam tę sposobność poznawać wszelakie kultury aaaa jeszcze jedno , wolałabym dla Polski najgorszy sort biedy typu Kuba , Brazylia Wietnam jak życie według modelu bydła z zachodu typu Niemcy Austria czy kraje Skandynawii ! Tam się nie żyje tam się GNIJE ! za życia ! postęp rozwój jak najbardziej ale nie wprowadzajmy śniętych ryb do naszej wspaniałej kultury tradycji bo będziemy zdychać tak jak oni ...dla pracy miernej kasy i nijakiego życia ! a to się nam obecnie oferuje ! do tego przy minimum poziomu życia !<<< Zaskoczę Cię, ale w pełni zgadzam się z Tobą :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo ciekawa ilu Ukraińców faktycznie znacie? Rozmawiacie z nimi? Pracujecie? Spędzacie czas? Założe się, że nie, bo byście takich głupot nie pisali. A dlaczego Polska pomaga? To nie element filantropii tylko polityki zagranicznej. Ktoś tam na górze uznał, że to poprawi nasz imicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest takie powiedzenie "przyjaciół poznaje się w biedzie" jak Polacy odwrócą się teraz od Ukraińcow to będą to na zawsze dwa wrogie sobie narody. --nie zastanowiłaś się czy te kanalie na pewno będą nam wdzięczne? oni myślą że im się to należy bo Polska to taaki bogaty kraj i tylko wyciągają łapy po więcej a w razie wojny czy coś to pierwi by Polaków mordowali , znam tych ludzi , do Polakow na pozor mili jak coś mogą uzyskąc a miedzy sobą obgadują i nienawidzą Polakow , myślą jak nas wykorzystywać!! gość dziś Do14:32 do Polski Ukraińcow przyjechała garstka -- to proszę podaj liczbę jaką uważasz za garstkę? 300 tys ? 350 tys to garstka? w samym mazowieckim około 60-70 tys , to jest nic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem bardzo ciekawa ilu Ukraińców faktycznie znacie? Rozmawiacie z nimi? Pracujecie? Spędzacie czas? Założe się, że nie, bo byście takich głupot nie pisali. A dlaczego Polska pomaga? To nie element filantropii tylko polityki zagranicznej. Ktoś tam na górze uznał, że to poprawi nasz imicz. -- to element gry " ile możemy zrobić by wk****ić Polaków a oni i tak nie wyjdą na ulicę" , mogą kraść Polski majątek, robić przekręty na milionowe kwoty, a także rozdawać wszystko Ukraińcom, my i tak nic z tym nie zrobimy, gdyby rząd wiedział, że za błędne decyzje przyjdzie im zapłacić to by się pilnował p.s Ludzie z wschodniej Ukrainy za wojnę i burdel u siebie mogą podziękować banderowcom z zachodniej Ukrainy którzy wszczeli te burdy na majdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pomnik stawiany stalinowi jest dowodem. Propagowanie haseł stalina, to propagowanie hasła wymordowania Polaków do ostatniego. X misio1 po poprawieniu błędów w wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie na Onecie : " Ukraińców przyjechało do nas tak dużo, że Polaków wyrzucają z akademików, żeby zrobić im miejsce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś >>> no widzisz misio , mimo iż człek się tam gdzieś pomiędzy zdaniami kłóci , znajduje wspólne poglądy :) a to miłe , rzekłabym bardzo miłe !!! :) różnią nas poglądy zaopatrywanie na pewne sprawy a jednak gdzieś na końcu człowiek się łączy w wspólnych oczekiwaniach :) to jest naprawdę ciepłe sympatyczne i cieszy :) fajne jest takie wzajemne zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo proste, dlaczego w interesie Polski jest sukces Ukrainy w wojnie z Rosją bo Rosja jest nieporównanie groźniejsza dla Polski i nie tylko Polski niż Ukraina to nie Ukraina zniszczyła I Rzeczpospolitą to nie Ukraina zniszczyła II Rzeczpospolitą tylko Rosja na spółkę z Niemcami trzeba o tym pamiętać mieć świadomość skali zagrożenia i nie ulegać emocjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie wiem ilu Ukraińców i jak dobrze znacie? Smiało, w końcu tylu ich tu przyjechało, że na pewno z któryms chodzicie na grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie rozumiem. ..szkoda ze nam a rodakom państwo tak nie pomaga; / a babcie opowiadały ze w czasie wojny najgorsi byli właśnie Ukraińcy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh patrioci za dyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna prawda jest taka, że bida wam do dup zajrzała i wymyślacie głupoty, zamiast wziąć się za naprawę sytuacji w kraju (idą wybory - jest okazja). Tak dobrze podobno znacie historię, to pewnie wiecie, że tendencje nacjonalistyczne i szukanie sobie na siłę wrogów jest częste w okresach regresu gospodarczego. I tu właśnie mamy książkowy przykład: nienawidzę Ukraińców, Cyganów, Żydów, a za to kocham Polaków (zwłaszcza tych, którzy mi tę bidę zafundowali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 wymieniłaś Źydów Cyganów i Ukraińców nie wymieniając Niemców, a przecież to za sprawą faszystów wyginęło 60 mln ludzi. Wiem dlaczego nie wymieniłaś Niemców bo Niemcy to bogaty kraj a łatwiej nienawidzić biednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko przykład: kupa ludzi w Polsce powie Ci, że nienawidzi Niemców, nienawidzi kleru, nienawidzi Jankesów itp. a to wszystko z jednego powodu: bida do d**y zajrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nadal nie wiem ilu Ukraińców i jak dobrze znacie? <<< Tych, których poznałem, jeżdżąc z kolegą na Ukrainę. Większość z nich ma bardzo podobne zdanie o kijowskiej juncie, nawet jeżeli mieszkają na zachodzie. Chcą tylko końca tej rzezi i uratowania swoich bliskich przed wcieleniem do banderowskiej armii. x Względnie bieżący kontakt mam z kolegą, zamieszkałym na wschodzie. Podczas sprzedanego Majdanu zarzekał się, że nie pozwoli wciągnąć się w żadną zadymę. Potem bandyta z Kijowa ZAMORDOWAŁ jego niepełnosprawną matkę. Teraz walczy przeciw temu ŚCIERWU. x W odróżnieniu od kijowskich kryminalistów, potrafi walczyć z wrogiem, a nie tylko PALIĆ ŻYWCEM ciężarne kobiety w Odessie. Do jego oddziału zgłaszają się też rodowici Ukraińcy. Widocznie trizub przekreślony swastyką, nie jest dla nich symbolem wolności :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś 17:39 wymieniłaś Źydów Cyganów i Ukraińców nie wymieniając Niemców, a przecież to za sprawą faszystów wyginęło 60 mln ludzi. Wiem dlaczego nie wymieniłaś Niemców bo Niemcy to bogaty kraj a łatwiej nienawidzić biednego. >> ajejej ale po części się zgadzam :) bez emocji ludzie na zimno , wiecie kiedy człowiek siedzi co róż to w innym kraju , żyje w innej kulturze poznaje różnych ludzi biednych zwyczajnych średnio sytuowanych i tych bogatych a nawet , których cholernie szanuję tych dyskryminowanych poprzez swoją działalność kryminalną bądź też zwyczajnych lewusów drobnych zodziejaszków tacy ludzie uwierzcie mi , nie są tak całkowicie denni jak to co robią :) najciekawsze to ich postrzeganie życia i tego co się dzieje oraz serwuje nam na co dzień :) oni zupełnie się tym nie zgadzają bo jak mówią nie chcą żyć pod pantoflem :) Niemcy to pospólstwo które samo sobie zaprzecza sugerując się ich hymnem "Niemcy Niemcy ponad wszystko ...nasze Kobiety ...wolność ...szczęście" niestety ten narod nie wie co to szczęście nie wie co to wolność i nie wie co to Kobiety :D :D :D nie dążmy tą drogą proszę Polacy bo zapomnimy co to znaczy ŻYĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takich niezależnych politycznie to nie znasz? No tak, pewnie ich nie ma. Tak samo jak w Polsce: wszyscy chodzą na wybory i interesują się bieżącą i historyczną polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Każdy pomnik stawiany stalinowi jest dowodem. Propagowanie haseł stalina, to propagowanie hasła wymordowania Polaków do ostatniego. X misio1 po poprawieniu błędów w wypowiedzi<<< To pokaż mi NIEDOUCZONE DZIECKO :D : kiedy Stalin miał zamiar wymordować Polaków do ostatniego ? x Nie nawołuję do stawiania pomników Stalinowi, ale przeciwstawiam się stawianiu pomników Banderze :(. x Tobie DZIECKO :D, coś się w główce pomieszało :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smutna prawda jest taka, że bida wam do dup zajrzała i wymyślacie głupoty, zamiast wziąć się za naprawę sytuacji w kraju (idą wybory - jest okazja). << OK :) co do reszty się nie zgadzam , bieda to motywacja zatem co? ne ma biedy? ;) nie ważne , takie czasy chcemy więcej tym bardziej że więcej nam się zabiera życia w pracy itede ale fakt wybory są okazją tylko ,że obawiam się kłamstwa oszustwa , przecież każdy wie ilu ludzi chce zmiany rządu a mimo to rząd obecny wygrywa pomijając insynuacje ale fakt jest że coś nie jest do końca prawdą w tym co robi PO :) mogłabym się wypiąć jest mi dobrze mam kasę co mi tam a mimo to mnie zależy na ogółu społeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smutna prawda jest taka, że bida wam do dup zajrzała i wymyślacie głupoty, zamiast wziąć się za naprawę sytuacji w kraju (idą wybory - jest okazja). << OK :) co do reszty się nie zgadzam , bieda to motywacja zatem co? ne ma biedy? ;) nie ważne , takie czasy chcemy więcej tym bardziej że więcej nam się zabiera życia w pracy itede ale fakt wybory są okazją tylko ,że obawiam się kłamstwa oszustwa , przecież każdy wie ilu ludzi chce zmiany rządu a mimo to rząd obecny wygrywa pomijając insynuacje ale fakt jest że coś nie jest do końca prawdą w tym co robi PO :) mogłabym się wypiąć jest mi dobrze mam kasę co mi tam a mimo to mnie zależy na ogółu społeczeństwa Polskiego a nie tylko na własnej wygodzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×