Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AntyUkraina

Mam wrogi stosunek do Ukrainy i Ukraińców i nie wiem dlaczego Polska im pomaga

Polecane posty

"Polacy nie mają mieszkań, wielu nie ma nawet ubezpieczenia zdrowotnego, a państwo zamiast Polakom to pomaga Ukraińcom, daje im mieszkanie, ubezpieczenie, załatwia pracę." x Państwo nie jest od pomagania obywatelom. Tak naprawdę państwo to podatnicy. A ja nie zamierzam podatkami sponsorować komuś ubezpieczenia czy pomieszkiwania. To taka mentalność homo sovieticus. A te miliony które idą na pomoc Ukrainie to tak naprawdę w skali budżetu grosze. Ile poszło na pomoc Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grosze nie grosze, ale niech Niemcy i USA ratują Ukrainę na własny koszt, a nie pieniędzmi polskiego podatnika. Niech Rosjanie ratują Donbas, bo ukraińskie zwierzęta mogą zrobić tam drugi Wołyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dareiros ale tego że sponsorujesz darmowe ubezpieczenie zdrowotne zwyrodnialcom, pedofilom, mordercom, którzy siedzą w więzieniu i mają darmową opiekę medyczną, terapeutę, różne zajęcia, plastyczne itp to tego już nie widzisz bezmózgu co?? tego że sponsorujesz trynkiewicza żeby żył w luksusie to tego też nie widzisz? ale to że ludzie normalni którzy nigdy nikogo nie skrzywdzili żyją w tym kraju bez ubezpieczenia i nie stać ich na mieszkanie to już jest dla ciebie wielki problem idioto :) tych ludzi nie chcesz sponsorować ale sponsorowanie morderców z twoich podatków jest już OK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mamy żadnych zobowiązań wobec ukraińskich psów. Niech się biją z Rosjanami. To jest piękne jak dwóch wrogów skacze sobie do gardeł. Ale ukraiński kundel nie ma szans z niedzwiedziem rosyjskim." x To jest naprawdę tragiczne że Polacy bywają tak nierozgarnięci, mało przewidujący, po prostu prości. Polactwo nie widzi problemu w grasującym agresorze póki samo w nos nie dostanie. jak u sąsiada za ścianą którego nie lubisz wybuchnie pożar to też nie pomożesz mu go gasić póki nie dojdzie do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w latach 80 tych Polacy za działalność w Solidalności dostawali tzw "wilczy bilet" i uciekali do Niemiec to wszystko było w porządku a teraz jak Ukraińcy potrzebują pomocy to nam się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dareiros ale tego że sponsorujesz darmowe ubezpieczenie zdrowotne zwyrodnialcom, pedofilom, mordercom, którzy siedzą w więzieniu i mają darmową opiekę medyczną, terapeutę, różne zajęcia, plastyczne itp to tego już nie widzisz bezmózgu co?? tego że sponsorujesz trynkiewicza żeby żył w luksusie to tego też nie widzisz? ale to że ludzie normalni którzy nigdy nikogo nie skrzywdzili żyją w tym kraju bez ubezpieczenia i nie stać ich na mieszkanie to już jest dla ciebie wielki problem idioto tych ludzi nie chcesz sponsorować ale sponsorowanie morderców z twoich podatków jest już OK? " x A kto powiedział że ok? Tollerskie wypociny, ot co. Nigdzie nie napisałem że sponsorowanie więźniów jest ok, polemizujesz nie z moimi słowami tylko z tym co sobie uroiłeś. Już Keynes w pierwszej połowie XX wieku postąpił podobnie z prawem Saya - zniekształcił je aby łatwiej je było obalić. x Osobiście jestem za pracą więźniów. A część z tych którzy obecnie siedzą wg mnie w ogóle nie powinno być w więzieniu. Np handlarze narkotyków - co oni komu złego zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie jedno nie pchajcie się w łąski Niemców i starych krajów UE bo oni chca nas tylko wykorzystywać doić jak krowy bliżej na do Rosji jaka by ona nie była jak do Szkopów ! zapamietajcie to sobie , bo wiem ta "przyjaźń" szkopsko polska skończy się dla nas ponownie pasiakami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego trzeba dać pracę bezrobotnym i budować na wzór chińskiego mur polski na wschodzie kraju !!! :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pamietajcie jedno nie pchajcie się w łąski Niemców i starych krajów UE bo oni chca nas tylko wykorzystywać doić jak krowy bliżej na do Rosji jaka by ona nie była jak do Szkopów ! zapamietajcie to sobie , bo wiem ta "przyjaźń" szkopsko polska skończy się dla nas ponownie pasiakami !" x O tak, uwielbiam to zaściankowe myślenie w którym to wokół Polski cała światowa polityka się kręci. Kulturowo zdecydowanie bliżej nam do Niemców niż Rosjan. A do tej pory to jako beneficjent netto to my doimy zachód a nie oni nas. Tylko zazwyczaj Wolacy (nie mylić z Polakami) rzucają frazesy ale z danymi makro się nie zapoznali. x W obecnych czasach to akurat Niemcy sa demokratyczne, Rosja nie. Nie chodzi o to aby z Rosją nie żyć w zgodzie, tylko o to że nie można przymykać ocza na poczynania Putina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturowo zdecydowanie bliżej nam do Niemców niż Rosjan. <<< żartujesz chyba sobie :D powodzenia życzę w zaprzyjaźnianiu się z tym narodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkopać drogi a szyny rozkręcić prowadzące na wschód na moskwę zagłodzić s*****li !!! :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że Putin zabierze Ukrainie dostęp do Morza Czarnego. W końcu Odessa nie jest ukraińskim miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie neguje twojego dorobku umysłowego , Polak był i będzie mądrzejszy od szkopa nic też nie stoi na przeszkodzie aby dążyć ku lepszemu ale dlaczego i do czego potrzebujesz w tym Niemców ? Uważasz , ze ten naród i jego rząd pozwoli aby Polak był lepszy jak oni sami w ich chorym pojęciu "lepszym być" ? Powtarzam z dala od tego narodu ! Oni teraz obecnie niszczą naszą gospodarkę w każdy możliwy sposób , dzięki tym draniom i draniom którzy im są podporządkowani w naszym rządzie, Polska nie jest w stanie rozwijać swej gospodarki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie śmieszy to myślenie narodowe. Widać narodowcom się wydaje że naród to monolit i tak go traktują. zresztą to myślenie rodem z XIX wieku, to nasi partnerzy a nie konkurenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Putin zabierze Ukrainie dostęp do Morza Czarnego. W końcu Odessa nie jest ukraińskim miastem." x Zgodnie z prawem międzynarodowym - jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co złego w myśleniu nie tylko o własnej duuupie a o całości jako Polakach ? nie lubisz takich ludzi? ja lubię i zauważam że coraz mniej takich :) co złego w patriotyzmie ? co złego pytam , w tym że ktoś lubi kulturę swego kraju i cieszy się z faktu iż urodził się Polakiem ?! sądzisz ,że Niemiec to co? warczy słysząc " Deutschland, Deutschland über alles,über alles in der Welt..." NIE ! oni są dumni -choć mało rozgarnięci ale dumni :) Ja chcę dobra nie tylko dla swej własnej doopy a także dla mojego kraju i moich rodaków :) Zauważam na czym polegają stosunki polsko- niemieckie ;) I nie godzę się na taką "przyjaźń" My i bez nich jesteśmy w stanie kierować nasz kraj w dobrym kierunku a przynajmniej nie na takich żądaniach i warunkach jakie Niemcy nam oferują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nienawidze niemiec i rosji. Wrzesień 1939 PAMIETAM.<<< Ja też pamiętam. Mój śp. dziadek walczył dzielnie z Niemcami, a potem przedzierał się do zajętych przez Rosjan okolic. Z jednymi i z drugimi walczył UCZCIWIE. Dopiero pod rodzinną miejscowością jego UKRAIŃSKI KOLEGA, chciał mu w nocy odrąbać głowę. Na Rosjan i Niemców narzekał, ale Ukraińców zawsze NIENAWIDZIŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie żądania Niemcy nam oferują? w patriotyzmie nie ma nic złego, tylko że spora część patriotów to przedstawiciele prawicy przedoświeceniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Wołyń 1943 pamiętamy!' ty nie pamiętasz, bita dziwo, zasmarkane gów/niarstwo w 43 nie było cię w planach. jesteś tylko paprochem, rzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja też pamiętam. Mój śp. dziadek walczył dzielnie z Niemcami, a potem przedzierał się do zajętych przez Rosjan okolic. Z jednymi i z drugimi walczył UCZCIWIE. Dopiero pod rodzinną miejscowością jego UKRAIŃSKI KOLEGA, chciał mu w nocy odrąbać głowę. Na Rosjan i Niemców narzekał, ale Ukraińców zawsze NIENAWIDZIŁ." x Ja w ogóle nie rozumiem tych historycznych przytyków. Na tej samej podstawie Żydzi mogą nas nienawidzić za Jedwabne. To nie jest myślenie racjonalne. Widzisz naród, który 70 lat temu zrobił coś naszym rodakom. Za przeproszeniem - to idiotyzm. Na ludzi trzeba patrzeć indywidualnie. Myślenie narodowe to jest taka tabloidyzacja socjologiczna - daje ludziom proste jasne formuły dzięki czemu nie muszą się wysilać na indywidualne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że Ukraina upadnie i odzyskamy Lwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A co do tego całego zamieszania to nie chodzi tu o Ukrainę samą w sobie i to nie jakaś szczególna sympatia do kraju jako takiego jest przesłanką do działania tylko fakt, ze pewien łysawy pan z Moskwy rozpętuje wojnę u naszych granic.<<< Coś Ci się biedactwo w główce POPIERD_LIŁO :(. Łysawy i owszem :D, ale taki bardzo opalony :D, za Majdan zapłacił i władzę, która jako PIERWSZA wysłała czołgi sobie KUPIŁ :(. Przypomnij nam UKRAIŃSKI PROPAGANDYSTO: kto pierwszy wysłał czołgi na wschodnią Ukrainę i do kogo te czołgi strzelać miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'>>>Nienawidze niemiec i rosji. Wrzesień 1939 PAMIETAM.<<< Ja też pamiętam.' gó|wno pamiętasz pe|dale. 'Mój śp. dziadek walczył dzielnie z Niemcami, a potem przedzierał się do zajętych przez Rosjan okolic.' o, w to akurat wierzę, ruski pomiocie, że twój dziadek spierrrrdalał do swoich jak niemcy nadchodzili. żal mi du|pę ściska jak czytam wasze kremlowskie farmazony. won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie rozumiem tych historycznych przytyków. Na tej samej podstawie Żydzi mogą nas nienawidzić za Jedwabne. To nie jest myślenie racjonalne. Widzisz naród, który 70 lat temu zrobił coś naszym rodakom. Za przeproszeniem - to idiotyzm. Na ludzi trzeba patrzeć indywidualnie. Myślenie narodowe to jest taka tabloidyzacja socjologiczna - daje ludziom proste jasne formuły dzięki czemu nie muszą się wysilać na indywidualne myślenie >>> Ty może NIE ! ale oni całkiem dobrze się z tym mają :) mieszkasz gdzieś więcej i częściej jak tylko w Polsce ? bo ja tak ,raz tu raz tam i całkiem dobry mam słuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój śp. dziadek walczył dzielnie z Niemcami, a potem przedzierał się do zajętych przez Rosjan okolic. Z jednymi i z drugimi walczył UCZCIWIE. <<< a z Polakami też walczył uczciwie ramie w ramie ? to w końcu dla kogo walczył ten Twój dziadek ? za co o co i k*****a po co ? walczył aby walczyć , bo z tego tak wynika :) no chyba ,że żyjesz w Niemczech na pochodzenie to by wyjaśniało sytuację , tylko nie rozumiem czego szukasz w takim razie u Polaków ? zrozumienia ? rodaków ? kraju ? dziwne te Twoje wypowiedzi misio drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja w ogóle nie rozumiem tych historycznych przytyków<<< Jak każdy UKRAIŃSKI ŁAJDAK :(. x >>>Na tej samej podstawie Żydzi mogą nas nienawidzić za Jedwabne.<<< Poczytaj ich strony internetowe w tym temacie, to zrozumiesz, jak Jedwabne traktują. Tam Niemcy sprowokowali konkretny mord. Tutaj UKRAIŃSKA SŁOWOWCZ mordowała dla przyjemności, a Niemcy ją często hamowali. x >>>To nie jest myślenie racjonalne<<< Bo nie chcę DZISIAJ oddać UKROM Przemyśla i innych ziem, o które Kijowski reżim już zaczął się dopominać ? x >>>Widzisz naród, który 70 lat temu zrobił coś naszym rodakom<<< Nie. Widzę SŁOWOCZ, która w coraz większej ilości zalewa Polski wschód i od mieszkających tam ludzi słyszę o jej zachowaniach. To nie Polacy plują na nielegalnych imigrantów, ale UKRY grożą ŚMIERCIĄ Polakom, którzy odwiedzają swe rodziny na Ukrainie. x >>>Za przeproszeniem - to idiotyzm.<<< Wierzyć w Twoje UKRAIŃSKIE KŁAMSTWA. x >>>Na ludzi trzeba patrzeć indywidualnie<<< Na ludzi tak, ale nie na ich rząd. Janukowycz nic do Polski nie miał, a obecna SŁOWOCZ wznawia hasła organizacji MORDUJĄCYCH POLAKÓ. x >>>Myślenie narodowe to jest taka tabloidyzacja socjologiczna - daje ludziom proste jasne formuły dzięki czemu nie muszą się wysilać na indywidualne myślenie<<< Widać to wyraźnie w polskich mediach, a Ty UKRAIŃSKI SZCZURZE jeszcze tutaj, usiłujesz nam to wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Zgodnie z prawem międzynarodowym - jest<<< Nie jest UKRAIŃSKI CIULU, x bo Ukraina NIGDY swoich GRANIC na forum ONZ NIE ZATWIERDZIŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prdl ale polaczki są porąbane a może też nienawidzicie Szwecji jak wtedy był ten cały potop od 1655-1660. Dlaczego pamiętamy to co się wydarzyło w przeszłości dawno temu? Ja już dawno o tym zapomniałam i jakoś nie uważam, że każdy Niemiec to nazista i w ogóle. No ale polaczki jak zwykle mają porąbaną mentalność której nie da się ogarnąć. Patrioci za dyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam nadzieję, że Ukraina upadnie i odzyskamy Lwów." x Taa, historyczny rewizjonizm to najgrosze co może się w europie przytrafić. Jak się niemcy upomną o Gdańsk to już będzie granda? x "Jak każdy UKRAIŃSKI ŁAJDAK" x Argumentum ad personam. x "Bo nie chcę DZISIAJ oddać UKROM Przemyśla i innych ziem, o które Kijowski reżim już zaczął się dopominać ?" x Nikt Ukrainie niczego nie będzie oddawał. Naprawdę myslisz w kategorii ziem? Halo, jest XXI wiek. x " Widzę SŁOWOCZ, która w coraz większej ilości zalewa Polski wschód i od mieszkających tam ludzi słyszę o jej zachowaniach. To nie Polacy plują na nielegalnych imigrantów, ale UKRY grożą ŚMIERCIĄ Polakom, którzy odwiedzają swe rodziny na Ukrainie." x Taki Jarosz w wyborach prezydenckich uzyskał mniej głosów niz w Polsce JKM. Chcesz postrzegać Polskę przez pryzmat k***inowskiej mniejszości? x "Wierzyć w Twoje UKRAIŃSKIE KŁAMSTWA." x Argumentum ad hominem x "Janukowycz nic do Polski nie miał, a obecna SŁOWOCZ wznawia hasła organizacji MORDUJĄCYCH POLAKÓ." x Poproszę konkrety i zweryfikowane źródła. x "Widać to wyraźnie w polskich mediach, a Ty UKRAIŃSKI SZCZURZE jeszcze tutaj, usiłujesz nam to wmówić." x Znów argument ad personam. Za przeproszeniem, ale za takich Polaków (Wolaków?) to ja się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×