Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buhas1

Sygnały od kobiet

Polecane posty

Gość buhas1

Hej. Spotkałem się już 4 razy z pewną dziewczyną. Oboje mamy po 22 lata. Na spotkaniach ona nie pokazuje wiele zainteresowania poprzez dotyk, bo to jest najważniejszą oznaką zainteresowania ze strony kobiet. Dopiero na 4 spotkaniu ze swojej strony sama dopiero mnie przytuliła na koniec spotkania. W poniedziałek 5 spotkanie i zamierzam ją pocałować, zobaczyć jak zareaguje. Podoba mi się, widzę w niej dziewczynę na związek, a nie żadną przyjaciółkę. Kiedy dziewczyny pokazujecie, że jesteście gotowe i chętne na pocałunek? Jak to sprawdzić? Mówiła, że w jej poprzednim związku to facet musiał wziąć się w "garść" żeby byli w związku. Czasem trzeba zaryzykować i liczyć się ze stratą koleżanki na rzecz związku. Pójdę na całość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhas1
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiałe i odważne posunięcie autorze :) jak dziewczyna poukładana wewnętrznie, w miarę dojrzała, nie masz się czym przejmować, najwyżej spotka was kilkanaście sekund zakłopotania, później sobie wyjaśnicie, i po kłopocie :D przy czym nie bądź nachalny nie obrażaj się. Z drugiej strony, może stać się agresywna, rozczochrana emocjonalnie, wtedy najpewniej się obrazi, zdegustuje, zniesmaczy, czego efektem będzie afekt (sic!). Jednak raczej mało prawdopodobne... kobiety, w tym wypadku dziewczyny lubią odważnych pewnych siebie samców, więc na moje oko masz spore szanse na powodzenie, tym bardziej nie będziesz przeciągał, kotłował w nieskończoność nie potrzebnych myśli, tudzież ciężkich pytań, a w nagrodę otrzymasz ekspresową odpowiedź! i po kłopocie :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhas1
Dzięki za opinię :) Moim zdaniem ogólnie w każdej relacji z kobietą powinno się jej pokazać jak ktoś chce tą znajomość naprowadzić na związek to od 3 do 5 spotkania powinno się pocałować kobietę. Wiem, że to nigdy nie ma prawidłowego wyznacznika, ale z drugiej strony pierwsze czy drugie spotkanie to za szybko moim zdaniem, a takie 10 spotkanie to już totalnie za późno :) Spróbuje jutro, nie boję się odrzucenia, więc zobaczymy. Wiem jak zachować się po pocałunku jak i po tym jak ona nie odwzajemni tego. Ze spokojem i nie będę obrażony jakby się nie udało ( odpukać ). Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhas1
Macie jakieś dla mnie rady jeszcze? Jutro mam spotkanie, bo w poniedziałek była fatalna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×