Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Mam pytanie do facetów!

Polecane posty

Czy bylibyście z dziewczyną ,która ma długi,które oczywiście spłaca? Czy to ją przekreśla w jakiś sposób..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jakie długi jak dużo oraz czy laska leci na kasę czy faktycznie kocha..w dzisiejszych czasach mało jest lasek co faktycznie kochaja a tylko k***a na kase lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jak duże długi byłyby problemem..? Nie chodzi o to ,że leci na kasę ale gdyby zaistniała możliwość wspólnego zamieszkania to za dużo by jej nie zostało po opłaceniu rat itp. żeby coś odłożyć na wakacje jakieś przyjemności...Myślę ,że jednak to byłby problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w teorii tak w praktyce nie po zatym najpierw spłacic długi a potem przyjemności co do jakie długi nie wiem to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ,że te długi będą spłacane kilka lat więc zero szans na związek..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez znaczenia moim zdaniem, to jeszcze nie slub. szkoda tylko jesli dlugi ma przez swoja glupote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardulaki dziś No własnie jak duże długi byłyby problemem..? Nie chodzi o to ,że leci na kasę ale gdyby zaistniała możliwość wspólnego zamieszkania to za dużo by jej nie zostało po opłaceniu rat itp. żeby coś odłożyć na wakacje jakieś przyjemności...Myślę ,że jednak to byłby problem... xx Aha czyli jesteś kolejnym roszczeniowym człowieczkiem z małym fiutkiem. Żadnego sponsorowania swojej kobiety, za to posprzątane, ugotowane, uprane i oczywiście seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długi są niestety przez własną głupotę ale drugiej osoby brakuje coraz bardziej , a życie jest tylko jedno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśliby miała oczekiwane przeze mnie zalety a długi nie były wynikiem skrajnej głupoty lub głupota została wyleczona to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupota jest w trakcie leczenia rokowania są optymistyczne ..hehe:) czyli ostatnie lata młodości spędzę na spłacaniu długów:( ja pi...lę muszę sie napić....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 30 tysięcy ,a skąd to nie ma większego znaczenia juz teraz..generalnie chciałam dobrze ,a wyszło jak wyszło..pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciętna w trakcie odchudzania :) spadło już 12 kg! przynajmniej to mi sie udało hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwróc sytuację i zapytaj szanownych pan - na pewno od razu dostaniesz KONKRETNE odpowiedzi, hyhy :D dzis juz mamy równouprawnienie i wzglednie równe szanse, to dziala w obydwie strony. ja tez obecnie nie mam pieniedzy, wiec nie bawie sie w ten sport. taki swiat. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×