Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pies dla rodziny z dziecmi

Polecane posty

Gość gość
a ja napiszę tak: jak koniecznie chcesz mieć psa, to zrób najpierw dzieciom testy alergiczne, najpierw przygarniesz sierściucha, a potem się go nie pozbędziesz, jak będzie coś nie tak i ci wszyscy ludzie, którzy ci doradzają będą mówić jaki to jesteś zły, że się chcesz problemu pozbyć, zdrowie twoich dzieci powinno być dla ciebie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz stare sprawdzone rasy , rasy które ludzie posiadali od kilkunastu lat - zanim pojawiły się te wszystkie komiczne z bóg wie jakich krajów rasy ! Owczarki Niemieckie Rottwailler Bokser Owczarki Szkockie UNIKAJ ! UNIKAJ ! Retrieverów w jakiejkolwiek postaci !!! Husky Alaskan Malamut Beagle Border Collie Spaniel Seter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzenie. Pies, obojętnie jakiej rasy, musi być z porządnej hodowli, dobrze trenowany i odpowiednio traktowany. I będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzysz to ty ! i to tak pieprzysz że tego już nie można czytać ! każdy człowiek dobrze wychowywany jest idealny? znasz w ogóle ludzi idealnych? a jak myślisz z psami jest inaczej ?! otóż nie ! w grę wchodzą też geny !!! a tych nawet super hodowca nie jest w stanie przewidzieć bo nie jest jasnowidzem ! napatrzyłam ja się na psy z super hodowli i mogę jedno rzec pomijając fakt ich bezdennej głupoty - tyle wad jakie sobą prezentowały według wzorca rasy , to się jednym zdaniem nie da opisać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzenie. Popatrz 10,20 lat wstecz ktoś trenował psy,oddawał do przedszkoli. Chyba zwykle wychowanie właściciela dużo daje ....... A każda rasa ma swoje specyficzne cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc 20 lat wstecz , mogę rzec tylko jedno zarówno psy dobre stare sprawdzone rasy psów jak i ludzie byli mądrzejsi :) to co obecnie wyhodował hodowca a raczej spieprzył na przestrzeni ostatnich 20 lat tego się nie da słowami opisać ! w dodatku od lat 95 zaczęło przybywać przeróżnych ras psów , które delikatnie pisząc nie nadają się do niczego ! a które przez kolejne 10 lat dodatkowo zostały całkowicie zmienione pod względem eksterieru jak i charakteru ! kiedyś psy którym nikt nie pokazywał , potrafiły przechodzić przez pasy kilkukrotnie patrząc w jedną i drugą stronę aby nie skończyć jako naleśnik na asfalcie Obecnie taki np. Golden Retriever lezie na ulicę pełną aut , mimo nauki wieloletniej nauki ! lezie jak śwęta krowa w Indiach a wierz czemu? bo te psy są debilne i z pieprzone genetycznie od lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIKAJ ! UNIKAJ ! Retrieverów w jakiejkolwiek postaci !!! Husky Alaskan Malamut Beagle Border Collie Spaniel Seter <<< POPIERAM !!! zwłaszcza Golden Retriever oraz Labrador !!! obrzydliwe psy obrzydliwe pod każdym względem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam dyskusje tego typu. Pracuję od lat jako dogoterapeuta. Moje psy to border i husky. Są genialne jeśli dobrze się je prowadzi. Co do tego co kiedyś. Po pierwsze fakt że są degenerowane rasy. Mój ukochany rotweiler został tak zniszczony że nie kupię nigdy żadnego bo mają ogólnie żyją psychikę. To psy z natury stabilne psychicznie, od lat hodowane w kierunku agresji. Porażka. Natomiast szkolenie kiedyś odbywało się innymi metodami, polegającym na "łamaniu" i zastraszającym psa. Dzisiaj jest inaczej i każdego niemal psa można wytresować. Są świetne metody pozytywne, metoda klinkierowa, są psi behawioryści i wiele pomocy. Tylko właściciel musi być świadomy i odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj mu d**y przez tydzien a gotuj mu obiad w stroju jak ta panienka z filmika gwarancja ze zapomi o tej ktora teraz w jego sercu i bedzie chcial tylko ciebie na zawsze 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dużych przyjazny dzieciom to bernardyn a mały maltańczyk lub shih tzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne niedawno agresywnemu shih tzu domu szukano, bo właściciele oddali go do schroniska, gdyż gryzł im dzieci do krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mopsa albo buldożka francuskiego kup, bo przy małych dzieciach nie będziesz miała czasu na pielęgnację psa długowłosego: czesanie, częste kąpiele, strzyżenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez względu na rase wazne żebyś od samego początku zadbala o to żeby twój piesek był pod opieka sprawdzonego weterynarza. Mogę ci polecic klinike do ktorej sama chodze http://www.weterynarz.pila.pl/, mój pies zawsze otrzymuje tam profesjonalna i zyczliwa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj weterynarzyku z tą reklamą. Pacjenci ci pouciekali i frajerów szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ma się psa,warto zatroszczyć się o bezpieczną i wygodną budę. My korzystaliśmy z pomocy firmy http://www.dobrekojce.com/ wykonywali dla naszego psa kojec i budę na zamówienie. widać,że mają duże doświadczenie w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała psa rasy husky - są co prawda dość spore, ale bardzo spokojne i przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczunia
może poszukaj w necie jaki piies nadaje się dla rodziny, sporo info znajdziesz na myzoo, ja mam w domu małego pekińczyka i małę dziecko, dogadują się idelanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocker spaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×