Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calineczka z tulipana

Jestem w szoku od wczorajszego wieczoru

Polecane posty

Gość gość
Niektórzy tu jak Wilk tobą chcą manipulować. Wybór jak zawsze należy do ciebie. Z tego co wyczytałem to sex z dziewczyną jest zupełnie inny niż z mężczyzną, jest bardziej subtelny i zmysłowy, z facetem szybko i ostro. Co z tego wyniknie zależy tylko od ciebie. Życzę ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Tu pelna zgoda:) cytat "Ja szanuje Twoje stanowisko, ale ... stawiasz mnie w mniejszości bo bo piszesz, że tak myślisz Ty i podobnie myślący do ciebie faceci ... pozwól zatem że ja powiem że tak myślę ja i podobnie do mnie myślący faceci usmiech.gif ...których więcej trudno powiedzieć usmiech.gif" Ale to nie byl celowy zabieg zeby cie ustawic w mniejszosci nie bylem precyzyjny po prostu:) Co do wykreslenia z WHO poprzedzonego tym co sie stalo w USA Na zjezdzie psychologow i psychiatrow to jest najwieksza wpadka od lat srodowiska naukowego wszyscy powazni naukowcy sie z tego smieja choc nieoficjalnie. Bo to pierwszy wypadek kiedy prawde naukowa ustalano w glosowaniu bez zadnych wykonanych badan. Zapewniam cie ze Kopernik takie glosowanie w swoich czasach by przegral. Powtarzam nie ma zadnych porzadnie zrobionych badan potwierdzajacych ze wiekszosc homoseksualistow ma te sklonnosci wrodzone zadnych powtarzam. Duza czesc tych co glosowali za usunieciem homoseksualizmu z listy zaburzen seksualnych i byli najbardziej aktywni w przekonywaniu innych okazala sie aktywnymi homoseksualistami:) Jest dokladnie odwrotnie jedyne dobrze zrobione badania potwierdzaja decydujacy wplyw socjalizacji seksualnej w procesie ksztaltowania orientacji seksualnej. Nie trzeba daleko szukac w Grecji starozytnej gdzie byla moda na homoseksualizm byl on powszechny w Rzymie gdzie byl negatywny stosunek do homoseksualizmu nie bylo go prawie wcale. Chcesz mi powiedziec ze starozytni Grecy byli jakas niezwykle uwarunkowana genetycznie populacja ze nagle wiekszosc mezczyzn urodzila sie ze sklonnosciami homoseksualnymi:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu co za brednie ten czlowiek opowiada. Idac twoim tokiem myslenia,jezeli w klasie wszyscy sa heteroseksualni i jedna osoba jest homoseksualna, to ta osoba homoseksualna wyzbedzie sie swoich upodoban ze wzgledu na heteroseksualizm otoczenia? Skad w takim razie na swiecie g****iciele i pedofile skoro niemal cale srodowisko w ich otoczeniu jest inne? Czy jezeli teoretyznie moj kolega bedzie gejem to ja pod wplywem znajomosci z nim tez zostane gejem? Hahaha :D co za belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prawdziwych homo jest mało.Większość to biseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja nie neguje ze istnieja tzw genetyczni homoseksualisci czyli osoby ktore urodzily sie z takim defektem. Tak jak sie rodza ludzie bez waroby cz i zinnymi defktami natura sie myli czasami. Ale jest ich okolo 10% wsrod aktywnych homoseksualistow reszta to wynik nie wlasciwej socjalizacji seksualnej. Podam ci drastyczny przyklad jak silny jest mechanizm wdrukowania przy pierwszych kontaktach seksualnych. O toz u osob bedacych molestowaanych seksualnie w dziecinstwie przed okresem dojrzewania stwierdzono ze jest wielokrotnie wiecej osob molestujacych w wieku doroslym dzieci i to czesto wlasne. Oni nie urodzili sie z takimi predyspozycjami genetycznymi po prostu zostali poddani niewlasciwej socjalizacji seksualnej. A wracajac do przykladu z Twoim kolegom homoseksualista w klasie. Wszystko zalezy jakie nastawienie panuje w Twojej klasie. Jesli byloby takie bo zakladamy ze jest on tym genetycznym gejem ktorego preferencje nie ulegna zmianie i jest traktowany jako osoba z szacunkiem ale niepelnosprawna seksualnie wynik bledu natury podobnie jak traktujemy osobe niewidzaca czy glucha od urodzenia to jego obecnosc nie ma znaczenia. Natomiast gdybyscie jako klasa byli poddani intensywnej homopropagandzie ze orientacja homoseksualna jest tak samo dobra i rownoprawna jak heteroseksualna i kazdy powinien sprobowac seksu zarowno homoseksualnego jak i heteroseksualnego i dopiero podjac decyzje co mu bardziej odpowiada. A wy byscie ulegli tym idiotyzmom i takie probowanie byloby modne to nagle ilosc aktywnych homoseksualistow wywodzacych sie z waszej klasy ktorzy zyli by tak do konca zycia wzroslaby kilkukrotnie. Bo u czesci bylyby to pierwsze kontakty seksualne bylyby przyjemne i by sie ustabilizowal orientancja homoseksualna lub biseksualna wsrod mezczyzn ktorzy genetycznie sa heteroseksualni i poddani wlasciwemu procesowi socjalizacji seksualnej nigdy by nie wyrobili u siebie takiej orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podam ci drastyczny przyklad" Drastyczne, człowieku, to są Twoje błędy ortograficzne, które robisz w swoich wypowiedziach np. "z Twoim kolegom ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk,Ty jestes z okolic Bielawy i Dzierżoniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,moze Twoja kolezanka wcale nie jest les,lecz podejrzewala ze Ty jestes i chciala Cie sprawdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 Ostanio jesli dobrze pamietam twierdziles ze jestes prawiczkiem wiec jakie ty masz doswiaczenie zyciowe z kobietami zeby bylo warto z Toba rozmawiac:)? Za duzo klamstw o sobie w twoich wypowiedziach szkoda czasu na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u ciebie, kłamstwo goni kłamstwo walikoniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie nadepnąłeś mu na odcisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 To jestes prawiczkiem czy nie? Jakie jest twoje doswiadczenie erotyczne z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ...wszelkiemu złu na świecie winni są komuniśc****ederaści i cykliści :) ...sorry że dopiero dzisiaj, ale wieczorami najczęściej ciekawsze zajęcia niż siedzenie na kafe. Wilku drogi w wielu dziedzinach nauki naukowcy są podzieleni i wszyscy swoje wyniki popierają jakimiś badaniami. Mogę zgodzić się że socjalizacja może wpływać na zachowania homoseksualne, a te nie są jeszcze tożsame z homoseksualizmem. Nie można zapominać, że na homoseksualizm składają się : - pociąg seksualny/romantyczny lub podniecenie - zachowanie seksualne - tożsamość seksualna Elementy te są ze sobą połączone, a ich rozłączne traktowanie może być przyczyną wyciągania niewłaściwych wniosków. Jak z tego wynika socjalizacja może niejako "wymusić" określone zachowania seksualne nie wytworzy jednak samego pociągu czy tożsamości. Tym samym nie "stworzy" osoby homoseksualnej. Zwłaszcza nie zrobi tego jednorazowy incydent homoseksualny. Przykład homoseksualizmu u Greków też uważam za nietrafiony bo nie wiemy na ile była to kulturowo ukształtowana moda na ZACHOWANIA homoseksualne a na ile predyspozycje wrodzone. Poza tym trzeba pamiętać kto z kim wtedy współżył ... dorośli mężczyźni z młodymi chłopcami - najczęściej ludźmi niewolnymi, którzy nie mieli wpływu na to jak ich traktowano. Poza tymi kontaktami mężczyźni ci mili rodziny i mnożyli się ...jakoś, grecy nie wymarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z tulipana
NIE KŁÓĆCIE SIĘ!!!!!!!!! Jestem w szoku! Bo albo ja zwariowałam albo moja współlokatorka! Ta niby lesbijka. Piszę "niby", bo właśnie przed chwilą miałam z nią dziwną rozmowę. Chyba najdziwniejszą w moim życiu. Powiedziała, że nie jest les. Temat niedzielnego pocałunku jakoś tak sam wypłynął. Zupełnie niespodziewanie, bo mówiłyśmy właśnie o jutrzejszym kolokwium. Ona roześmiała się i stwierdziła, że nie muszę się przejmować ani kolosem ani naszym niedzielnym pocałunkowym incydentem, bo to i tak bez znaczenia. Zrobiłam na nią wielkie oczy. Dlaczego bez znaczenia? - spytałam zdziwiona. Wtedy ona podniosła się ze swego tapczanu, podeszła blisko i znów to zrobiła. Pocałowała mnie. Pocałowała prosto w usta. W pierwszym odruchu chciałam cofnąć głowę ale zamiast tego siedziałam jak skamieniała i nie zrobiłam nic nawet gdy wślizgiwała się językiem do buzi. - Widzisz - zaczęła prostując się - ten pocałunek też jest bez znaczenia. Bo się nie wydarzył. Nie wydarzył się też ten poprzedni pocałunek. Ani nie wydarzy się jutrzejsze kolokwium, którego tak bardzo się obawiasz. Wszystko to jest przeze mnie wymyślone. Patrzyłam na nią oszołomiona. - Jak to "wymyślone"? – spytałam po chwili. - Normalnie. Jestem autorką tego opowiadania. To zwykłe prowo. Niestety, ty też jesteś zmyślona. Zawiesiła głos jakby wyczekując mojej reakcji ale ja wciąż tylko wpatrywałam się w nią coraz szerzej otwartymi oczyma. To chyba wariatka, przemknęło mi przez myśl - Och, nie jestem wariatką - żachnęła się w tym samym momencie. - Naprawdę cię wymyśliłam. Wszystko tu wymyśliłam. Ten pokój - zakreśliła dłonią krąg w powietrzu. - Cały ten akademik, naszą współlokatorkę, twoje studia. Dałam ci wspomnienia pobożnych rodziców, dałam dziewictwo. Wszystko zmyślone i opisałam tu na forum. - Nagle przysunęła twarz do mojej twarzy i zaglądając mi z bliska w oczy spytała - Odpowiedz mi, jak masz na imię? Odsunęłam się gwałtownie. - Przecież mnie znasz - odparłam. - Odpowiedz sama. Milczałam. - Wiesz czemu nie odpowiadasz - kontynuowała. - Bo nagle zdałaś sobie sprawę, że sama nie znasz swego imienia. Po prostu jeszcze ci go nie nadałam. Przepraszam ale jesteś tylko wytworem mojej dowcipnej pisarskiej wyobraźni. - Odsłoniła równe białe zęby w przyjaznym uśmiechu. - Jesteś główna bohaterką mojego prowo na tym forum. Ty nie istniejesz w rzeczywistości. A skoro nie istniejesz to nie musisz aż tak bardzo przejmować się jutrzejszym kolokwium czy moimi pocałunkami. Gdybyś była realną żywą kobietą to nigdy bym cię nie pocałowała. Nie jestem lesbijką. Przykro mi jeśli cię rozczarowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...hahaha no i jak widać nawet prowo może być niezłym wstępem do ciekawej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...albo primaaprilisowym żartem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe prowo, ale od samego początku zbyt egzaltowane. W każdym razie inteligentnie napisane i za to duży plus, bo te wymysły które się czyta tu przeważnie, to zwykły szajs i do tego napisany w prymitywny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego pewien, ten debil tak tego nie zostawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...można się z nim nie zgadzać, ja tam się nie zgadzam, może być nawiedzony i snuć swoje teorie jak każdy na forum, ale po co od razu kogoś wyzywać od debili. Uważasz ze nie warto z nim dyskutować to nie dyskutuj, nie czytaj, ale nie obrażaj bez sensu, to nie piaskownica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co jego adwokat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 Wnioski 1. Jestes gejem 2. Szczerze wspolczuje 3. Dopoki nie bedziesz chcial: 3.1. Adoptowac dzieci 3.2. Miec taki samych przywilejow jak malzenstwa heteroseksualne 3.3 Nie bedziesz oczekiwal ze uznam twoja orientacje za normalna a nie wynik bledu natury czy bledow w w twojej socjalizacji seksualnej bo nie wiem jaka jest u Ciebie przyczyna ze jestes gejem. Mozesz liczyc na moj szacunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AHAHAHAAAAA! Calineczka jesteś mistrzynią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mówił Wilku wczoraj twój "kolega" Widmo? Homoseksualista próbuje innym wmówić że też są homoseksualistami? :D Czyli wszystko jasne,hehehe kolejny strzał w stopę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie, nie jestem niczyim adwokatem, po prostu lubię czysta atmosferę w dyskusji :) Wilku ...zgadzam się co do zakazu adopcji dla par homoseksualnych ale nie z obawy o pedofilię, czy też "chowanie kolejnego pokolenia gejów" ale z prostej przyczyny, jaką jest konieczność dostarczania dziecku "męskiego" i "żeńskiego" pierwiastka w trakcie wychowania od najmłodszych lat. Potomstwo zawsze jest wynikiem zbliżenia przeciwnych płci i w trakcie wychowania potrzebuje obu wzorców do bycia człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu... Nie rozumiem natomiast dlaczego odmawiasz pełnych praw związkom homoseksualnym, dlaczego para ludzi kochających się i żyjących razem długi czas ma mieć problemy uzyskiwaniem informacji medycznych o partnerze, dlaczego ma tracić wspólnie zdobyty majątek na rzecz rodziny która najczęściej nie chciała znać "pedała" ale po jego śmierc****erwsza zjawia się po to co po nim zostało ... dlaczego homoseksualni muszą to zabezpieczać na drodze specjalnych zapisów. Moim zdaniem związki takie powinny być legalizowane i pod tym względem równe wobec prawa. Trudno nazwać szacunkiem odnoszenie się do człowieka jak do wybryku natury. Szacunek zyskuje się za bycie dobrym człowiekiem a nie tym z kim się śpi. P.S. Nie wiem czy zauważyłeś że i wśród homoseksualnych nie ma równości ...gey nigdy nie adoptuje dziecka, ale już lesbijska para nie będzie miała problemu z posiadaniem dziecka i nikt im tego nie zabroni ... a prawo musi być obiektywne i równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Takie sprawy jak informacje medyczne dziedziczenie bez koniecznosci placenia podatku sa dla mnie ok. Ale przywileje podatkowe sa przyznane malzenstwom heteroseksualnym ze wzgledu na potezne obciazenie finansowe jakim jest wychowanie dzieci. Dziecko to koszt okolo 1000 zł miesiecznie a poniewaz zadna wspolnota nie przetrwa bez dzieci jest oczywsitym dla mnie ze panstwo powinno wspierac tych ktorzy te dzieci wychowuja. I tak to sa grosze w stosunku do kosztow ponoszonych przez rodzicow. Wstawialem tu kiedys badania pokazujace jaki wplyw na ksztaltowanie orientacji seksualnej i nie tylko ma wychowywanie w parach homoseksualnych. Okazuje sie ze w doroslym zyciu ilosc aktywnych homoseksulaistow wsrod takich dzieci jest wielokrotnie wyzsza niz wychowywanych przez heteroseksualne pary czy samotnych heteroseksualnych rodzicow. Tak jak pisalem wsrod homoseksualistow zaledwie 10 % to sa tacy ktorzy sie z takim defektem urodzili pozostale 90% to ludzie ktorzy mieli niewlasciwa socjalizacje seksualna i stad u nich uksztaltowala sie taka orientacja. Tu masz link do tych badan http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-06Regnerus.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wstawiałam" Ktoś tu ma problem z osobowością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 Opowiadasz bzdury badania sa zrobione przez swietnego naukowca nikt nie byl wstanie podwazyc poprawnosci naukowej tych badan. To ze zostaly zamieszczone na takiej stronie nie ma znaczenia wazne jest to ze sa swietnie zrobione od strony naukowej i nikt nie byl wstanie tego zakwestionowac. Z faktami sie nie dyskutuje a po prostu sa takie ze homoseksualna orientacja seksualna nie jest tylko wynikiem bledu natury podobnie jak urodzenie sie bez jednej nerki czy niewidomym ale moze sie uksztaltowc w wyniku niewlasciwej socjalizacji seksualnej. Masz jakis problem z ta wiedza? To budzi w Tobie jakis niepokoj? Co ci ta wiedza przeszkadza? Mysle ze te wyniki raz na zawsze zamykaja dyskusje o tych idiotycznych pomyslach zeby pary homoseksualne mogly adoptowac dzieci. To po prostu nie jest to wlasciwe srodowisko dla dzieciakow i nie probuj tutaj uprawiac manipulacji porownujac dzieci z sierocincow z dziecmi wychowanym w parze homoseksualnej. Nie ma zadnego problemu z adopcja dzieci, heteroseksualne pary czekaja na nia latami. Po prostu jak ktos jest homoseksualistom nie nadaje sie do wychowywania dzieci bo moze zaburzyc ich socjalizacje seksualna i nie tylko. Podobnie jak ktos kto sie urodzil niewidomy nie nadaje sie do pilotowania Boeinga. I taka niewidoma osoba nie uznaje tego za dyskryminacje. Nikt normalny nie uznaje tego za dyskryminacje. Po prostu dobro dzieciakow jest na pierwszym miejscu i koniec kropka:) Mam nadzieje ze te chore pomysly nigdy nie wejda w Polsce bo teraz zbiera sie w USA i w Zachodniej Europie zniwo tego ekperymentu z inzynieri spolecznej zrobionego nieodpowiedzialnie na dzieciach i to bylo wielka krzywda wyrzadzona tym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'homoseksualistĄ', Wilk,jak ty się znasz na wszystkim, na kobietach, na homoseksualistach, seksie, chooy wie na czym jeszcze, tylko nie na poprawnej pisowni języka ojczystego, w każdym poście błąd, nie kompromituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten znowu powiela te bzdury o tej socjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 Po prostu poczytaj o auterze tego badania bo tobyla glsona sprawa homoseksualne lobby chcialo doprowadzic do jego usuniecia z uczelni. Powalano specjalna komisje ktora ocenila ze badania sa perfekcyjnie przeprowadzone naukowo. To bardzo sznowowany naukowiec robil badania bez zgorzy zalozonej tezy po prostu takie wyszly wyniki. Nikt nie byl wstanie w zadnym punkcie podwarzyc rzetelnosci tych badan. Ja ci powiedzialem z jakimi zastrzezeniami zawsze mozesz liczyc na moj szacunek na moim temacie byl kiedys Maciek ge ktory pasjonpwal sie gotowaniem. Jak byly na niego chamskie ataki bronilem go. Nie wiem jak jest w twoim wypadku czy blad natury z racji zawodu doskonale sobie zdaje sprawe ze to mozliwe ludzie rodza sie bez nerki wroku sluchu itp. Wiec dlaczego nie bylaby mozliwa taka wada wrodzona. Ale takich osob jest 10% w populacji aktywnych homoseksualistow reszta to wynik bledow w socjalizacji seksualnej. Tak po prostu jest. Walka z ta oczywista wiedza mnie smieszy bo kompletnie nie wiem czemu ma sluzyc. Chyba tylko temu zeby kwestionowac ze jest mozliwe leczenie w przydku homoseksualistow u kturych ta orientacja uksztaltowala sie na skutek zaburzen w socjalizacji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×