Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calineczka z tulipana

Jestem w szoku od wczorajszego wieczoru

Polecane posty

Gość gość
to nie o niej bylo tylko o tym zalosnym napalencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostmen
Jestem pod wrażeniem jak kobiety potrafią być naiwne. Czytając pierwszego jej posta można odnieść wrażenie że ona absolutnie nie wyobraża sobie seksu z kobietą. Jest w szoku - jak wciąż powtarza. (To chyba jej ulubiony zwrot). Potem wystarczy że przeczyta kilka komentów od zboków i zaczyna się wahać że możeby jednak spróbować. jeszcze kilka komentów i już chce. Co za głupota i naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 bo to jest prowo, zazwyczaj gejuchy takie cos pisze, zeby sobie popisac z napalonym gosci i wyludzic od nich zdjecia qt/asow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostmen
Nie to nie prowo. Właśnie tego się obawiam że one naprawdę są takie głupie i naiwne. Bo przecież są. Natomiast co do zdjęć ku***tasów to podsyłano jej linki do gadugadu i nie odpowiedziała na żaden. Czyli - przynajmniej jak na razie - nie chodzi o fotki. Moim zdaniem ona prostu ma mokro w cipce i nie wie co z tym zrobić a ma już dość własnego palca. Więc gotowa jest zrobić największą głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostmen
A wy wszyscy będziecie mieli ją na sumieniu boście pchnęli ją na tory tej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yebłem :D:D:D a po cholere wyłudzac od kogokolwiek foty q**sów? malo tego na necie jest we wszelkich mozliwych wymiarach, proporcjach i polozeniach? wiszace, stojace, ospermione? :D nie zdarzylo mi sie kiedykolwiek wysłac komukolwiek czegos takiego (nawet kobietom), wiec klamkuje sie od razu ze ze mna to nie wypali. :D "Natomiast co do zdjęć ku***tasów to podsyłano jej linki do gadugadu i nie odpowiedziała na żaden." a to skąd wiesz? przeoczylem cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojscie do wyra z laska jest najmadrzejszym wyborem, jesli porownac to z prawikami, napalencami z kafe, i kryptozbokami, ktorzy sila sie na edukacyjno-opiekunczy ton, ktorym probuja zamaskowac to, ze chca sobie poroochac, i mysla, ze w ten sposob zbalamuca laske, tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupota jest wtedy, gdy ktos poniesie jakąs trwałą stratę, albo zajdzie cos, czego nie da sie odkrecic. tu zdaje sie ten przypadek nie zachodzi. Ciazy z tego nie bedzie, a kwestie bezpieczenstwa zdrowotnego są zawsze wazne, i w pewnym sensie zawsze to jest loteria, bo nigdy nie wiesz co za jedna, dopoki jej nie poznasz na wylot. chyba ze zrobicie oboje przedtem badania, ale ilu je robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mam wyludzac zdjecia kootasow, jak moge wejsc na pierwszy lepszy czat obejrzec zywo na kamerce badz zmacac wlasciciela w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba juz nie wroci tu dzis moze sie brykaja? ale byloby zd***** gdyby jutro opisala jak bzykaly sie we trojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis raczej nie sadzę :D padła bateria + 2 towarzyszki... + srodek tygodnia... nie, chyba nie. ale moze jutro bedzie dalszy ciag telenoweli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej nie gadajcie że tak trzeba znowu eksperymentować. Ja też tak "eksperymentowałam" za młodu a po latach mam tylko obrzydzenie do tych hmmm "wspomnień" i zła jestem na siebie . I nie chciałabym osób w nich uczestniczących dzisiaj spotkać na ulicy bo są one dziś dla mnie jak śmierdzące, ciągnące się piętno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ty wyczynialas? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nic nie robiła jeszcze. NIC. jest jak biala karta. to potrafi byc frustrujące, i ja to rozumiem, tez tak mialem długo. i z czasem to tez zaczyna wchodzic na głowe. wiec nie wiem co gorsze. nie wiem co takiego wyczynialas, i co az tak ci zapadło - ale skoro bylo nie tak, to 1) po co to robilas? 2) co sie zmienilo ze teraz tak zle to oceniasz 3) tego juz nie ma - wyrzuc to z mozgu. nieaktualne. proste. no chyba ze zostala ci jakas choroba w udziale, ale o kwestiach zdrowotnych juz pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z tulipana
Ile odpowiedzi, jestem w szoku! :) Ja tez sie zastanawiam, czy nie bede tego zalowac jesli zrobie to przed slubem. No i jeszcze z dziewczyna. Sama nie wiem. Zawsze marzylam, ze moj pierwszy raz bedzie w romantycznej atmosferze, na snieznobialej poscieli, przy swiecach, w ramionach przystojnego mezczyzny. A tymczasem szykuje sie, by to zrobic z dziewczyna w ciasnym pokoiku na chybcika. Zero romantyzmu. Jak spiewa Cugowski - To nie tak przeciez mialo byc. Zupelnie nie tak. I znow mam metlik w glowie. Zrobic to czy nie? W nocy nie moglam zasnac. Chcialam sie nawet masturbowac pod koldra ale ja zawsze wtedy ciezko oddycham i balam sie, ze kolezanki sie pobudza. Ale bylby szok! Wiec robilam to tu w lazience gdzie wlasnie siedze z telefonem w reku i pisze do was. Mialam orgazm. Wyobrazilam sobie, ze to moj palec to niby jezyk kolezanki i muska moja lechtaczke. Owszem, przyjemnie bylo. To moze w realu tez bedzie w miare fajnie? Nie wiem... Wracam do lozka. Jestem zmeczona i niedospana i naprawde nie wiem jak przetrwam dzisiejszy dzien. Co za szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calineczka ... Jesteś niesamowitą wspaniałą dziewczyna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
tak Internet jest piękny, można pisać fantazjowac, wyobraźnia zrobi resztę Jak będziesz miało ochotę popisać z kimś obcym to zapraszam na gg 53245416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celka to ty? Ja chyba wiem kim ona jest. Cecylia W. akademik blizniak miasto R. Cnotka jest na ekonimii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:24 Zamknij modre debilu! Naprawde jesteś aż tak głupi że podając nawet inicjały chcesz ją wystraszyć? Przecież tu właśnie waży się jej przyszłość. Jest na skraju zrobienia pierwszego kroku być może najważniejszego w życiu bo teraz rozstrzyga się jej przyszłość. Jak ona się już nie pojawi to namierze twój IP i naprawdę ci przy.p*******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostmen
I bardzo dobrze gdyby zniknęła. Może oprzytomnieje nieco i przestanie się marcować jak niepieszczona kotka. Zobaczcie co już żeście z niej zrobili. Jeszcze do wczoraj samo wyobrażenie dwóch lesb było dla niej nie do przycięcia a dziś targa w kiblu brochę fantazjując o minecie z koleżanką. Jesteście dumni? Tak i pewnie trzepiecie pały czytając jej żałosne zwierzenia. Żenada. Dziewczyno stuknij się w głowe co ty robisz. Piękna dziewica z dobrego domu chcąca się zeszmacić. Co by na to powiedzieli twoi rodzice ojciec matka? Myślałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko z tulipana... to, że zrobisz to z kobietą wcale nie gwarantuje Ci, że zostaniesz dziewicą. Po pierwsze Twoje wywody, jeśli to naprawdę Ty piszesz - stają się coraz bardziej naiwne, po drugie nie jest powiedziane, że koleżanka z pokoju nie "rozdziewiczy" Cię w trakcie Waszego zbliżenia... paluszkiem... Moja pierwsza dziewczyna jest tego żywym przykładem :)))) Miały być zmysłowe pieszczoty Myszki, w trakcie zacząłem pieścić ją paluszkiem i owy paluszek wskazujący załatwił sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, zgadzam się z gostmenem (powyżej). To, że dziewczyna jest dziewicą, to skarb.... coś w stylu odnalezienia w Paryżu nie otwieranego od 70 lat mieszkania ;) I skoro już tyle stało(pozostała) nienaruszona, pięknie byłoby gdyby trafiła na chłopaka dla siebie... W idealnym świecie też nienaruszonego ;0 Ale czy to jest możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z tulipana
Nie mam na imię Cecylia ani nie jestem z żadnego miasta R. Pudło. Do gostmena: NIC NIE ROZUMIESZ! Sam się stuknij w głowę bo ja właśnie myślę o rodzicach i wiem że ojciec by mnie chyba zatłukł gdybym przyjechała z brzuchem. I DLATEGO właśnie rozważam zrobienie tego z dziewczyną a nie z chłopakiem. Rozumiesz? Ciąży nie będzie a stosunek owszem będzie. Będę miała pierwsze doświadczenie seksualne, pierwszy prawdziwy seks a jednocześnie nadal będę dziewicą. Bo przebic palcem nie dam sie! Bardziej martwi mnie to co napisał WILK_1946 o wdrukowaniu wyniku inicjacji. Czytam teraz o tym. Wychodzi że jak zrobię to z dziewczyną i mi się spodoba to naprawdę mogę zostać les? Szok! Tego bym nie chciała... Zagadałam dziś do koleżanki. Byłyśmy same w pokoju bo ta trzecia pojechała na zajęcia z samego rana. No więc spytałam (tej les) na którą się wybiera. Odpowiedziała, że na 9-tą. Ja na to że też mam wykłady na 9-tą ale jestem zmęczona i pojadę dopiero na laborkę o 11-ej. Spytałam czy ona nie miałaby ochoty także zostać ale chyba nie zrozumiała co naprawdę mam na myśli bo odpowiedziała coś tam i nawet nie przerwała szykowania się. No i zostałam teraz sama. Trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty myślisz, że idąc do łóżka z koleżanką przewidzisz wszystko... Nie! Zatem pisane, że "przebić palcem się nie dam" jest naiwne. wystarczy chwila, żeby było po sprawie (oczywiście każda kobieta jest nieco inaczej zbudowana i ma inne warunki). Po drugie - dziewictwo TO STAN DUCHA ! Otóż informuję Cię uprzejmie, że po igraszkach z koleżanką z pokoju nie będzie już dziewicą. Twoje tłumaczenie jest w stylu Billa Clintona, że jak mu Panna Lewinsky robiła loda, to to nie był seks! Albo jak dziewica uprawia seks analny ze swoim partnerem, a potem wychodzi za mąż, to mąż ją rozdziewicza... może i błonę dziewiczą przebiję, ale taka z niej dziewica jak ze mnie św. Antoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes sama to zrob sobie palcem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z tulipana
Już to dziś robiłam. W nocy. Nie robię tego tak często. Ale za to zastanawiam się nad zrobieniem czegoś innego. Trochę szalonego. A gdybym tak wsunęła się do jej pościeli na chwilę? Nago. Nie wiem po co. Po prostu nagle naszła mnie na to ochota :) Czy waszym zdaniem to nie szalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smialo i zrob sobie dobrze w jej lozku. Wiedzialem ze najbardziej odjechane sa dziewice niby cnotka ale jest jak beczka prochu wystarczy iskra i szaleje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z tulipana
Wsunęłam się do jej łóżka. Ale tylko na chwilkę. Najpierw przekręciłam zamek w drzwiach, potem szybciutko ściągnęłam ciuszki i nagusieńka wślizgnęłam się do pościeli koleżanki. Była przyjemnie chłodna. Ale po chwili ogarnęła mnie obawa czy one może nie wrócą wcześniej. Jedna albo druga. Przecież obie mają klucz. Zamek szczęknie i nim zdążę wstać pojawi się koleżanka w drzwiach. Szok!... Wpiszę sobie to zdarzenie do pamiętnika. Mam tam wiele sekrecików ;) Do szaregowilka85 Jak to dziewictwo jest stanem duchowym? Nie rozumiem. Przecież dziewictwo odnosi się wprost do błony dziewiczej a nie do jakiegoś ducha. Wyjaśnij proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Calineczka z tulipana Szary Wilk dobrze ci napisal. Dziewica to kobieta ktora nie uprawiala seksu z inna osoba. Reszta to zwykle oszustwo. Naprawde uwazasz ze dziewica jest kobieta ktora regularnie uprawia seks analny oralny z mezczyna lub kobieta ale poniewaz nie doszlo do przebicia blony dziewiczej to jest dziewica.:)??? To przeciez jakis kompletny absurd:):):) Kompletnie nie bierzesz pod uwage tego co ci napisalem ze jak zazdrosna kochanka wyda wasz romans to w oczach przyszlego meza bedziesz spalona i w ciagu seksundy sie z Toba rozstanie. Bo na zone nie wybiera sie osoby o niepewnej orientacji seksualnej tak jak Ty bys nie wybrala mezczyny ktory mial w przeszlosci kontakty homoseksualne. O wdrukowaniu preferencji seksualnych przy pierwszym kontakcie seksualnym juz ci/ pisalem. Naprawde nie rozumie dlaczego tak dazysz do tego zeby kontakty byly z kobieta? Skoro jest tyle zagrozen o ktorych ci /pisalem. Spokojnie mozesz znalezc doswiadczonego kochanka mezczyzne ktory wprowadzi sie w swiat pieknego i namietnego heteroseksualnego seksu. Dziewictwo naprawde dla wiekszosci mezczyn jest bez znaczenia juz teraz liczy sie zebys byla swietna rozbudzona kochanka. Potrafila: 1. przezywac orgazm ochwowy 2. lubila seks oralny z polknieciem spermy 3. anal. 4 W pelni zaspokajala potrzeby seksualne swojego mezczyzny nawet jak sama masz mniejsze od jego. 5. zebys potrafila byc wierna. 6. miala jasna orientacje heteroseksualna bez lesbijskich dowiadczen z przeszlosci. To sa istotne sprawy dla mezczyzny a nie to czy masz blone dziewicza. Na razie robisz wszystko zeby nigdy nie ulozyc sobie zycia z mezczyna stworzyc normalnej rodziny z dzieciakami kochajacym mezem. Chcesz do konca zycia lizac cipki zamiast byc porzadne rznieta przez ku/tasa meza to rob tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×