Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

bezsennosc

Polecane posty

Gość gość

od dwoch/trzech tygodni nie moge spac!! to sie robi strasznie meczace bo caly dzien chodze ledwo zywa a w nocy uda mi sie zasnac na godzine nagle sie budze i do 3/4 w nocy leze i nie moge spac. Zaczelam brac na zmiane valused i melantoline i nadal bez efektow.. dodam ze czasem budze sie oblana potem trzese sie jakies drgawki i jest mi porwornie niedobrze tak jakbym miala zwymiotowac ale ani razu tego nie zrobilam.. Dodam jeszcze (moze to nie istotne) ze w nocy ciagle chce mi sie siku! w dzien normalnie a w nocy wstaje sikam troszeczke (jak przy przeziebionym pecherzu ale bez bolu) wracam i zaraz znowu.. Ktos mial ppdobnie? jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez kilka lat wybudzałam się bardzo wcześnie (ok. 2, 3 w nocy) i nie zasypiałam już. Okazało się że miałam depresję. Dostałam leki m.in. wydłużające sen i pomogło. Żałuję że tak długo zwlekałam z pójściem do lekarza, ale sądziłam że leki nasenne to tylko takie które ułatwiają zasypianie, a z tym nie miałam kłopotów, bo wieczorem dosłownie "leciałam z nóg". Twoje objawy są trochę niepokojące, wybierz się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz depresje albo cos podobnego ja mialam i dostalam takie nasenne ze od razu po wzieciu spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam nervomix forte jak miałam spore problemy ze snem, jest dosyć mocny i można go brać tylko kilka tygodni ale mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigatulka
Nervomix forte to faktycznie silniejsze ma działanie, ale jest łagodniejszy preparat nervomix sen, to najpierw ten bym polecała, a później leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namilla41
Trzy znam, najsilniejszy forte, na bezsenność i przy codziennych stresach control. Tylko forte jest lekiem, dwa pozostałe to suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje tabletki ziołowe, które uspakajają może to ci pomoże nie stresujesz się czym za bardzo?, gdzie pracujesz może w pracy masz duży stres i twój organizm odreagowuje nocą. Jeżeli to tak długo się utrzymuje radze zgłosić się po prostu do lekarza on pomoże ci ustalić skąd to wszystko i zleci ci dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaburzenia snu to nie lada problem i cierpi na niego bardzo dużo osób, bezsenność zalicza się do chorób cywilizacyjnych, trzeba poszukać przyczyny, Jeśli dzień był pełen emocji i wieczorem jesteśmy niespokojni to też źle wpływa na sen, przy nadczynności tarczycy, depresji, arytmi. Nie powinniśmy jeść ciężkostrawnych posiłków przed snem,nie stresuj się, dużo moich znajomych pije wieczorem kawę i potem nie mogą spać, przed snem wywietrz sypialnię wypij szklankę mleka z miodem, kup sobie w aptece tabletki ziołowe które nie uzależnią a pomogą zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka55
Na skład patrz, ja po nervomixie funkcjonuje normalnie, bez senności i braku energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunapret Bionorica, zawiera walerianę i chmiel. Zwalcza wszystkie objawy bezsenności, poprawia jakość snu, Melatonina to syntetyczny hormon. Jego działanie polega na regulowaniu godzin snu i czuwania oraz regulacji zegara biologicznego. Jest polecany osobom pracującym na zmiany i często zmieniającym strefy czasowe. Sprawdzone domowe sposoby. Sok z wiśni sprawia także, że sen jest głębszy, bardziej efektywny i przynosi prawdziwy odpoczynek organizmowi. Poza tym trzeba też pamiętać, by nie kłaść się spać z pełnym żołądkiem. Wietrzyć pomieszczenie gdzie śpimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuKaa88
Musze wypróbować ten sok z wiśni, może coś da :-) Nervomix sen brałam, jak nie mogłam spać z nerwów, bo w pracy miałam ciężko. Pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna20
przyczyn bezsenności może być cała masa i nawet możesz nie wiedzieć, że z pozoru błahe rzeczy są przyczyną takiego stanu. Poczytaj o sposobach na sen na tym forum: http://rozwojosobistyforum.pl/sen-i-relaks/ może znajdziesz przyczynę swojej bezsenności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś pan doktor powiedział bym zasypiał przy jakimś źródle dźwięku no audycji radiowej ... od tego czasu wypracowałem sobie własną metodę na zasypianie ... odpalam dokument "Dekada Mafijnej Warszawy" ... poezja, nie dotrzymuję teraz do więcej niż 7 min filmu ... polecam., sprawdzony sposób na zasypianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sikam bo jak się nie ruszam to jest mi zimno, bezsennośc u mnie spanie z chłopakiem przy nim uspokaja mnie na jakiś czas, też muszę być zawzięta, silna, i zależy co wpłynie na moją wrazliwiość (zazwyczaj ludzie trudno przewidzieć co mnie zaboli co będzie we mnie siedzieć i wrogami się nie przejmuję bo nie interesują mnie zbytnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołłek
Ja mam problemy z zasypianiem bo dużo siedzę przed kompem i mój mózg jest naładowany masą informacji, więc nawet jak jestem zmęczona to nie mogę zasnąć. Właśnie biorę ten nervomix na sen i faktycznie takie wyciszenie sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze przewietrz sypialnię. Możesz spróbować jakichś ziołowych herbat, uzupełnij również niedobór magnezu i potasu, ćwicz przed snem dla relaksu. Unikaj drzemek w ciągu dnia,kładź się spać gdy jesteś śpiąca, nie pij kawy przed snem. Staraj się chodzić o tej samej godzinie spać, nie jedz ciężkich potraw przed snem, jedynie coś lekkiego 2 godz przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarNa1010
Oglądanie telewizji albo długie godziny przed kompem męczą oczy, ale jednocześnie utrudniają zasypianie. Ten nervomix o którym piszecie brałam kilka miesięcy temu, jak mi się rozpadł związek i nie mogłam sobie z tym poradzić, a stres przełożył się właśnie na bezsenność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też biorę nervomix sen. Doskonale wycisza i uspokaja i o to mi chodzi, bo ja przed spaniem odtwarzam jak serial wszystko co mnie spotkało tego dnia i nie mogę zasnąć. Nie chcę brać silniejszych środków bo rano nie mogę się dobudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjeszkka
Bierzesz go cały czas, czy jak już problemy z zasypianiem minęły to przestałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Podłączam się pod pytanie. Oraz chciałabym wiedzieć po jakim czasie taki nasenny może uzależniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka
Nie no raczej tabletki ziolowe w ogole nie uzalezniaja. Ja ten nervomix na sen bralam ponad miesiac czasu. chyba mój organizm sie unormowal bo jak wyjechałam na ferie zimowe to juz usypiałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też używałam nervomix sen i łagodnie usypiałam. Z tabletkami na sen mam problem, bo usypiam, ale budzę się zmęczona. Nervomix daje regenerujący sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evciaa
hm... przede wszyskim odpręż się przed położeniem się. Pooglądaj coś.Możesz też wziąć coś delikatnego na sen. Np Forsen Forte. Mnie pomagał jak miałam kłopoty z zasypianiem. Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to, też miałam kłopoty ze snem. Szukałam różnych sposobów i odkryłam, że świetnie na mnie działają kąpiele solankowe, czuję się po nich odprężona, zrelaksowana. Świetnie mi się po nich śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn bezsenności jest wiele. Trudności ze spaniem towarzyszą zaburzeniom nerwicowym. Jeśli budzisz się w środku nocy z drgawkami, mdłościami i do tego towarzyszy Ci lęk, to niewykluczone, że to nerwica. Czy konsultowałaś się z psychiatrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia84
U mnie problemy z zasypianiem wynikały z niedoboru magnezu. Dowiedizałam się o tym dopiero, gdy poszłam do lekarza ze skurczami łydek. Kazał mi pryzjmować magnez regularnie. Pierwszy preparat, bodajże aspargin nie pomógł mi w ogóle prezz 4 tygodnie przyjmowania. Później trafiłam na chela-mag 6 i zdecydowanie mogę polecic, rozwiązał problem w 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cierpiałam na bezsenność ok 4lata Zasypiałam ok 24, budziłam 2-3 w nocy i koniec snu do rana... Stosowałam różne ziołowe środki bez recepty- zazwyczaj pomagały. Mocniejszych się bałam brać. Przełom nastąpił jesienią- na bolący kręgosłup kupiłam sobie taką lampę do naświetlania i nagrzewania. Od tej pory śpię spokojnie całą noc! Jestem chyba od niej już uzależniona :p włączam stoper na 15min i w tym cieple zasypiam jak dziecko i śpię do rana! Polecam, może komuś też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×