Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość
Wy emigranckie polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr w naszej PL. Zniszczyliście każdy system od krola Artura, kolonie zamorskie, przez dyktaturę Churchilla do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma kraju z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UK chociaż żyjecie dzięki ich benefitom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Niewolnictwo pańszczyźniane dla angielskich kapo-pracodawcow. Co za ku/rwa wredne me/n/dy londynskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w londynie bród smród i ubóstwo dwa kurki w zlewie landlord nie umiał usunac grzyba z łazienki hahaha, jeszcze do tego jedna pralka na cały dom :D jak dobrze ze uciekłam z tego syfu, oto dowód https://www.youtube.com/watch?v=pB_tR8X_gzY :) pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej bingol wkleja lonki jego chlopaczka z ktorym dymaja sie w doopale i liza po jajcach oraz 0dbytach i tez uwielbiaja zrec kupe swoja i ich znajomych pedalow BUAHAHAHAHA co za smierdzace polaczkowe gowna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk ma za sobą katastrofę smoleńską, reprywatyzacje w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka nie mająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie - oznajmił szef polskiej dyplomacji. cgakj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D hwulw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, większość Brytyjczyków groszem nie śmierdzi tak naprawdę nie stać ich na konkretne zakupy czy wakacje hehe bidoki, patologie i samotne mamy ale są też tacy z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! ectit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk139
Czy ja wiem czy taki biedny? Bardzo dużo ludzi wyjechało do niego. To nie jest przypadek. Jeżeli również zamierzacie wyjechać to polecam stronę internetową http://ladekzdroj.co.uk/ Jest to strona, na której znajdziecie mnóstwo ogłoszeń związanych z Anglią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! sfswj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech zdychają , nie żal mi ich. Zawsze nas Polaków gorzej traktowali to teraz zapłaczą za nami a ja się będę śmiał . Gry Loss biedne brytolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Get Loss , biedne brytolki *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki same sobie zapracowaly jak ich ktos traktowal. Dla mnie Brytyjczycy supermili nie to co polaczkowe gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty smieciu zanim cos napiszesz po angielsku to sprawdz czy jest dobrze iiihhhiiihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nolife jepany siedzi cale dnie i noce i podbija tematy buehe a moglbys z kupa znajomych polaczkowych kupe wpiertalac na grillu bueheeeeeheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff dobrze ze juz nie mieszkam w tym syfie plu gdzie takie gowna sie rodza jak ten spamer hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to nie spamer tylko samo sie podbija cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwel to twoj stary i ty cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale dnie i noce siedzi i podbija frajerzyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×