Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow na wygnaniu ze juz do mojego kraju nie wroca. Wystarczy ze przysyłaja funciki i PL pieknieje, wielkie dzieki dopomyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku! Jesteś chory z nienawiści. To cię toczy jak rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki narzekajace na UK :D mt everest hipokryzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Mount everest hipokryzji ? :D Mówimy jak jest. Ty im liżesz doopy i oni maja cie w doopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl liżesz doope polskiemu kapo-pracodawcy a on ci za to płaci jałmużnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to w PL widzę jak tłumy biedoty na piechotę szorują z pracy X U ciebie we wiosce tak jest?:D Bylo zrobic prawko przygłupie, u mnie wszyscy jezdza autem:D a w uk musza zapeerdalac z buta bo muzulmanski burmistrz londynu wprowadzil oplaty za wjazd do miasta BUHEHEHEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki krokiem posuwistym pruja przez miasto zeby tylko zaoszczędzic kilka zlotych. Nędzarze! I po to zmienialiście ustrój? Co za glęby nadwiślanskie! Nawet na tramwaj was nie stac. Bueheheheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochody to dla biednych sa. Nie zjedza, nie wypija, nie mieszkaja ale auto 20-letnie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki w swoich 20sto letnich samochodach. A te nowsze to wszystko kradzione z przekręconymi licznikami. Buehehehehe! Polscy "milionerzy". Ale mam bekę z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody są dla gejów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow na wygnaniu. Juz do mojego kraju nie wroca. Wystarczy ze przysyłaja funciki i PL pieknieje, wielkie dzIeki dopomyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczyki w swoich 100 letnich flatach gniją. A te nowsze to wszystko z grzybem i scianami z karton gipsu. Buehehehehe! Brytyjscy "milionerzy". Ale mam bekę z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takk ,Palac Buckingham to stary , zarosniety grzybem flacik :D Wez sie nie kompromituj niedorobiony wuefisto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat przez polaczka to row marianski hipokryzji BUEHEHEHEHEHEH to forum jest niesamowite :D ale mysle ze te trolle wiedza ze bzdury wypisują bo takim głupim nikt nie może być :D nie ma takiej opcji ze ktoś może być tak glupi żeby wypiywac i tak myslec bez wiedzy o realiach ze np. pl to gospodarcza potega :D bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to polska jest biednym i zapuszczonym krajem a UK to potega. i już niedługo pl przestanie istnieć. już w polowie listopada idioci zaplanowali ekshumacje lecha wiec pewnie znajda dowody na wybuch nawet jeśli to bzdura :D wiec na pewno najpóźniej do końca kadencji pisu wszyscy co tak wychwalacie pl będziecie z********ac w kamaszki przeciwko rosyjskim czołgom. ciekawe który z was jest taki odważny i nie s*******i wlasnie do UK :D przekonamy się za kilka dni cwele. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jeszcze trochę farta qrwy bo jeszcze jesteśmy w Unii ale każdy emigrant który tu zawita po referendum zostanie deportowany jak wyjdziemy :D hihihihihihihi ale ze wasz kraj będzie r*******y przez putina wiec wrócicie do jaskin i to ze wysmiewaliscie i nie chcieliście przyjąć emigrantow uciekających przed wojna się zemści cwele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście chodzilo o to ze cel pisu to wojna z rosja bo wg jarusia to putin zabil mu brata (tylko po co :D). wiec powodzenia. no i powiedzmy ze to prawda, co możecie zrobić przeciwko rosji? gowno :D nato wam nie pomoze, zapomnijcie. wszyscy się na was wysraja i skończy się polska. jeden rozkaz putina i was nie ma. wiec o co chodzi? jaki sens ma to gowno smoleńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa jarus z rzadem s*******i a to te piz/dziaki zdechną hehehehihihihhahahaha :D ale tak czy inaczej za jakiś czas i tak każdy zdechnie :D a bedac na miejscu tej planety która musi ogladac posrana ludzkość to już dawno bym ich wszystkich z***bala. dinozaury były mądrzejsze od was ludzi przyglupow - wojny? i po co to? o kawalek ziemi czy jakies zlwoot? :D:D:D:DD::D::D:D moglibyśmy zyc w pokoju i każdy by był szczelsiwy ale od tysięcy lat NIBY pokazujecie jak nasrane macie we lbach qrwa zaluje ze jestem jednym z was.... wolalbym nie istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to totalny zanzibar jesli chodzi o jakosc zywnosci. Wszystko w sklepach pryskane wielokrotnie srodkami MONSANTO zmowa koncernów z rzadami aby koncerny miały zysk a panstwo nie musiał płacic emerytur bo przez taka chemiczna zywnosc mało kto dozywa 60lat. Oni wiedza co robią. Trujace napoje z syropem glukozowo fruktozowym powodujacym cukrzyce co jest plagą u dzieci dzis. W uk panstwo ZABIŁO handle prywatny i nie uswiadczysz babci sprzedajacej jajka prosto z prywatnej ekologicznej hodowli. To po prostu w uk nierealne bo przyleci policjant i wlepi ci 5000f kary. W PL sprzedawanie przez prywatnych ludzi na bazarkach to codziennosc i chwała nam za to. Dlatego tyle w Polsce emerytów a w uk jakis promil bo po prostu chemiczne zarcie wykancza organizm. Wszedzie tylko w uk budy z takeawayem skandal na co rzad brytyjski pozwala. czemu nie ma w uk barów mlecznych gdzie mozzna by zjesc smacznie i ZDROWO? No pytam sie was ye/bane angole czemu zrecie tyle chemii. Chca nas coraz bardziej zniewolic nie pozwolimy na to. Polska jedyna nadzieja Europy, jedynie powrot do ekologicznych upraw daje nadzieje. Gnijcie w uk debile z matołami angolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma Fresh Marketów ? :D Byłes w UK palcem po mapie, glupolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pryskany to ty jesteś gownem w plu :D beuhehehehe co za tępak obesrany :D "bieda, "rudery" :D nigdy ten cwel nie był w uK. no ale czego spodziewadz się po nędznym polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodziewać miało być :Dlol to co ten cwel tutaj wypisuje powinno być podane jakims władzom :DS może być z tym cwleelm zrobilii porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bary mleczne" bhhahahahahah no brak slow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starosc to chu!jnia, choroby, bol, niedoleznosc i wydawanie 3/4 emerytury na leki tym bardziej w plu gdzie zero rozrywek. Lepiej zdechnac wlasnie okolo 60 niz sie tak meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w PLu mamy tysiace rozrywek emigrancka gnido. Full wypas all the time. I dozywamy wiecej niz brytyjczyki karmione fast foodami i szprycowana chemia. Tak bylo jest i bedzie ci/oto. A teraz mozesz sobie poszczekac w swoim obskurnym flacie hau hau hau. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rozrywke :D zarcie kalu z doop kumpli na czas :D kto zje wiecej dostaje kubeczek szczochow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turysta33
Niestety to prawda. Wróciłem wczoraj z kilkudniowej wycieczki z Manczesteru i na lotnisku bylem prawie gotowy całować Polską ziemię. Syf, brud, żebraków i meneli z 3 razy tyle co w moim mieście. Żarcie w niektórych miejscach takie że sie pozygac mozna. Zero higieny niektórzy sprzedawcy z rekami które wygladają jakby je w g*****e maczali nakładaja jedzenie..dziekuje wole chodzic głodny. Samo miasto zajelo 1 miejsce na mojej liscie miejsc do których na pewno nie wróce. Nie ma tam nic godnego uwagi moze poza ratuszem i kilkoma miejscami, reszta miasta nie nadaje sie nawet do komentowania. Architektura to jest wogole komedia domki jednorodzinne które w polsce by sie nie nadaly nawet na magazyny a tam mieszkaja w nich ludzie;) Generalnie wycieczki nie załuje bo docenilem dzieki temu bardzo moje miasto i warunki jakie tu panuja. Pieniadze zarabamiam tu mniejsze ale jakosc życia i samopoczucie znacznie lepsze. Szczerze mówiac nie spodziewałem sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglia to kraj dla zapchlonych patologi i zer taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez kilka lat jak tu mieszkam nie widzialem ani jednego zebraka czy menela. No jak byl czarny to pewnie rece mial czarne.:D ja zreszta od zawsze kupuje w polskich sklepach samoobslugowych w ktorych glownie polacy sprzedaja i nigdy nic nieswiezego nie kupilem. Ale tak mysle ze taki z brudnymi lapami nie ma prawa bytu bo szybko by z roboty polecial. Oj bingol bingol, bardziej sie postaraj z wymyslaniem bajeczek. Tym razem Manchester.:D mogles ucalowac polska ziemie pelna psiego gowna i srajacych i lejacych po parkach meneli oraz tych co co chwile widywalem, zbierajacych zlom do swoich wozeczkow i grzebiacych w smietnikach, tak teraz mi sie przypomnialo ze w PLu praktycznie codziennie takich spotykalem a tu w UK nigdy. Polaczek syf szybciej zauwazy w innym kraju a u siebie nie widzi. Normalka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×