Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Anglia to taki biedny i zapuszczony kraj

Polecane posty

Gość gość
Anglia to kraj zacofanego motłochu - ludzi bardzo głupich i agresywnych. Wiem że to może dziwić, ale tak jest. Byłem tam - widziałem. Syf, chłam i wszechobecna głupota oraz arogancja. Przestępczość, brud. Dno. Polska przy Anglii jest rajem. Mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio idź stąd i nie opowiadaj bajek o twojej obszczanej PL z PGR gdzie się urodziłeś. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnie masz tam na co dzień, w tej zasranej Anglii. Klasa niższa w tym kraju nie różni się od świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w anglii od kilku lat i stwierdzam z reka na sercu ze Uk to syf ,brud ,glaby ,fabryki i smierdzace dywaniki w pubach ,Polska przy tym to RAJ zeby tylko zarobki byly wyzsze to gwarantuje ze NIKT by tu do UK nie przyjechal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk czego mozna sie najbardziej dorobic to astma ,blony miedzy palcami i glupota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahmedo
Np . Walia to taki betonowy smierdzacy skansen tak naprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech gniją w uk syfy. My do Polski juz ich nie wpuscimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfg
Byłem , widziałem, mój obraz Anglii legł w gruzach - brud, smród malaria, syf kiła i mogiła, rudery tak zapuszczone, że czasami nie chce się wierzyć, że tam ktoś mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdfg wczoraj dokladnie. Co za ku/rwa dziadobiznesy w tej anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy jesteśmy bitnym, przebogatym społeczeństwem. U nas jest wszystko. Co chcesz na co ręką wskażesz to my to też mamy. A was polaczków to mamy aż za dużo. Jak wam tak źle u nas to wracajcie do swoich obszczanych polskich PGRów. Tam jest wasz dom. My sobie bez was świetnie poradzimy. Won Stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy brytyjczycy jesteście smierdzacym , wiesniackim społeczeństwem. U nas w PL jest wszystko. Co chcesz na co ręką wskażesz to my to też mamy. A was brytoli to mamy aż za dużo. Jak wam tak źle u nas to wracajcie do swoich obszczanych angielskich PGRów. Tam jest wasz dom. My sobie bez was świetnie poradzimy. Won Stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego PL to taki biedny i zapuszczony kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Member XXL okazał się w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowanie poprawiło się moje współżycie seksualne. Przyjmowałem kapsułki przez 6 miesięcy i zwiększyłem rozmiar o 7 cm nie wspominając już o pogrubieniu członka. Dużą zaletą produktu jest brak jakichkolwiek efektów ubocznych. Produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia! http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol sra sobie sam do ry/jaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×