Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli kobieta do pewnego wieku nie wyjdzie za mąż to już nie wyjdzie

Polecane posty

Gość gość
od kiedy to facet jest reproduktorem? co to facet rodzi? litości... uważacie się za wielce inteligentnych a jesteście tacy głupi że nie znacie podstaw biologi które były omawiane w gimnazjum :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanucek
gość dziś pomijam już fakt, że gdyby 100% populacji kobiet nie chciała mieć dzieci to gatunek by wymarł, z resztą biały człowiek już wymiera muzułmanie mają 3x więcej dzieci niż europejczycy... x x czytając wpisy na kafe, śmiem twierdzić że kula ziemska nie wiele by straciła gdyby ludzki gatunek wymarł to co wyprawia człowiek istota " inteligentna" zawiść, wojny,mordy,gwałty,traktowanie innych jak śmieci no i w imię tego mam dążyć do reprodukcji ??? no co wy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie koniecznie wyjść za mąż że to niby takie szczęście, bo na starość ma się kogoś koło siebie? często w małżeństwie ludzie są bardziej samotni niż single, mówiła mi znajoma że jej matka zrobiła remont domu po śmierci męża, bo on nie zezwalał ściany musiały być malowane wałkiem we wzorek i odbyło się to trzy razy w ciągu kilkudziesięciu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"" inteligentna" zawiść, wojny,mordy,gwałty,traktowanie innych jak śmieci" to popatrz jak zachowują się inne zwierzęta wobec swoich rywali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "" inteligentna" zawiść, wojny,mordy,gwałty,traktowanie innych jak śmieci" to popatrz jak zachowują się inne zwierzęta wobec swoich rywali oczko.gif tak samo? czy aby na pewno? torturują je, przybijaja gwoździami do drzewa?palą żywcem? porównujesz ludzi do zwierząt? i uważasz że to jest usprawiedliwieniem dla człowieka bo lew zjada kozę ? lew jest głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może nie palą ale miałem kota w domu który polował na myszy i ich nie zjadał tylko turlał po podłodze podrzucał podgryzał itd podejrzewam że gdyby był na tyle inteligentny żeby rozpalić ognisko to by wrzucił tą mysz w nie, jesteśmy zwierzętami a jak inne zwierzęta zabijaliśmy zabijamy i będziemy zabijać z tych samych powodów co i mniej inteligentni mieszkańcy tej planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i chcesz żeby twoje dzieci żyły w takim świecie, że przyjdzie ktoś i je zabije mówiąc że jest zwierzęciem i zabija jak zwierze ? usprawiedliwisz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś od kiedy to facet jest reproduktorem? co to facet rodzi? litości... uważacie się za wielce inteligentnych a jesteście tacy głupi że nie znacie podstaw biologi które były omawiane w gimnazjum :| xxx Głupi/a to ty jesteś, nieuku kafeteryjny, reproduktor to nie samica, która rodzi, tylko dorosły samiec (zwierząt gospodarskich co prawda ;)) przeznaczony do rozpłodu czyli jak by nie było - facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam 37 lat i wychodzę za mąż. Po pierwsze zawsze byłam niedojrzala i nigdy nie myślałam o ślubie, nie myślałam nawet o starzeniu się z moimi poprzednimi partnerami, byłam z nimi i było fajnie i tyle nie mialam potrzeby tego rozwijać. Po drugie jestem romantyczna i mój narzeczony jest osobą dla mnie idealną, jako partner i jako przyjaciel, nigdy bym nie wyszła za mąż bo tak trzeba, bo lata przyszły, bo ludzie obgaduja, przez wiele lat ludzie mnie obgadywali, kij im w prąd. Małżeństwo to nie obowiązek to wybór, zakochać się w idealnym partnerze można w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×