Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
orbitowa1

Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Polecane posty

Gość gość
kosmetyki z witamina C, maska z kurkuma albo bielendowska maska węglowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arya554
Ja na przebarwienia robiłam Lightening Peel czyli peeling rozjaśniający. Po zabiegu trzeba dobrze nawilżać skórę i unikać słońca, więc pewnie teraz lepiej zaczekać do jesieni, ale dla efektów warto :) W dobrym gabinecie medycyny estetycznej wyjaśnią co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz zeby przez lato powstały nowe przebarwienia to mozesz chodzic na zabiegi z witaminą C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwienia na twarzy najlepiej usunąć przy pomocy lasera. Można stosować kremy, maści, maseczki, ale nic na pewno nie będzie miało tak wysoko potwierdzonej skuteczności jak laser. Ja korzystałam z zabiegów w Klinice Dr Legrand z Clearlift. Zabieg został dobrany mi przez profesjonalistę, dzięki temu wiedziałam że jest skuteczny i bezpieczny. Po dwóch zabiegach pozbyłam się szpecących przebarwień z mojej twarzy. Polecam! https://www.drlegrand.pl/harmony-clearlift-przebarwienia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata21
U mnie same kremy niewiele dawały, poskutkował dopiero peeling medyczny Lightening Peel. Skóra się po nim dosyć złuszcza i musi być mocno nawilżana, no i trzeba unikać słońnca oczywiście, ale i tak warto. Zwróćcie tylko uwagę na to, że zabieg może wykonywać tylko lekarz, żebyście trafiły w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inną skórę coś, co pomogło jednej osobie może się zupełnie nie sprawdzić u drugiej. Na moje przebarwienia używam kremu Nano one i u mnie się sprawdza. Najbardziej, to widać w miejscu, gdzie miałam ślady po trądziku. Niby nie były zbyt głębokie, ale nie mogłam się ich pozbyć. Teraz skóra ma bardziej równomierny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwienia można usunąć dzięki specjalnemu zabiegowi. Takie wykonują profesjonalnie np. www.derkomed.pl skuteczność bardzo wysoka, jeśli właśnie wybierzesz dobrych specjalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to jest jak człowiek się nie może pogodzić ze swoim wyglądem. Każdy ma jakieś kompleksy i trzeba z tym jakoś żyć. Dobrze, że niektóre problemy można łatwo rozwiązać. Dla mnie ogromnym ciężarem były przebarwienia słoneczne. Nie wiem skąd się brały, bo starałam się unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, ale suma summarum się nie udało. Nie wychodziłam z domu bez makijażu. Ostatecznie z polecenia trafiłam do scm estetic w Krakowie i tam mają taki specjalny zabieg usuwający przebarwienia. Po kilku sesjach faktycznie kolor skóry się zrównał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to ja bardzo polecam klinikę Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/ . Sama byłam tutaj na mezoterapii osoczem i efekty naprawdę sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam serum z witaminą C, zabiegi z kwasami, i krem rozany z care rose na kojenie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, jest wiele możliwości :) Wszystko zależy jak głęboko powstały przebarwienia. Najpierw polecam wizytę u kosmetologa, jak to nie pomoże dopiero lekarz. Do dyspozycji masz: laser, peelingi chemiczne, leki. Na początek możesz spróbować rozjaśnić za pomocą retinolu (retinol1 environ) Pamietaj tylko na noc! Jak nie pomoże witamina A w formie alkoholowej, możesz dołożyć estry. Następny krok to maści z kwasem azeloinowym, rezorcyna w mieszance aptecznej. Na koniec cosmelan, lub laser. Jedno jest pewne, nie czekaj zbyt długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelichapic
Ja usuwałam u kosmetyczki także samemu ciężko jest usunąć. Ostatnio też na pielegnacja.expert czytałam jak zapobiegać powstawaniom przebarwień także mam nadzieję że teraz będę bardziej pilnowała twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiony zabieg na przebarwienia 3 tygodnie temu, nie spodziewałam sie az takiego efektu - przebarwienia są prawie niewidoczne, a mialam ich sporo i dosyć intensywne. Najgorsze były na środku czoła i boki policzkow, zostaly blade pojedyncze plamki, wiec myślę ze jeszcze jeden zabieg i po klopocie. Mialam zabieg o nazwie Depitach - skóra się po nim mocno złuszcza ale warto. Polecam p.Izabelę - kosmetologa z gabientu Beauty Premium w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser frakcyjny nie jest na przebarwienia, proszę nie wprowadzac ludzi w błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laser frakcyjny stosuje się na przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0292
Polecałabym zaczynać od małych kroków, czyli najpierw może jakieś zabiegi, które rozjaśnią przebarwienia, a jeśli to nie pomoże to wtedy bardziej inwazyjne zabiegi. Sama aktualnie przeglądam oferty gabinetów i trafiłam na SCM estetic, który mieści się w Krakowie. Mam blisko, więc może się zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze laser frakcyjny nie jest na przebarwienia. Na przebarwienia jest tylko laser NdYag. Naciągacze, ktorzy mają tylko jeden laser w gabinecie (czyt.frakcyjny) wmawiają klientom, ze ich laser jest na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg Innoaesthetic Depitach, po którym zniknęły moje przebarwienia. Oprocz tego skora zrobiła sie bardziej jędrna i gładka oraz zmniejszyły się pory :) http://beautypremium.pl/pielegnacja-twarzy/peelingi-chemiczne-kwasy/inno-exfo-depitach-3/ Dodam, że dla mnie ten zabieg jest o wiele bardziej skuteczny niż słynny cosmelan, na który wydałam duzo pieniedzy, a przebarwienia wróciły w krotkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka mała
Jest kilka metod na usuwanie przebarwień ale to zależy od nasilenia zmian. Szczerze mówiąc sama się zbytnio nie znam na tym i nie miałam pojęcia żadnego o tych metodach ale znalazłam coś w necie www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/jak-pozbyc-sie-przebarwien-poznaj-skuteczne-zabiegi/ tutaj macie opisane co można zastosować nawet ceny są podane więc przydane info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizytorka8
Moja mam miała juz przebarwienia po słońcu itp. aż, że jest starsza to miała z tym większe problemy i zdecydowała się na usuwanie laserem w Krkaowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnna23
Ja polecam Ci poczytać o terapii z wykorzystaniem Universkin – jest to kosmetyk z dobranymi indywidualnie składankami, więc na pewno działa dużo lepiej niż coś uniwersalnego. Zostało mi to polecone przez dr Magdalenę Zakrzewską z Kliniki Zakrzewski i sprawdza mi się to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka10
a dasz mi linka do kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuie
Próbowałam kurkumą i efekty były, ale nie spektakularne. Poza tym kurkuma barwi twarz, ręce, poduszkę. Moim zdaniem najbezpieczniej jest się wybrać do salonu. Tam mamy pewność, że nic się nam złego nie stanie (jak wybierzemy dobry) i że doradzą nam skuteczny zabieg. Wiem że w Estel w Gdyni jest metoda VPL E-light + RF. Cena jednego zabiegu to nieco ponad 100 zł, zależy od partii ciała, na http://www.estel-gdynia.pl są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w tym roku po wakacjach wyszły mi straszne przebarwienia nad górną wartą. Wyglądało to jak bym miała wąsy. Udało mi się zdobyć maść MONOBENZONE. Polecam. Żadne kremy wcześniej mi nie pomagały. Minus jest taki, że ta maść jest na receptę a plus.... koniec przebarwień. Trzeba uważać nakładając bo można wybielić skórę wokół plam. Ja nakładałam patyczkiem kosmetycznym grubą warstwę trzymałam jakąś godzinkę i zmywałam. Wystarczyły dwie aplikacje dziennie by po tygodniu widzieć rezultaty a po trzech całkowicie zniknęły. Faktem jest, że jeśli teraz idę na solarium plamy zaraz wyskakują Ale od razu smaruję maścią i po dwóch dniach znowu problem znika. Jednak wiem , że wszelkiego rodzaju opalania niestety muszę już unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia8e9e
Uważam, że na przebarwienia pomoże Ci najbardziej jakiś zabieg przygotowany w dobrej klinice. Ja ostatnio stosowałam "Ogień i lód". Zabieg nosi taką nazwę w krakowskiej klinice SCM estetic. Pomógł! Przebarwienia są znacznie zredukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu i pieniedzy na domowe sposoby, ktore nie dzialaja wcale albo w minimalnym stopniu. Mi pomogly zabiegi peelingami medycznymi w salonie Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×