Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Fronda...x"Sztab główny Bronisława Komorowskiego i liczne w mediach sztaby pomocnicze, trafiają źle. Co wyprowadzą cios, to chybiony. Ani Duda nie padł na deski, ani nawet się nie zachwiał."xxTo prawda. On po prostu uciekł i się schował... Nie zachwiał się i nie padł na deski.Tylko jak szczur zwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty jesteś jak dziecko .Wrzutka to sensacje radia dla gimbazy.Jako odpowiedz na książkę. Pisiory śmieją sie z sensacji radia.Taka prymitywna manipulacja. Nic finezji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stenogramy z kokpitu Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem są pisane na zlecenie Putina i wpisują się w narrację stworzoną przez Tatianę Anodinę – powiedział poseł Bartosz Kownacki z parlamentarnego zespołu wyjaśniającego przyczyny katastrofy.xxA mógł po prostu powiedzieć "jestem durniem" i na to samo by wyszło tylko prościej i bardziej klarownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zwial ? Duda ? A kto boi się debaty z Duda ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zwial ? Duda ? A kto boi się debaty z Duda ? xxNie wiem kto. Chyba nikt się nie boi.xxxAndrzej Duda nie przyszedł na posiedzenie podkomisji do spraw SKOK-ów i nie przysłał w tej sprawie wyjaśnienia. Podkomisja chciała zadać kandydatowi PiS-u na prezydenta pytania dotyczące uzasadnienia wniosku do Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego ustawy o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych.xZdaniem Sławomira Kopycińskiego, posła niezrzeszonego, Andrzej Duda nie chciał się tłumaczyć ze sprawy SKOK-ów. Kopyciński twierdzi, że Duda był pośrednikiem między senatorem Grzegorzem Biereckim i współwłaścicielami SKOK-ów a prezydentem Lechem Kaczyńskim.xInaczej nieobecność Andrzeja Dudy na podkomisji ocenia poseł Jerzy Szmit z PiS-u. Jego zdaniem pytania, które przewodniczący podkomisji chciał zadać Andrzejowi Dudzie, miały na celu zdyskredytowanie kandydata PiS na prezydenta. - Tu nie byłoby rzetelnej dyskusji, tylko jednoznaczny atak na Dudę i wykorzystanie tego w kampanii wyborczej - powiedział Szmit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stenogramy z kokpitu Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem są pisane na zlecenie Putina i wpisują się w narrację stworzoną przez Tatianę Anodinę – powiedział poseł Bartosz Kownacki z parlamentarnego zespołu wyjaśniającego przyczyny katastrofy. x x A mógł po prostu powiedzieć "jestem durniem" i na to samo by wyszło tylko prościej i bardziej klarownie. x No właśnie mogłeś powiedzieć, a nie powiedziałeś :) Raport ujawniony wczoraj przez RMF fm jest podobna kopia anodiny. Dowód: Polacy byli trzezwi( wszyscy z PełO tak twierdza, nawet potrzaskany niesiol). Co juz świadczy o skopiowaniu go na potrzeby kampanii wyborczej i próby oplucia ofiar. Sama prokuratura stwierdza, ze ten stenogram jest niekompletny i niezgodny z ich materiałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pszyszedl bo nie będzie uczestniczyl w cyrku przed wyborami który wymyslili sztabowcy PO.A czemu pan prezydent boi się debaty przed wyborczej z Andrzejem Duda ? Niech wyborcy przyjrza się dyskusji kandydatow na prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może śledztwo międzynarodowe tak jak w innych przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszedł , przyszedł oczywiście przepraszam literowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich innych wypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Chcemy wystosować dziś apel: niech powstanie komisja międzynarodowa, która uruchomi śledztwo od samego początku. Chcemy, żeby przebadano wszystkie materiały. Niech niezależny organ wyda prawdziwe ustalenie - zaapelowała w imieniu części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej Małgorzata Wassermann. - Mamy do czynienia z totalną kompromitacją polskiego państwa - dodała Ewa Błasik.xxxJestem w 100% ZA.Ale na ich koszt a nie na nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Merta dla Fronda.pl: Nowe stenogramy to kłamliwa medialna odpowiedź na książkę RothaxOpublikowane przez RMF stenogramy to kłamliwa medialna odpowiedź na książkę Jürgena Rotha, która lada moment ukaże się w Niemczech. Jest to próba powtórzenia wszystkich bzdur, jakie słyszeliśmy dotąd nt przyczyn katastrofy smoleńskiej - w obliczu nowych i rzeczywiście istotnych ustaleń niemieckiego dziennikarza śledczego.xMożemy uznać, że w 36. pułku nie działo się najlepiej i że zarzuty podnoszone wobec pilotów tego pułku (niekoniecznie tych, którzy lecieli Tuplewem), mogą mieć jakieś uzasanienie. Natomiast nie wierzę, żeby miało to istotne przełożenie na to, co stało się w Smoleńsku.xxxNastępna "szpecjalistka"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Ten zapis jest zapisem fałszywym, wstawionym po to, żeby oskarżyć pilotów” – powiedział Antoni Macierewicz w programie TVP „Polityka przy kawie”.xxxAntoni M. rozpoznał to przez dotyk ekranu i obwąchanie własnej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fakt" przeprowadził rozmowę z Lucyną Protasiuk, matką kpt. Arkadiusza Protasiuka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Mówi: "Mój syn został kozłem ofiarnym", po czym dodaje : "Nowe odczyty czarnych skrzynek potwierdzają to, co mówiliśmy od samego początku". Czyli? To dowódca Sił Powietrznych gen. Błasik odpowiada za katastrofę. Lucyna Protasiuk twierdzi, że załoga podejmowała decyzje pod wpływem dowódcy Sił Powietrznych. – To rozpoczęło się już na płycie lotniska przed startem samolotu do Smoleńska – twierdzi Protasiuk. Między jej synem a gen. Błasikiem ponoć wybuchła wtedy sprzeczka o prognozę pogody, która stawiała pod znakiem zapytania lądowanie w Smoleńsku. Takiego przebiegu wydarzeń nikt oficjalnie nie potwierdził, ale Lucyna Protasiuk jest pewna, że syn sprzeciwiał się generałowi. – Od początku mówiłam, że jest niewinny. Prokuratura wyjaśnia już tyle czasu i nic nie wyjaśniła. Był konflikt mojego syna z gen. Błasikiem i zdania nie zmieniam. Mój syn został tylko kozłem ofiarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy wygląda mniej więcej tak: oryginały nagrania są w Moskwie, Błasika w kokpicie nie było. Gdy dwa lata temu swoje wyniki opublikował krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna i ogłosił, że nie ma pewności, które frazy można przypisać generałowi, PiS obwieścił, że Błasika w kokpicie nie było, a krakowskich ekspertów okrzyknął geniuszami polskiej kryminalistyki.xTeraz jeden z prawników PiS o nowych, niekorzystnych dla generała odczytach mówi, że zostały "napisane cyrylicą". Jakby zapomniał, że na cztery wersje odczytu nagrań z kabiny trzy potwierdzają: dowódca sił powietrznych był w kokpicie, sam łamiąc procedury, patrzył, jak załoga łamie kolejne - za szybko się zniża w gęstej mgle, bez kontaktu wzrokowego z ziemią i poniżej swoich minimów.xDrugi jest mniej więcej taki: na pokładzie tupolewa były wybuchy (jeden, dwa, trzy, już się pogubiłam ile, pocieszam się, że Macierewicz też), samolot eksplodował, rozpadł się jeszcze w powietrzu, nie uderzył skrzydłem o brzozę, nie odwrócił się i nie spadł.xJak to możliwe, że na pokładzie były materiały wybuchowe? Przecież sam gen. Błasik meldował prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, że tupolew jest gotowy do lotu. xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,17717254,PiS_broni_honoru_gen__Blasika__czyniac_z_niego_zdrajce.html#ixzz3Wj5VBJCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xKrajowa Rada Radiofonii i Telewizji zamierza walczyć ze stereotypami w mediach. To odpowiedź na pismo pełnomocniczki rządu ds. równego traktowania Małgorzaty Fuszary, która apelowała o promowanie tzw. tematyki równościowej wśród nadawców.x- Myślę, że nie chodzi tylko i wyłącznie o telewizję publiczną i radio publiczne, ale także o narzucenie pewnego przekazu do innych nadawców. Ma być zmiana pojęć pod hasłem „promowania tolerancji” i ma być promowana nienawiść do wartości chrześcijańskich w ramach promowania tzw. „równości”. Ma być dyskryminacja wartości chrześcijańskich i jestem przekonany, że niedługo, jeśli nie damy temu odporu, będziemy tego doświadczać – mówi Andrzej Jaworski.xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a po co śledztwo w sprawie Smoleńska ? Nie mogą zapytać ciebie ? Przecież ty wszystko o tym wiesz najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wie na podstawie śledztwa i dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy byl shatyn wczoraj pokazal zdjecia pomników Jana Pawla II i w ten sposob zapewne cos udowodnil :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie żałuję. Jestem stabilny i o ugruntowanych i popartych wiedza i faktami, poglądach. x :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabaretowe orędzie Komorowskiego. Prezydent wchodzi na stół, usypia, czyta z kartki schowanej w czapce i szuka wąsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun dla Shatyna! Gość dyskutuje a reszta się pieni. dyskutujcie z szacunkiem -merytorycznie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie dyskutuje on bredzi i wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dyskutuje to wskaz nam gdzie chetnie poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to POstkomunistyczna marionetka propagandowa opłacana partyjnymi pieniędzmi wyrwanymi z gardła podatnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynowi by stwierdzić co bylo przyczyną tragedii nie potrzeba ani czarnych skrzynek ani wraku.Taki to geniusz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid Stupid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy rozum śpi,budzi się shatyn! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiająca wpłata żony Kamińskiego na konto Platformy. Czy tak się kupuje posadę dla „Misia”? x x To on ma żonę? Nie wygląda...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×