Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

Przeciez ja jej nawet nie lubie....niech zyje pisze wali na boki co mnie to......inteligenci szkoda mi czasu na przecinki....kpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ja i tak jestem Nocny Marek.:) Cała przyjemność była po mojej stronie.;) Chodź raz wiedziałem,że nie zarywasz nocy przeze mnie tylko rozmawiasz przy okazji zarywania nocki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaKobietka
Witam wieczorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze może być to,że w nocy nie będzie Ci się chciało spać.Dopiero nad ranem. Jakby co służę pomocą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym. Kiedyś ponad trzy lata miałem przestawiony dzień z nocą.Kilka miesięcy zajęło mi odwrócenie wszystkiego do normalnego stanu.Tak aby oglądać Słońce,a nie Księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuje,bo jeśli masz być znów jutro nakręcona w pracy...to nie chcę widzieć miny Twojej koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję swoją pomoc tylko awaryjnie.;) Jeśli będziesz mogła zasnąć normalnie to nie namawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaKobietka
Więc jakiej muzyki słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj różnej ale nie wiem czy coś Ci to będzie mówiło.Teraz na przykład "Atom Heard Mother" Pink Floyd z 1970 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) W sumie praca to taka moja mała odskocznia, nigdy nie ma monotonii, zawsze coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, nie wiem czy byś chciał. Bywa, że niektórzy się wtedy czerwienią jeśli wymknie mi się coś niekontrolowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×