Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

A ja nadal nie wiem co chce robic w życiu

Polecane posty

Prości ludzie mają proste ambicje - znaleźc byle jaką ale dającą pieniądze prace albo męża który będzie utrzymywał rodzine i nie pracować, urodzić dziecko i tak żyć. A ja zawsze chciałam osiagnąć w życiu coś wielkiego, niesamowitego, żyć twórczo. tylko nie wiem jak to osiągnąć. :( Życie powinno być trwać 2 razy wolniej- byłoby więcej czasu na zastanawianie i więcej czasu na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostota nie ma nic do ambicji, tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robisz coś twórczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to albo studiuj filozofię albo język i kulture Irlandii zakładając że są takie studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusta jesteś i nawet żaden metal z ciebie tylko amelinium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty to albo studiuj filozofię albo język i kulture Irlandii zakładając że są takie studia. " Dlaczego przygłupy tobie podobne zawsze odnoszą się tylko do niewielkiego wycinka zainteresowan, tylko tego o którym ostatnio wspominalam? Gdy kiedyś pisalam o bałkanach to wówczas jakiś debil pisał że interesuje się tylko historią bałkanów. Zrozum debilu, że nie wszyscy ludzie są upośledzeni umysłowo jak ty, i niektórzy mają wszechstronne zainteresowania, a to, że w jednej chwili wspominają o tylko wąskim wycinku swoich zainteresowań, to znaczy, że temu akurat poświęcają w tej chwili wiecej uwagi, np. czytają ksiązke na ten temat i w konsekwencji duzo o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śledze twoich wypowiedzi od zawsze, kiedyś przeczytałam o twoim zainteresowaniu Irlandią więc półżartem (czego oczywiście nie zauważyłaś) to napisałam nie sadząc że wywoła to tyle twojej agresji. Jednak teraz uważam że najpierw powinnaś studiować dobre wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań metalem ciężkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po chooy szłaś na jakiś ujowy kierunek?? kolejna która pcha się na studia tylko po to aby gdzieś iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań metalem ciężkim x metale ciężkie są niezdrowe dla organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby co ona ma tworzyć jeżdzić tramwajami czy słuchać metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×