Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agencja nieruchomości Zielona Góra

Polecane posty

Gość gość

Gdzie można znaleźć dobrą agencję nieruchomości w Zielonej Górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ZG wynajmowalam mieszkanie przez agencje nieruchomości Maxi. Sprawdzili sie, wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Wejdź sobie na stronę http://maxi-nieruchomosci.pl/ - naprawdę dają świetnie radę. Ja dzięki nim sprzedałem w świetnej cenie nieruchomość w ZG. Praktycznie nie zeszli z ceny, a miałem dość pilną potrzebę sprzedać to mieszkanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmatek87
ja mogę polecić centrum nieruchomości www.centrumzg.pl - fachowo i bardzo sympatycznie - szybko pomogli mi znaleźć wymarzone mieszkanie :) i najważniejsze, bo na tym mi zależało - podpowiedzieli a w zasadzie załatwili wszystkie formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 31
Witajcie Widzę że rozmawiacie o nieruchomościach i ich sprzedawaniu. Pomimo tego że poszukiwałam innej informacji o Toruniu Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i Twój serwis http://mieszkania.torun.pl mi się spodobał. Dobrze napisane. Poważnie, pisz więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Nigdy Centrum Nieruchomości Zielona Góra....

Oglądamy mieszkanie, decydujemy się na nie,  umawiamy na podpisanie umowy przedwstępnej i....

Na dzień przed jej podpisaniem info od agencji , że właściciel mieszkania jednak sprzedał je komu innemu za gotówkę, więc nie zwlekał...

Śmierdziało to na kilometr i dalej śmierdzi... Wg pośrednika podpisana umowa przedwstępna i zaraz akt ma być ...jednak na stronie agencji mieszkanie dalej do sprzedaży. Inne oferty są aktualizowane i ich status jest zmieniany.

Ktoś tu kręci i zamiast powiedzieć prawdę dlaczego nie sprzedajemy jednak Wam wymyśla niestworzone historie.

Radzę się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×