Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To dyskusja dla osób na wyższym poziomie intelektualnym, ale widać kafeteryjna patologia tego nie rozumie. x buhahaha wyzszy poziom intelektualny jak walic w rogi partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedziałem tak dzisiaj przy obiedzie który Ona ugotowała, patrzyłem tak na Nią, i pomyślałem że gdybym Ją zdradził byłbym ostatnim bydlakiem, ale gdy patrze na NIĄ myslę o NIEJ cały czas i pragnę JEJ... i już wiem co zrobię... o NIEJ zapomnę a z Nią sie rozwiodę... będę znów wolnym człowiekiem, i nikt mi już nie zarzuci że kogoś zdradzam.dso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
“Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”. - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś siedziałem tak dzisiaj przy obiedzie który Ona ugotowała, patrzyłem tak na Nią, i pomyślałem że gdybym Ją zdradził byłbym ostatnim bydlakiem, ale gdy patrze na NIĄ myslę o NIEJ cały czas i pragnę JEJ... i już wiem co zrobię... o NIEJ zapomnę a z Nią sie rozwiodę... będę znów wolnym człowiekiem, i nikt mi już nie zarzuci że kogoś zdradzam.dso No nie....nie myślałam, że ktoś może myśleć takimi kategoriami....gdy wezmiesz z Nią rozwód zdradzisz nie tylko Ją ale i siebie. Dla Ciebie przysięga małżeńska nie ma znaczenia ? Co w małżeństwie jesteś NIEWOLNIKIEM? Odnoszę wrażenie, że sam się zniewalasz. Czy Ty nie masz sumienia? A podziękowałeś dziś żonie że zrobiła Ci obiad? Czy pomagałeś jej w przygotowaniu ? Jeżeli nie to wez rozbieg i walnij głową w mur może wróci Ci rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dranie zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.43 a ONA wie o Twoim uczuciu? Czy wszystko jest tylko w Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego powyżej to chyba zdradziła, ale jak jest taki burak to nie ma co się dziwić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście tego z 18.01 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tak to jest z kobietami, taka ich natura, przecież to nie ich wina... "A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki i grzeszna, i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła, I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza... I anioł i demon, i upiór i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna. Początek i koniec - kobieta - to ja" - Julian Tuwim, "Ewa" (fragment), 1934.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki tam szatan. Zwykle swedzenie c**y i nuda bo wlasny chlop za malo przystojny. Po co dorabiac ideologie do puszczalstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chłop dziadzieje i ma w d***e swoją kobietę to właśnie tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly czas jakis polglowek tu sie udziela. szkola specjalna zaliczona i sie nudzi. odczep sie wkoncu,bo tobie to potrzebny jest psychiatra i prokurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie zrozumiałaś tematu.Nikt się nie puszcza, nikt nie rozbija rodzin.Tak cięzko zrozumieć?? Uważaj bo za takie oskarżenia ktoś cię w koncu pozwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha co za tepa puszczalska dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby zrozumieć to trzeba mieć trochę wyższe IQ niz 90.I trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Nikt tu nie pisał o seksie o zdradzie o odbijaniu kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo takimi inwektywami napytasz sobie w końcu bidy! Nikt mnie nie będzie obrażal i wmawiał mi czegos czego nie ma! Poczytaj sobie STALKERZE k.k. i odczep się w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj swojego mena czy zrozumie twoje pokrewienstwo dusz z zonatym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie uczucioweZakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało? Poprzednie 1...678 9 Następne gość dziś "Mówi się, że miłość jest ślepa. Wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. Poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. Nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością.”-Anthony de Mello . gość dziś gość dziś To dyskusja dla osób na wyższym poziomie intelektualnym, ale widać kafeteryjna patologia tego nie rozumie. x buhahaha wyzszy poziom intelektualny jak walic w rogi partnera gość dziś siedziałem tak dzisiaj przy obiedzie który Ona ugotowała, patrzyłem tak na Nią, i pomyślałem że gdybym Ją zdradził byłbym ostatnim bydlakiem, ale gdy patrze na NIĄ myslę o NIEJ cały czas i pragnę JEJ... i już wiem co zrobię... o NIEJ zapomnę a z Nią sie rozwiodę... będę znów wolnym człowiekiem, i nikt mi już nie zarzuci że kogoś zdradzam.dso gość dziś “Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”. - Jan Paweł II gość dziś gość dziś siedziałem tak dzisiaj przy obiedzie który Ona ugotowała, patrzyłem tak na Nią, i pomyślałem że gdybym Ją zdradził byłbym ostatnim bydlakiem, ale gdy patrze na NIĄ myslę o NIEJ cały czas i pragnę JEJ... i już wiem co zrobię... o NIEJ zapomnę a z Nią sie rozwiodę... będę znów wolnym człowiekiem, i nikt mi już nie zarzuci że kogoś zdradzam.dso No nie....nie myślałam, że ktoś może myśleć takimi kategoriami....gdy wezmiesz z Nią rozwód zdradzisz nie tylko Ją ale i siebie. Dla Ciebie przysięga małżeńska nie ma znaczenia ? Co w małżeństwie jesteś NIEWOLNIKIEM? Odnoszę wrażenie, że sam się zniewalasz. Czy Ty nie masz sumienia? A podziękowałeś dziś żonie że zrobiła Ci obiad? Czy pomagałeś jej w przygotowaniu ? Jeżeli nie to wez rozbieg i walnij głową w mur może wróci Ci rozsądek. gość dziś tylko dranie zdradzaja gość dziś I co puszczalskie szmatlawce,idziecie obciagac swoim menom? gość dziś 15.43 a ONA wie o Twoim uczuciu? Czy wszystko jest tylko w Tobie? gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal mnie STALKUJESZ? Zostaw mnie w spokoju,bo twoje nękanie przestaje być smieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to sie wycieruch zaplul.... skonczysz jako zuzyta albo juz jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie ciebie psychopato STALKERZE. Jeśli nadal będziesz mnie nękać zgłoszę to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglos swoje puszczalstwo do swojego mena wycieruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 190a kodeksu karnego. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty az taka glupia jestes czy ci swedzenie c**y zamulilo resztki gara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie uczucioweZakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało? Poprzednie 1...678 9 Następne gość dziś "Mówi się, że miłość jest ślepa. Wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. Poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. Nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością.”-Anthony de Mello . gość dziś gość dziś To dyskusja dla osób na wyższym poziomie intelektualnym, ale widać kafeteryjna patologia tego nie rozumie. x buhahaha wyzszy poziom intelektualny jak walic w rogi partnera gość dziś siedziałem tak dzisiaj przy obiedzie który Ona ugotowała, patrzyłem tak na Nią, i pomyślałem że gdybym Ją zdradził byłbym ostatnim bydlakiem, ale gdy patrze na NIĄ myslę o NIEJ cały czas i pragnę JEJ... i już wiem co zrobię... o NIEJ zapomnę a z Nią sie rozwiodę... będę znów wolnym człowiekiem, i nikt mi już nie zarzuci że kogoś zdradzam.dso gość dziś “Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”. - Jan Paweł II gość dziś gość dziś siedziałem tak dzisiaj przy obiedzie który Ona ugotowała, patrzyłem tak na Nią, i pomyślałem że gdybym Ją zdradził byłbym ostatnim bydlakiem, ale gdy patrze na NIĄ myslę o NIEJ cały czas i pragnę JEJ... i już wiem co zrobię... o NIEJ zapomnę a z Nią sie rozwiodę... będę znów wolnym człowiekiem, i nikt mi już nie zarzuci że kogoś zdradzam.dso No nie....nie myślałam, że ktoś może myśleć takimi kategoriami....gdy wezmiesz z Nią rozwód zdradzisz nie tylko Ją ale i siebie. Dla Ciebie przysięga małżeńska nie ma znaczenia ? Co w małżeństwie jesteś NIEWOLNIKIEM? Odnoszę wrażenie, że sam się zniewalasz. Czy Ty nie masz sumienia? A podziękowałeś dziś żonie że zrobiła Ci obiad? Czy pomagałeś jej w przygotowaniu ? Jeżeli nie to wez rozbieg i walnij głową w mur może wróci Ci rozsądek. gość dziś tylko dranie zdradzaja gość dziś I co puszczalskie szmatlawce,idziecie obciagac swoim menom? gość dziś 15.43 a ONA wie o Twoim uczuciu? Czy wszystko jest tylko w Tobie? gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pytasz czy cię kocham. Nie, nie, nie -absolutnie. Jesteś po prostu pierwszą myślą po przebudzeniu. I ostatnią przed snem. I tymi wszystkimi pomiędzy przebudzeniem a zaśnięciem". - Piotr Adamczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wycieruchu? Opowiedz swojemu menowi ze sie slinisz do zonatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś caly czas jakis polglowek tu sie udziela. szkola specjalna zaliczona i sie nudzi. odczep sie wkoncu,bo tobie to potrzebny jest psychiatra i prokurator." czy to ty straszyłas prokuratorem zone kochanka?cos mi sie obiło o uszy-na twoim miejscu drżałabym, jego zona ma na pewno sporo dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×