Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość
czas staje w miejscu, gdy on jest obok wszystko jest wtedy poza czasem nie liczą się upływające minuty, liczy się tylko On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu blisko na wyciagniecie dloni. znowu oczy sie sycily a serce szalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka miłosc nie ma szans ze względu na okoliczności i na zawsze pozostanie niespełniona jak nierealne marzenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Chcesz nam powiedziec ze jestes wartosciowa kobieta z zasadami ktorej przytrafia sie regularnie p**********ic z zonatym facetem? Faktycznie masz dylemat byc d***** latwa szmata podkradac mezow rozbijac rodziny czyznalezc sobie wolnego faceta bo chyba jeszcze tacy sa w polsce? Moze nie ma ich duzo ale z jakies 4-5mln na pewno co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten komentarz zbedny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy myśli jedną częscia ciala.Dlatego miedzy innymi jest niespełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:11,czy ty jestes tym wolnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mialam romansu z żonatym.facetem a scislej mówiąc nie uprawiałam seksu z żonatym.Wogoole od lat ta afera życia jest mi obca ,juz zapomnialam jak to jest.Nie rozbijam niczyjej rodziny.Owszem moze to byl taki romans @ i to wszystko,na tym trzeba poprzestać ,zawsze włączam rozum,.Moge marzyc,mogę tęsknić,mogę odpisywać na @ i to wszystko.Od jakiegoś czasu nawet na @ nie odpisuje,nie odbieram Tel.bo po co.To jest nierealne.Zawsze trzymam sie swoich zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być sfera życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj glosu serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie jestem ze swoja miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę słuchać serca bo gdybym.sluchala okazaloby sie ze nie mam.serca.Mie mogę zabrac malym dzieciom.ojca.On bylby gotowy rzucić wszystko i tym.stracil w moich oczach.Gdyby mial dorosle dzieci to co innego lub prawie dorosle jak ja ale male dzieci zostawic by stworzyć nowe rodzine to drań bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero krytyki
To nie miłość, pożądanie. Facetowi wystarczy jak mu tyłkiem przed nosem zatańczysz, piersiami pofalujesz pod nosem i już się wielce zakocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zakocha a najwyżej wykorzysta jak taka "falująca" sama się pcha w kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdego faceta można złapać na cyxki/tyłek sa na tym świecie jeszcze faceci z zasadami i na nich to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero krytyki
Facet to zawsze istota niższego rzędu, kierująca się jedynie pierwotnymi instynktami. Nic więcej. Każdy, absolutnie każdy funkcjonuje na tych samych zasadach, ta sama instrukcja obsługi. Słowo wykorzystać tu nie pasuje, raczej obustronne korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie sa faceci polke wyżej niz zwykli ujeżdżacze i potrafia sie opanowac.Niekazdy mysli f/i/u/t/e/m nawet jesli kobieta dziala na niego i bardzo mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opanować się, kotku, pewnych rzeczy nie da się ukryć: błysku w oku, autentycznego podziwu, szukania kontaktu, dotyku, namiętnych pocałunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radości na widok tej osoby i tego jak na nia działamy.trudno tego nie zauważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi sobie ponury cały dzień, 2 słowa tylko wypowiada do innych, wchodzisz i widzisz blask w oczach, szczery uśmiech, gromki śmiech, buźka mu się nie zamyka... Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jej chce się starać dla Niego, tego niedostępnego, a bliskiego. Chce ujrzec ten błysk w oku i chce sprawic mu radośc, bo gdy On sie cieszy ona ma cały dzien wspanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starać, a co to mi za staranie, jestem miła z natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piekne jest to, gdy On docenia te starania swoim przeciąglym spojrzeniem, usmiechem niczym anioł i glosem slodkim jak wata cukrowa wypowiada kilka słow, które zmieniają jej dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy naprawdę sie zakochał czy w głowie mu tylko seks.Gdyby chodziło tylko seks to nie chciałby rzucić wszystkiego,wyprowadzić sie od zony i dzieci.On chce stworzyć druga rodzine ze mna,tylko bez dzieci bo swoje ma i go denerwują,zona jest bezmyślną i glupia a ze mna to będzie inaczej.Pogoniłam go ale ten żyć mi nie daje.Chciał abysmy wzieli wspólny kredyt na kawalerkę,plany nie glupie ale nie z rozwodnikiem(gdyby wziął rozwód)z małymi dziecmi.Zastanawiamsie tylko skąd taki pewny ze by sie nam ułożyło.Nigdy w lozku nie byliśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero krytyki
Co za daleko wysunięte wnioski poczyniliście, nadinterpretacje, ja tu nie piszę o wchodzeniu w romans żonatym facetem. Tylko o zainteresowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzieci w moim przypadku tez już za późno.Nigdy w życiu bym sie w pieluchy nie wpakowała kiedy moje dzieci juz prawie dorosłe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×