Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlgierdaMama

Częstochowa : wymiana doświadczeń Mam przyszłych i obecnych

Polecane posty

Gość natalkaGG
Na ich fanpage'u pojawiła się informacja, że zajęcia otwarte będą 3. i 4. stycznia. Są zapisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@natalkaGG a Ty sie zapisałaś? Jak sie można zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarionaKolasa
Kogo polecacie jeśli chodzi o chirurgię dziecięcą na terenie Częstochowy? U mojej córki 6 letniej wykryto przepuklinę konieczna jest konsultacja u chirurga. Nie chcę dziecka oddawać w niesprawdzone ręce będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi. Moja mama polecała placówkę medyczną medyk-centrum.pl i Pana lek. med. Jacek Ujma miał ktoś styczność z tym Panem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena332
popytaj w medyk centrum, tam jest mnóstwo specjalistów, na ich stronie można przejrzeć też http://medyk-centrum.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimza, Brzezin, Dera . Nie idz do Ujmy to szarlatan . Chciał moją roczną córkę w gorset ortopedyczny wsadzić. 2 innych lekarzy stwierdziło że nie ma potrzeby. Córka ma 5.5 roku i jest ok. Dera operował mojego syna kilka lat temu ( przepuklina) natomiast Brzezin wykonał dwie operacje bo syn miał skręcone nasieniowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 14 jest jeszcze Krempaszanka chirurg . jeśli chodzi o przepukliny to dobrzy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja. Jest jeszcze chirurg dziecięcy w Myszkowie Klinika św Moniki. Ja akurat jutro tam sie wybieram z córką usuwac migdał u laryngologa. Mają bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkajak
Aleja Wolności 34, tam jest centrum medyczne Medyk-Centrum namiary na http://medyk-centrum.pl/ , bardzo dobrego tam maja ginekologa (doktor Bińczyk) , całą ciążę chodziłam do niego i sporo mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie chirurg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucyna
Chirurdzy dobrzy też są tam w Medyk-Centrum. Byłam z moją córką raz tam jak jej zakładali szwy na ręce w okolicach łokcia i ładnie zszyli a potem ściągnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaatka1
Ja byłam w listopadzie na mezoterapii u nich właśnie i płaciłam mało za zabieg, a efekt na prawdę zauważalny. Gabinetów medycyny estetycznej u nas w Częstochowie nie ma za wiele, Medyk Estetic to według mnie jeden z najlepszych. Tutaj link do ich stronki: http://www.medykestetic.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizkaj4
A ty mówisz o medyk estetic a tam ktoś pisał o medyk centrum, ale to się ze sobą wiążę, bo medyk estetic mieści się właśnie w medyk centrum :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@natalkaGG Byłaś na tych zajeciach? Mogę prosić o informacje? Możemy porozmawiać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polucja55
Ja byłam na pokazowych w połowie stycznia, bardzo polecam. Od początku lutego mój syn będzie chodził już na stałe. Polecam wybrac się na zajęcia pokazowe, pewnie będa jeszcze jakieś organizowane, bo już były kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikruana9999
a Wy dalej o tej szkole... Wasze dzieci nie chodzą do normalnej szkoły, że potrzebują jeszcze dodatkowych zajęć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego ginekologa polecacie do poprowadzenia ciąży na terenie Częstochowy? Dużo osób mi poleca Placówkę medyczną Medyk Centrum także może ktoś ma tam ginekologa swojego i coś mi więcej powie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ikruana9999 Tak chodzą, ale nie wszystkiego nauczą się w szkole. Moim zdaniem warto zainwestować w przyszłość dziecko i wypróbowac metody, które nie są stosowane w szkołach. Od tego własnie są zajęcia pozalekcyjne. Sama nie byłam na zajęciach pokazowych w brainobrain, bo moje dzieci juz są starsze. Ale znajoma była z córką i była bardzo zadowolona, wszystko mi opowiedziała. Gdybym miała młodsze dzieci z pewnościa bym je zapisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbunia
a gdzie jest ta szkoła? gdzie te zajęcia pokazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooskaa4
Jakiego ginekologa polecacie do poprowadzenia ciąży na terenie Częstochowy? Dużo osób mi poleca Placówkę medyczną Medyk Centrum także może ktoś ma tam ginekologa swojego i coś mi więcej powie ? W odpowiedzi na Pani pytanie mogę polecić doktora Jana Blińczyka, więcej info pod tym linkiem: http://medykestetic.pl/eksperci/jan-binczyk-ginekologia-intymna-czestochowa/ . Moją również prowadził, gdy byłam w ciąży z moim synkiem. Jest to dość znany lekarz, z pewnością wiele osób o nim słyszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@bilbunia Akurat dzisiaj wiem, ze są jedna organizowane zajęcia pokazowe, bo widziałam informacje na fb. Ale pewnie będą jeszcze organizowane inne. Co do adresu to przy ul. Jagiellońskiej 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbunia
A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Moja córka jak ma 10 lat to w jakiej by była kategorii wiekowej? Ile razy w tygodniu dziecko chodzi na te zajecia po zapisaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingapietrun
A nie wiecie od kiedy zaczynają się już normalne zajęcia w tej szkole? Czy można zapisać dziecko najpierw tak na próbe, np. na 1 miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkalo
Ja podczas ciąży miałam świetną opiekę doktora Jana Bińczyka :) przyjmował mnie w Medyk-Centrum. Świetny specjalista ginekolog, jak szukacie jakiegoś dobrego to polecam doktora Bińczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@kingapietrun Polecam wybrać się na zajęcia pokazowe, na których się wszystkiego dowiesz. Ja byłam w styczniu i bardzo mi się podobało, córce też :) Na facebooku jest informacja, że kolejne darmowe zajęcia pokazowe będą 9. i 10. lutego, więc warto się zapisać. Zapisy pod numerem telefonu podanym na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elirwa
Chodziłam do doktora Jana Bińczyka przez całą ciążę, bardzo dobry ginekolog, przyjmuje w Medyk Centrum :) jak szukacie jakiegoś dobrego ginekologa, który zajmie się wami podczas ciąży to polecam doktora Bińczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×