Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaAnna_

Espiro Magic2015 vs.Quinny ZapXtra2015. Ktora spacerówkę wybrać ??

Polecane posty

Gość MamaAnna_

Z racji mieszkania na 3pietrze i całkowitym niezadowoleniu z wózka 3w1 (X-Zlander X-moge ciężki i niestety musieliśmy trzymać go w bagażniku wozu, przez co ciagle wyciąganie, składanie i rozkładanie, a będąc samej wkładanie na ten czas znalazła do fotelika samochodowego) postanowiliśmy sprzedać wózek i kupić spacerówkę . Moj wybór - z racji tego, ze dziecko ma 2 latka i zdajemy sobie sprawę. Faktu, ze dłużej niz kolejne 2 nie pojeździ w wózku wybrałam 2 wózki, których cena mieści sie w przedziale, ktory ustaliliśmy 500-800zl. Pierwszy to znany Quinny Zapp Xtra model 2014 Zobacz ofertę: QUINNY ZAPP XTRA 2014 PRZEKŁADANE SIEDZISKO FOLIA allegro.pl/showItem2.php?item=5066453319 Drugi tegoroczny model Espiro Enzo - ubiegłoroczny widziałam na żywo ale wtedy myślałam o McLarenie i przegrał pojedynek- mimo, ze teb drugi wyglądowo jednak nie skradł mojego serca. A wiec Espiro : Zobacz ofertę: ESPIRO 2015 wózek spacerowy MAGIC LEKKI +GRATISY allegro.pl/showItem2.php?item=5232995935 Zrobiłam zestawienie i drugi wózek ma sporo plusów - amortyzacja, spore siedzisko, duzo UŻYTECZNYCH gratisów, większy koszyk No i jest lżejszy troszkę. Jednak dalej się zastanawiam - nad Quinny rozczulam sie juz długo i ten pojedynek zostaje nierozstrzygnięty. Poproszę o rady Rodziców ktorzy mieli styczność z któraś ze spacerówek lub patrząc zdroworozsądkowo mogliby wnieść swoją opinie albo po prostu doradzić. Dziękuje i pozdrawiam, Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAnna_
Oczywiscie w tytule Quinny ZappXtra 2014nie 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego, że sama mam Quinny, poleciłabym Quinny ;) ja mam zapp xtra ale z 2013 roku. u nas sprawuje się super, dobrze się prowadzi, jest zwrotny i stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ten najnowszy xtra 2 i rowniez ci polecam, nie mialam do czynienia z espiro, dlatego warto wybrac sie so sklepu i sobie pojezdzic wozeczkami, mieszkasz na 3 pietrze, to na plus dla quiny dodam, ze ta nowa wersja sklada sie w calosci i wazy 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×