Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TomekTomik

Wspomagacz odchudzający Figurena czy skład tego preparatu jest skuteczny?

Polecane posty

Gość gość
taaa trujcie się chemią a potem wam kilogramy wrócą i nie wiadomo czym się jeszcze zatrujecie.. . ja się odchudzałam sokami, może nie że sae w sobie są takie odchudzające ale bardzo zdrowe i sycące więc jak wypiłam taki soczek to jużmi sie nie chciało jeść przez bardzo długo, nioe miałam po porstu siły na przegryzki! taką wyciskarkę używałam i polecam http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings ale inne pionowe też dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te suplementy to wielki kit i wyciąganie kasy. Poszukajcie sobie badań klinicznych, wszystkie takie produkty nie dawały żadnych różnic w utracie wagi w porównaniu do grupy z placebo. Jedyne co działa to efedryna i leki apteczne takie jak meridia ale też wycofana i już nielegalna. Nie dajcie się nabijać w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę żebyś miał rację. Wiadomo że nie ma leku na nadwagę ale można zastosować suplementy diety jako środek wspomagający cały proces utraty wagi. Ja jestem tego przykładem że warto w ten sposób się wspomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem tego zdania chociaż miałam wątpliwości do tej pory. Obecnie jestem już po 3 miesięcznej kuracji z figurena i udało się zrzucić 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może skład nie jest super bogaty ale za to w takiej konfiguracji że figurena faktycznie przyśpiesza odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku stosowania nie widziałam wielkiej różnicy za to w drugim tygodniu już było inaczej, średnio zrzucam 1 kg tygodniowo, nie ma jakiejś wyszukanej diety i ćwiczę raz na jakiś czas. Uważam że figurena bardzo mi pomaga w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam na dwóch opakowaniach figureny z całej nadwagi - ma do sprzedania jedno opakowanie jak ktoś chętny zapraszam do kontaktu, mój mail: danuta.pendrowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cejiol102
Ja ze swojej strony mogę polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje kilogramy spadały w mgnieniu oka;) a ja mogłam cieszyć się szczupłą figurą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczny, schudłam w 3 miesiące dzięki figurenie 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam odchudzanie z figureną, na tą chwile jestem po 3 dniu więc za szybko na jakieś opisywanie jego skuteczności ale jestem dobrej myśli i zmotywowana. Jest styczeń więc czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurena to dobry suplement, fajnie hamuje łaknienie, przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, stosowany równolegle z dietą pozwala bardzo szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Mi się udało schudnąć dopiero gdy do swojej diety dobrałam Slimunox, w 3 miesiące straciłam 11kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×