Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gofrożerca

gofry przyklejają się do gofrownicy

Polecane posty

Gość gofrożerca

kupiłam gofrownicę kilka tygodni temu - na początku wszystko grało, a teraz jest problem - gofry przyklejają się do niej, zwłaszcza na dole. pomocy. :( Od razu mówię, że wypróbowałam już chyba milion różnych przepisów na ciasto 9rzadsze, gęstsze, różne rodzaje mąki...), różne stopnie nagrzania gofrownicy, różne stopnie natłuszczenia bądź nienatłuszczania płyt. Słyszałam o jakimś środku przeciwko przywieraniu, ale nie wiem, gdzie mogę go szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dajesz jakiś tłuszcz do ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natluszcz gofrownice troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofrożerca
natłuszczałam gofrownicę - do ciasta nie dawałam oleju. Natłuszczałam gofrownicę - dawałam olej do ciasta. Nienatłuszczałam gofrownicy - dawałam olej do ciasta. Nienatłuszczałam gofrownicy - nie dawałam oleju do ciasta. Wykorzystałam każdy możliwy wariant - i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiem, tefal musi byc kiepski. ja mam najtansza z lidla za 39 zł i jest super. reklamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będzie podstawa do reklamacji? Przyjmą ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już czwartą gofrownice, z pierwszą bylo tak, jak u ciebie, ze względu na przypalanie i obdartą powłokę, nie nadawala się do użytku, a ponieważ była na gwarancji wymienili mi na nową, którą trafił szlag w podobny sposób. Kupilam taką samą w lidlu bodajże, potem kupilam drugą, ale okrągłą też w lidlu. Obie do tej pory spisują się dobrze, choć na prostokątna muszę bardziej uważać i stosuje do niej zawsze ten sam wypróbowany przepis, jak nie, to zaraz zaczyna przywierac. Mam już na nia sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×