Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 4

Polecane posty

Jak przeszkadza Tobie to po prostu nie czytaj, i wejdź na inny temat który Cię interesuje proste:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać, że tylko pogratulować Wam nieskazitelnosći , i inteligencji, chodzące ideały....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ideały, ale trzeba szanować siebie a nie być zlewem na sperme dla byle kmiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gosciu...trzeba szanowac siebie...ale tez szanowac innych. Poza tym...najlepiej pilnowac wlasnego tylka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas to proste. Każdy może zrobić błąd, ale ty zachowujesz się w dalszym ciągu jak szmata. Czytam co chcę i wyrażam swoje zdanie. Bo szkoda faceta, nie dość że go zdradziłaś to nadal piszesz jak infantylna idiotka. I zakładasz dalszy ciąg tematu o takim tytule. Nie jesteś warta swojego faceta i na dzień dzisiejszy żadnego. Choć tutaj zawsze znajdzie się chętny na twoim poziomie. Mam nadzieję, że twój mąż kiedyś kopnie cię w dupę. Zakłamana, tchórzliwa półinteligentko. A jeśli ten temat już jest to przynajmniej niech posłuży w jedynym słusznym celu, jako przestroga dla mężczyzn. Jakie mogą być pustaki bez odrobiny honoru. Zdajesz sobie sprawę, że poniższ swojego męża, a tym samym swoją własną rodzinę jego i własne nazwisko ? Szczerość wynosisz poza własny dom, okradasz własną rodzinę, ale twój mózg w tym miejscu ma pustą dziurę. Mogą cię czytać młodzi ludzie pusty oszołomie, zdajesz sobie z tego sprawę, czy też nie ? Chciałabyś aby twoja córka lub syn związał się z kimś twojego pokroju ? Ale mam nadzieję, że nie masz dzieci zwyrodnialcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.02- dobrze powiedziane, ale one będą bronic do upadłego i tego tematu i swoich wyborów i nadal będą się nurzać w tym bagnie. A na końcach zdań zawsze wstawią uśmiechniętą buźkę, żeby pokazać jak NIBY mają gdzieś opinię o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego się cieszysz? z własnej głupoty się cieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas to proste......czyli dla kogo? .Bije od Ciebie taki żal, i nienawiść:-( .Nie chcę żebyś mnie ( gość) głaskał po główce, tylko nie znoszę wulgaryzmów , i dodatkowo jak ktoś komuś źle życzy. Nie znasz mnie więc nawet Twoje wyzwiska nie robią na mnie wrażenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś osobą zdradzoną? Czy paszczetem na który nikt nie zwraca uwagi? Ja mam o tyle lżej , że jestem ładną , zgrabną , namiętną kobietą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Magda, jesteś pustakiem nie kobieta Nie obrażaj kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To minie, a twoja łatka k*******y nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę Ciebie rozczarować, bo rzadziej łatki k***y nie mam.Czy Ty w ogóle masz pojęcie znaczenie tego słowa? Myślę że nie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żal czy nienawiść do ciebie. Ułomnych ludzi raczej żal. Szkoda mi ludzi, którzy są oszukiwaniu, tyle. Ciebie nazywam tylko tak jak na to zasługujesz, adekwatnie do tego jak się zachowujesz. Nie widzisz, że jesteś płytka i krzywdzisz kogoś. Kiedy ktoś mówi ci prawdę ty zabawiasz się z głupim uśmiechem i jedyne co przychodzi ci do głowy to stwierdzenie, iż pewnie nie mam urody. Zdziwiłabyś się bo oprócz urody mam jeszcze rozum i nie puszczam się kilka lat za plecami męża. Mam swój honor i szacunek do samej siebie. Kończę bo tobie chyba już nic nie pomoże. Krzywdzi kogoś i podziwia jednocześnie piękno pogody, jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loop
Gościu nie obrażaj magdy, że szmata zabujana w kochasiu, a mąż może wybitna fujara. Cierpi, żeby to było takie proste, ale emocje ludzkie to nie poznana do końca sfera. Tak to bywa. Poza tym nie wiesz, czy czasami sie jeszcze nie zabujasz w kochance i zostaniesz szmatem? Przerabiam to ze współpracownikiem, pierdolnęło 60 letniego gościa na starego brzydkiego kaszalota w czerwonych staniolu i nie ma rady. Wali konia w samochodzie przed firmą, gdy rozmawia z nią przez telefon. Ale jeszcze niedawno wszystkie były szmaty, szczególnie jego szwagierka kupcząca dupą z jakimś szefem. Wszystkie kurrrvvy szmaty chciał golić na łyso jak za okupacji, teraz jemu trzeba byłoby chyba ogolić prącie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jest pewno taki oszukanym mężusiem z rogami, który tera nie cierpi takich szmat jak Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu...u mnie troche wieje...ale przyjemnie. Wreszcie moge korzystac z pogody...bo jak bylam chora to slonce mnie draznilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wampir :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz wiadomo skad te ciagotki do gryzienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide dziergac naszyjnik z czosnku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz facetow smierdzacych czosnkiem? Bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jak smierdzą czosnkiem...niż trzymają w rękach krucyfiks i szczękaja zębami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację, szmat nie brakuje. Tutaj jak ktoś napisze coś mądrego zaraz dorabiają tej osobie problem, a same taplają się w zwykłym błocie I jeszcze ciągną za sobą innych. To jak siedzieć w g*****e z uśmiechem na twarzy. Gdyby było więcej mądrych kobiet. Facet nie pasuje, nie spełnia oczekiwań, pożegnać, a nie zdradzać. Do tego nie dorosły. Co to za życie z taką świadomością bez posprzątania tego g****a. Ale jak ktoś lubi takie zapachy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Arancia chyba zrobię sobie wycieczkę rowerem, może z 10 km :-) .Muszę w końcu nowy nabytek przetestować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×