Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Księżniczka__

Nie istnieje partnerskie traktowanie w stosunkach między kobietą a mężczyzną

Polecane posty

Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w tyłek, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona podchodzi. I mówić jej co ona ma robić. Bo kobiety uwielbiają jak ktoś im mówi co mają robić. To proste. Nie proś. Bierz. Nie pytaj. Działaj. Kiedy kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja. I nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko cytat z tekstu na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż ewolucja cię ominęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zaniedbana ;) Master zauważyłam, że tu już podśmiechu/jki, docinki i wszytko z gościa. Jakoś mnie to nie rusza. Zawsze trafi się ktoś normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kiedy kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja. " Yyy, jako kobieta mogę powiedzieć, że wolałabym, aby nikt nie dawał tak głupich rad. Bo owszem, kilka razy spróbować, ale nie za dużo, bo czasem kobieta faktycznie nie chce nic z danym mężczyzną i zbyt wiele prób byłoby żenujące, uciążliwe i jeszcze bardziej zniechęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Spokojnie. To tylko cytat. Którego oczywiście nie zaznaczyłam, bo gdzieś mi to umknęło. Jasne, że bez przesady, bo coś podobnego można by było potraktować jako nękanie. Miałam nadzieję, że potraktujecie to z przemrożeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zdementowac, ero wcale takie straszne nie jest.... przy ogolnym to doslownie kolko rozancowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miałam nadzieję, że potraktujecie to z przemrożeniem oka" Zwyczajnie mam uczulenie na takie rady. Że trzeba cały czas się starać, że nie to tak itp. A tak poza tym, to wiadomo, że mężczyzna musi pokazać dominację, władzę i siłę ale psychiczną. Oczywiście nie chodzi o żadne patologiczne zachowania, ale przywołać czasem do sypialni stanowczym tonem, albo przyciągnąć do siebie i takie tam inne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią....nic na siłę...ta zasada chyba sprawdza się w większości przypadków, ja myślę, że do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, każdy ma inne potrzeby i metody osiągania przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody metodami,ale upierdliwość urojona fantazjami o przyjemności wobec kogoś....hmmmm nieodpowiedniego :-p to drugie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w tyłek, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona podchodzi." Co w tym dziwnego? Mężczyźni też oczekują od kobiet, że będą one miłe, delikatne, czułe, a jednocześnie pomysłowe i otwarte w łóżku; mamy być dobrymi i troskliwymi matkami, a wieczorem wyjść w krótkiej kiecce i wysokich szpilkach z naszym facetem. Normalne jest zatem, że my oczekujemy od nich z jednej strony romantyczności i opiekuńczości, a z drugiej - męskości i odwagi. Świat nie jest czarno-biały i ludzie na nim żyjący również tacy nie są; chyba każdy człowiek łączy w sobie wiele, na pozór antagonistycznych, cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Oj wybacz, że swoim postem uaktywniłam Twoja alergię. Już nie gniewaj. Kojot_ dziś [16:16 - Racja, każdy ma indywidualne potrzeby. Każdy lubi co innego. I na każdego działa co innego. Piszę o większości. I nie chodzi o niegrzecznych chłopców od których można dostać w twarz za przesoloną zupę a o mężczyzn. Z klasą, ale i takich, którzy wiedzą czego chcą i nie trzeba im tłumaczyć jak zabrać się do kobiety. słonecznie z Poznania - Cieszę się, że istnieją jeszcze osoby o podobnym toku rozumowania jak ja. Bo słuchając w kółko opowieści o Greyu, pełnej romantyczności i nudy w związkach ze stażem ponad 3 lata to odechciewa się wierzyć w jakąkolwiek normalna relację między mężczyzną a kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudą wieje u nudnych ludzi. Ci kreatywni zawsze znajdą nowy sposób na to jak zadowolić swoją kobietę. Choćby mieli siedzieć tydzień nad tym. To samo tyczy się kobiet! Dbając o swojego faceta zawsze znajdzie sposób by nudno nie było i czymś go zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master ty mnie już prześladujesz czy tylko Cię inspiruję :P ? - Żarcik. Zaznaczam. Jasne, tak jak pisała już *słonecznie z Poznania* to działa w dwie strony. Nie ma co liczyć, że ktoś będzie nam nadskakiwał jeśli będziemy mieli go głęboko w poważaniu. A jeśli chodzi o nudę to ciężko zweryfikować. Moja siostra to najmniej nudna osoba jaką znam. A ze swoim mężczyzną w łóżku (po 7 latach) mają problemy ;) nie mnie to oceniać, ale siostra się skarży. Może chodzi o dopasowanie lub poświęcenie? Ja lubię magiczne * to*, ty lubisz magiczne *tamto* i żadna z nas nas nie zaspokoi ze względu na egoizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem egoistką bo nie zrobię swojemu facetowi loda ... dla mnie to uwłaczające. raczej on jest egoistą bo tego ode mnie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - a on robi ci minetkę? To nie jest uwłaczające? Bo jeśli tak to ty jesteś egoistką. I co robisz na Ero? Chce uzmysłowić ludziom, że przyjemność jednostronna jest teraz w modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskujesz, że to egoizm i pewnie tak jest. Ludzie najpierw się zakochują, potem idą do łóżka. Okazuje się, że nie jest tak cudnie i pojawia się problem, bo nikt nie chce się zmuszać do czegoś czego nie lubi a chce tego czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna która myśli że na ero się wybije :P spe/rda/laj dzi/we/czko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty s\p\i\e\r\d\a\l\a\j pomarańczowa wywłoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajasienieboje
tez nie robie loda, uwazam, ze to grzech, poza tym raz probowalam ( wyspowiadalam sie juz) i rozbolala mnie szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×