Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

o co chodzi z zakładaniem tematów na milion postów??

Polecane posty

Nie wiem kiedy się to zaczęło ale z tych tóre ja widziałem to w 200% robił janusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim nick dr drejfus to nick deki.z tego nicku żebrała o patent na niebieski podszyw,a jak ktoś jej go dał,to napisała ,"czuje że będę dziś płodna" po czym pojawił się podszyw Nowego i pedalskie wpisy, jak np seks z własnym bratem.potem podszywy ustały,a pojawiły się pedofilskie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuka Kochania powiadasz :) Myślałam, że faceci się z taką umiejętnością rodzą ;) I jakie są efekty po przeczytaniu księgi? Jakie zmiany? Ja na przykład po Gayu preferuję więcej klapsów w pupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta książkę przeczytałem 15 lat temu , nie byłem wtedy w stanie sprawdzić teorii w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom "seks z własnym bratem" to rzecz normalna jeśli brat jest z innej matki (i ojca lepiej też) i nas pociąga bo jest diabelsko sexxy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken,bo niektóre wpisy to faktycznie mógł być desznik, ale pedofilski serial ciągnie się już ponad miesiąc. a żródło ma na ogólnym, np tematy zakładane przez nik "ksiądz Robert" to jakaś napływowa spiertolina,albo faktycznie deklowa,deka nie siedzi tylko na ero , a biega po wielu działach. wsypała się choćby tym że pisała z podszywu Nowego i na uczuciowym i na ogólnym. Ogólnie nie łaże po tych działach, ale tematy wisiały na głównej,wiec pare razy looknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misss przecież juksik dupsik z zaskrońcem to prawiczek hahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja bym powiedział ze 15 lat temu byłem pryszczatym nastolatkiem bez dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juksik dupsik jest żonaty,a żonka gosia ma łape większą niż jego udo :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość to janusze . Moja była ofiara ;) troszkę za mocno go przycisnolem i poszła mu jakaś sróbka mu odpadła :o :o xx x Pryszczy juz nie ma . Dziewczyn tez juz nie ma. Są za to inne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielarkaaaa
gość 11 14 - zachlapał już klawiaturę, że tak szeroko uśmiecha się ? Braaawooooo! udało ci się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było być milszym tobyś nie miał ogonka ;) W sumie OK, po 15 latach chyba nienaturalnym byłoby mieć pryszcze, to co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie mam dziś siły na sprzeczki:( chyba się starzeję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
mi tego nie mów:O nie ja je wszczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczony jesteś Naju? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej nie przypadek ze nagle nowa niebieska tak sobie gada z najem i jukenem. dobrze zorientowana stala userka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×