Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalina84

Kobieta po 30stce nie ma co szukac faceta z czystym kontem w zblizonym wieku

Polecane posty

Gość gość
cześć 30stki... Współczuję wam. Faktycznie natura nie wybacza kobietom błędów. Facet ma czas do 40 na znalezienie kogoś jesli jest zadbany i jeszcze ma dobrą pracę.A i nawet 60 latek wyrywa młodą na kasę. Kobiecie po 30 życie się trochę kończy....Jeśli nie ma partnera, dzieci, rodziny to faktycznie daje się to jej odczuć w kość bo i wszystkie koleżanki też już mają do kogo wracać do domu. Zostaje więc taka stara panna z drugą i razem się spotykają bo co im zostaje... Albo musi brac z II sortu facetow lub kupić młodego za hajs ... To wszystko to są powtarzalne obserwowalne na codzień schematy. Bo niestety poruszamy się w pewnej zaprojektowanej rzeczywistości. Są oczywiście wyjątki: Edyta Górniak szybciej znajdzie atrakcyjnego partnera niż Pani w Biedronce z 2 dzieci.. Z drugiej strony zobaczcie ile jest rozwódek... Niby znalazły szybko kogos fajnego a tu jednak się w dorosłym życiu nie układa i się rozwodzą. Najczęsciej pozwy o rozwód składają kobiety, powodem jest zdrada lub nieudacznictwo partnerów- oznacza to że w drugim sorcie też nie ma w czym wybierać i tacy faceci nie chcą się już wiązać na stałe bo mają uraz do kobiet Ale może dajcie szansę komuś kto koło was się kręci/...? nie szukajcie ideału bo na takiego już za późno, a poza tym takich jest 1 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani która napisała ten post: "mnie interesują mężczyźni w ok 30stki. Z pracą, mieszkaniem, samochodem. Zaradni życiowo, przebojowi, zadbani, poczuciem humoru, z dystansem do siebie i życia, szanujący kobiety bez dzieci już nawet opuściłam swoje wymagani i dopuszczam ewentualność bycia po rozwodzie. Jeszcze 2,3 lata temu ni do przejścia"(...) A pomyslałaś co ty masz do zaoferowania aby mieć takie wymagania? masz 20-30 lat? ładną buzię, dobry zawód i nogi? Nie? to sorry ale jak mozesz szukać takiego faceta skoro sama do niego nie pasujesz? to że masz studia i jesteś mądra to za mało... Brzydsi faceci też to mają a jakoś ich nie chcesz tylko masz wymagania księzniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest to co w późniejszym czasie nazywa się samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesują mężczyźni w ok 30stki. Z pracą, mieszkaniem, samochodem. Zaradni życiowo, przebojowi, zadbani, poczuciem humoru, z dystansem do siebie i życia, szanujący kobiety bez dzieci już nawet opuściłam swoje wymagani i dopuszczam ewentualność bycia po rozwodzie. Jeszcze 2,3 lata temu ni do przejścia"(...) xxxx Droga Pani, z takim podejściem, to proszę sobie od razu kupić kota lub innego zwierzaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33 lata. Jestem wysoka, wysportowana, na co dzień chodzę w spódnicach i szpilkach. Mam zadbane naturalne włosy. Pracuję, mieszkam sama, mam własne auto, hobby któremu oddaje się bez reszty. Mam prawo żądać tak jak koleżanka powyzej>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wysoka nie równa się ładna - chodzić w szpilkach i spódnicach może nawet koślawy transwestyta - wysportowana może być każda maszkara - pracować można w szalecie na kasie - trabant to też auto - szydełkowanie i robienie na drutach to też hobby Tyle w odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam wyżej, jeszcze zapomniałeś dodać, że mieszkać samemu można na strychu tudzież wynajmować jakąś norę za kupę kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prawo żądać ? ten świat się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadąć to możesz takiego 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 szlalas - bylo fajnie a teraz czas poniesc T go konsekwencje. Po 2 jesli mezczyzni sa tacy zli to wolne kobiety tez. A to, ze wolimy mlodsze no coz ty majac 20 lat latalas za starszymi i rownolatkow olewalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Jestem wysoka, wysportowana. Pracuję, mieszkam sama, mam własne auto Ccccc To sa zalety u mezczyzny u kobiety albo wady albo cos neutralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG "mam prawo rządać". Ksieżna jakas czy co? To jakżeś taka świetna o Pani to nie powinnas miec problemów z samotnością :). Zreszta... Pan pomaranczowy dobrze napisal - luzne zwiazki i kazdy odpowiada za siebie. Wierz mi, ze zaden facet ci Twoich dóbr nie ukradnie :p. Chodzi tylko o bliskosc i miłe chwile. Kazdy jakas kase tam ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kobiety które umieja sie smiac, cieszyc a nie ciagle przebąkiwać cos o posiadanym majatku haha. Wiocha i żal. To se wiedź w tym swoim mieszkaniu, jadac swoim samochodem do swojej pracy w d**e :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selerowy pietruszek
jeśli kobieta nie potrafi dobrze gotować to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ powinna "szukać". Ja mam 35, i "szukam" kobiety. Wszyscy znajomi uważają, że jestem normalny i na pewno mam tzw. czyste konto :)... do tej pory nie miałem po prostu czasu na założenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byloby milo byc z mezczyzna naprawde dopasowanym do siebie, smiac sie z tych samych rzeczy, pojechac gdzies na wakacje bez klotni i nerwow i poprzytulac sie przy filmie w deszczowy dzien, Ccc Trzeba bylo tego szukac jak bylas mloda i bylas dziewica a nie teraz marudzisz bo obudzilas sie z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadł mi do głowy pomysł... można "szukać" przyszłego męża na kabaretach :) jak się ludzie śmieją z tych samych rzeczy to dużo znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.01.13 Co ty mi powiesz katolicki ćwoku. Byłam dziewicą i byłam młoda. Wybrał brzydkiego paszczura. Nie byłam głupia ani wredna. Życie nie jest czarno-białe. To wy śmiecie rodzaju męskiego jesteście zakałą tego świata. Lecicie za inną jak was tylko k***s zaswędzi. To jest cała prawda o was " mężczyznach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.02 Uspokoj sie i wez tabletki na mizoandrie bo nienawisc do mezczyzn cie zameczy. Tobie mezczyzna jest potrzebny by sie na nim wyzywac za swoja wlasna glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Piszesz coś o tabletkach. Proponuję zdjęcie klapek z oczu głupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znow masa wymagan facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Nudne pasztetówy zawsze mają pod górę, atrakcyjne kobiety są atrakcyjne w każdym wieku. Amen. Niestety muszę przyznać ci rację. Chociaż takie czasem mają więcej szczęścia niż rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi, co rozumiecie przez "czyste konto"? Brak ex zony, dzieci? Czy ogolnie male doswiadczenie w zwiazkach. Mam takiego kumpla, 35 lat, przystojny. Zony nie mial, dzieci brak, za to pol miasta (wcale nie malego) przelecial. Czyli co, ma czyste konto czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam mam 27 lat i czyste konto. Nigdy nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem. Czysty jak łza. Także jak któraś chętna to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat,czysty jak łza.Żadnej ex żony,dzieci,nie sypiam z kim popadnie.I szczerze nie zamierzam nikogo szukać,polki są zbyt głupie i roszczeniowe by się z nimi wiązać,do niczego się nie nadają,wymagają a same nie mają nic do zaoferowania :/ I nie,nikt mnie nie skrzywdził,obserwuję poprostu otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta szukająca faceta z mieszkaniem, sama powinna je mieć. Nie ma frajerów, pasożyta nikt nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku czyste konto mają tylko faceci nieatrakcyjni fizycznie ale tych oczywiście nie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a czemu nieatrakcyjni faceci chca atrakcyjne kobiety? :D z glowa maja cos nie tak? nic dziwnego ze sa sami wiecznie jak czekaja na idealy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie atrakcyjny facet to taki któremu trudno wyrwać nawet brzydka panne. Kobitom trudno siebie to wyobrazić bo nawet najbardziej chorymi sztukami ktoś czesem sie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×