Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on znowu do niej dzwonil po pijaku :(

Polecane posty

Gość gość
Alkoholik też bywa weekendowy. Pracuję z takimi osobami i znam ten problem, często zaczyna się od weekendów a potem kończy się na codziennym piciu i braku kontroli. Jest też picie okresowe, chwile przerwy i potem znowu. Alkoholik to nie żul, który leży na ulicy, zulem staje się dopiero po czasie, kiedy nie chce się zmienić. Ty nic nie zrobisz jak on nie ma woli leczenia. Będąc z taką osobą 12 lat jest współuzależniona i powinnaś iść sama na terapię a nie pytać się co masz zrobić na takim publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitkowa
10:13 Patologia ,tylko w mordę lać Uważaj,bo to on może ci walnąć aż kopytkami nakryjesz się Czy mieszkasz na odludziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jacy ludzie są głupi, jakie durne baby chodzą po tym świecie :-/ Boże oswieć autorkę żeby przejrzała na oczy i zmadrzala..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna onaaaaaaaaaa
Ciekawa jestem jakbyście śpiewały, gdyby to Wasz facet miał przyjaciółeczkę.. A co do rozmów, to jak sądzę nie są to zwykłe rozmowy. Ja w pełni autorkę rozumiem. Nie chodzi o zakaz kontaktu z kobietami, bo wiadomo, że każdy ma znajomych, koleżanki, kolegów i się do nich dzwoni w róznych sprawach. Ja mam kolegów, mój facet koleżanki. Ale ja nie mam przyjaciela od zwierzeń a on przyjaciółki. Jak potrzebuje się wyżalić, to dzwonię do koleżanki, albo do siostry a on zapewne do kolegów. Były partner czy partnerka nie jest odpowiednią osobą do tego. Skoro wydzwania, to znaczy, że coś ma do niej, a skoro tak, to są dwa wyjścia, albo zrywa z nią kontakt i zostaje z autorką, albo zrywa z autorką i idzie do tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ona nie robi problemu z jego picia, tylko ma pretensję,że rozmawia z byłą To jakiś tłuk a nie cywilizowana osoba;ludzie rozmawiają ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wydzwania, to znaczy, że coś ma do niej, a skoro tak, to są dwa wyjścia, albo zrywa z nią kontakt i zostaje z autorką, albo zrywa z autorką i idzie do tamtej. " nie znasz chyba seksoholików! prowadzą podwójne życie,jesteś/albo ta druga/ jego urozmaiceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna onaaaaaaaaaa
gość dziś gość dziś Ona nie robi problemu z jego picia, tylko ma pretensję,że rozmawia z byłą To jakiś tłuk a nie cywilizowana osoba;ludzie rozmawiają ze sobą Tak, a później kobiety się dziwią- jak to zdradził mnie, nic nie zauważyłam, oni TYLKO rozmawiali... jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłbym z taką agresywną babą jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna onaaaaaaaaaa
No właśnie osobiście nie znam seksoholików, na szczęście nigdy na takiego nie trafiłam, ale mogę napisać, jako osoba patrząca z boku, bez emocji, co wg. mnie powinna zrobić autorka. Tzn. właśnie dać mu wybór- albo zrywa kontakt z tamtą i jest z nią, albo idzie do tamtej. Jak dalej będzie szukał z tamtą kontaktu, to odejść i tyle. Inaczej będzie się męczyć psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię frustatek i agresorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 10:26 - no chyba jednak o picie też chodzi, przeczytaj dokładnie jaki jest tytuł postu..,, Druga sprawa jak Hktoś pije co weekend to ma problem, jak dzwoni pod wpływem do kogoś to też ma problem, z emocjami w stosunku do tamtej osoby..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dalej będzie szukał z tamtą kontaktu, to odejść i tyle. Inaczej będzie się męczyć psychicznie." koniecznie odejść,on tego nie zakończy,tamta jest mu bliska,podejrzewam,że to zona,z którą ma dzieci-mylę się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;30,mylisz się,są jeszcze inne wyjscia z sytuacji : odchodzi ona; on odchodzi i nie jest z jedną ani drugą skoro tamta jest byłą kobietą; on jest przez odaj chwilę sam i nie zawraca głowy kobietom dopoki się nie ogarnie,ale to raczej malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś odnoszę wrażenie,że jesteś nachalną osobą i będziesz się narzucać facetowi,być może robisz z niego pijaczynę ty nie masz honoru,będziesz powojem i nigdy nie odejdziesz-takie nie odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet nie miałby szans u mnie! Usunęłabym się z jego życia.Mam godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chcesz od gości z 10:40?! on nic nie pisze o jakimś pijaczynie,gdzie ty wyczytujesz jakąś niby nachalnosć?! Jakis kłopot ze zrozumieniem prostego przekazu masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś adresowałam do autorki/10:40/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna onaaaaaaaaaa
gość dziś 10;30,mylisz się,są jeszcze inne wyjscia z sytuacji : odchodzi ona; on odchodzi i nie jest z jedną ani drugą skoro tamta jest byłą kobietą; on jest przez odaj chwilę sam i nie zawraca głowy kobietom dopoki się nie ogarnie,ale to raczej malo prawdopodobne. No odchodzi on albo ona, w zależności czyje jest mieszkanie hah :P A poważnie pisałam wyjscia dla autorki, wiadomo, że mogą się rozejść i on albo pójdzie do tamtej, albo będzie sam, albo znajdzie jeszcze inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znajac zycie to autorka z nim zostanie. Przyjaciolka od telefonow pewnie i tak go nie chce skoro ja raz juz kopnal w d**e. A autorka bedzie sie z nim kisic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech zostaje autorka z kim chce, robi co chce, wszak to jej życie. Dostała tu niezły zimny prysznic od wielu. Może czegoś to ją nauczy, a jeśli nie, to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie znamy prawdy,kto kogo kopnął zwykle takie osoby jak autorka przeinaczają sprawę,mam taką w swoim otoczeniu,nikt jej nie słucha,kłamczuch niezaspokojone potrzeby w dzieciństwie włączyły się w dorosłym życiu-będzie lała go w ryja,przemocowa baba co jest żródłem jej przemocy? brak szacunku dla partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do małżeństw!! Złożyłeś przysięgę,żyj w zgodzie z wiarą,przestrzegaj przykazań,dawaj przykład dzieciom Małżeństwo to nie tylko Ona i On,to Bóg poprzez sakrament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do małżeństw!! Złożyłeś przysięgę,żyj w zgodzie z wiarą,przestrzegaj przykazań,dawaj przykład dzieciom Małżeństwo to nie tylko Ona i On,to Bóg poprzez sakrament Dokładnie, żony jak wam mąż lutnie w pysk, to szybko nadstawiać drugi policzek, jak Bóg przykazał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;51 to Bóg karze bić zony? aleś ty głupia agresora/oprawcę wyrzuca się z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wyrzuca, przecież przy mężu trzeba trwać dopóki śmierć nie rozłączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wszystkie porady. Rzeczywiscie chlodny prysznic. On pije za duzo kiedy zwrocilam mu uwage na wakacjach, powiedzial ze pije bo lubi. Wkurza mnie tamta baba bo kiedy on wrocil do mnie tamta nie dawala przez jakis czas spokoju. Od prawie roku on d o niej wydzwania wlasnie kiedy popije. Wnerwia mnie to. Ze to jej powierza swoje problemy. Nie boje sie ze mnje zostawi dla niej bo juz dawno by to zrobil ale ten brak zaufania. Czemu akurat obca osoba jest ta wlasciwa do sluchania. Pojde do poradni antyalkoholowej moze cos poradza mi. Uzaleznilam sie od niego. e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez juz raz cie zostawil wiec czemu mialby tego nie zrobic ponownie? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstalismy sie bo mielismy problemy. Ja nie chce dziecka bez slubu. On nalegal. Poklocilismy sie. Tamta pojawila sie na moment to nie bylo nic powaznego. Z jakiegos powodu jakas tam przyjazn miedzy nimi zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty faktycznie jestes od niego uzalezniona. Mowienie "pije, bo lubie" to typowy tekst alkoholika. Zostaw go! Ale nie dlatego, ze on wydzwania do swojej bylej, tylko dlatego, ze on ma problem z alkoholem. Z takim czlowiekiem nigdy nie bedzie spokojnego, normalnego zycia. Z takim czlowiekiem jest tylko stres i problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś alkoholizm to nie bagatelka,to sa tez zmiany w psychice,autorka zdaje sobie sprawę ze swojego współuzależnienia -tez czeka ją terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×