Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sonne 30

Wierzyć w to, co mówią inni?

Polecane posty

Gość Sonne 30

Chodzi mi o chłopaka, którego znam od dziecka. Kiedyś przychodził do kolegi, który przyjeżdżał na wakacje do swojej babci( To była moja sąsiadka, mieszkała w tym samym bloku) Nigdy w życiu z Nim słowa nie zamieniłam. Na "Cześć " też nie jesteśmy .Tylko z Nim trochę pisałam , na gg i niedawno na facebooku. Jak się gdzieś mijamy to czasami się patrzy a tak to głowę spuszcza w dół .Zawsze mi się podobał. Teraz jestem w Nim zakochana. Nie mogę przestać o Nim myśleć . Wiem że jest wolny. Nie chodzi na żadne imprezy. Z kumplami też raczej się nie spotyka. Jak go widzę to w towarzystwie ojca, kuzyna, albo idzie z psem na spacer.Ma konto tylko na facebooku.Wszystkie dziewczyny które ma w znajomych ,oprócz mnie to mężatki, albo maja facetów. Do spotkań z dziewczynami tez nie jest chętny.( Z tego co wiem wystawił kilka dziewczyn do wiatru)Może się wstydzi.Ostatnio moja nauczycielka , która mieszka w bloku na przeciwko jego mówiła że go widziała z dziewczyna koło jego bloku.Szli elegancko ubrani ok.11. Nie wiem co ma o tym myśleć. Zaczynam wariować. Może pomyliła go z bratem.Jego brat jest trochę do niego podobny i ma dziewczynę . Pytałam się mojego kolegi który jest jego sąsiadem czy ma laskę. On twierdzi że nie. Komu ma wierzyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×