Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość lomi24
witajcie:) tu zalozycielka tematu. U mnie 8 dzien cyklu. Jesli sie uda to bede miec termin na 28 stycznia. Nieudalo sie napoczatek stycznia to moze uda sie na koncowke. Bardzo bym chciala bo juz tyle czekamy na malenkie szczescie. Bardzo gratuluje tym ktorym sie udalo a tym ktore testuja zycze dwoch kresek:) po 20/21 maja bede testowac to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Dziewczyny ja z takim pytaniem z innej beczki. Jestem z mężem u brata poszliśmy się właśnie położyć my do jedno pokoju od do drugiego. Nagle słyszymy jak pęka szyba leci szybko patrzmy a tam w pokoju stoi witryna z szklanymi półkami góra pękła rozstrzelala się w drobny mak. Dodam że nic na niej nie stało tylko 3 kieliszki. Czy wierzycie w jakieś znaki? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Asia ale niby co to miałoby znaczyć? ;-) ja jestem ogólnie niewierząca wiec w jakieś znaki tez nie wierzę :-) Jak tam się dziś czujecie dziewczyny?? Paul mam nadzieję że okresu nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga brak brak . Jutro lecę na betę mam nadzieje ze jutro się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiepsko jeszcze okres daje o sobie znac ale w tym tygodniu znowu będziemy działać dziewczyny trzymajcie kciuki żeby nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul super! Daj znać kiedy wynik :-) Klara będziemy mocno trzymać kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby sie udało chyba bym oszalała ze szczęścia. Moj maz tez tak sie tym wszystkim przeją ze rzucił palenie choć z jego plemnikami wszystko ok bo robił badanie w styczniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Klara w końcu się uda zobaczysz :-) pilnuj owulacji i do dzieła ;-) My juz powiedzieliśmy rodzinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super jeszcze raz gratulacje ja tez mam nadzieje ze juz nie długo bede mogła podzielić sie swoim szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
wiatajcie. U mnie 9 dzien cyklu i juz jajnik zaczyna kluc i bolec podbrzusze, owu mam miedzy 11-12 dniu cyklu takze dzialamy i nie poddajemy sie:) kupilam testy ciazowe z allegro i pierwszy zrobie 4 dni przed okresem a okres ma byc planowo 21/22 maj. Trzymajcie i za nas kciuki. Ja za was trzymam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Lomi trzymamy trzymamy :-) pisz nam co i jak :-) działajcie ile się da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jasne ze dam znać :) Mam nadzieje ze będzie to o czym marzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie 6 dzien cyklu także w tym tygodniu juz zaczniemy szaleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po raz kolejny. Pisałam już wcześniej ze się staram o pozostanie mama styczniowa. Póki co widzę ze mam dni płodne i działamy. Chciałabym do Was dołączyć jak najszybciej ale ku mojemu rozczarowaniu czas biegnie bardzo wolno. W pierwszej ciąży udało się w pierwszym cyklu starań, a teraz miewam obawy ze tak łatwo nie będzie. Czytam Wasze opowieści o problemach z zajściem w ciążę i aż mnie bierze przerażenie ze tyle dziewczyn ma kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Jestem nowa i przez dłuższy czas zastanawiałam się czy tu napisać.Jak każda z nas tez pragnę 2 dziecka,od roku wyprosiłam się mojego żeby zgodził się na następne dziecko i w końcu się zgodził,staramy się 2 miesiąc.Za pierwszym myślałam,że się udało bo okres spóźniał się 10 dni i okazało się że jajeczko nie pękło i nie miałam owulacji,brak objawów.Tym razem jestem tydzień przed okresem i mam objawy:ból krzyża,piersi,podbrzusza,głowy i się zaczęło po owulacji.Dziś byłam zrobiłam betę tydzień po owulacji i wyszła negatywnie,jestem zła i bezradna,przy pierwszym dziecku udało się za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry bete miałam robioną 26dc,dzis jeszcze nie dostałam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam dostać @,sorry za błędy bo cały tekst miałam skopiowany bo też na innym temacie siedzę,a ten mnie zaciekawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Emilia myślę że jeszcze nie ma powodów do paniki :) niby do roku czasu jest normalne że może sie nie udać. Choć rozumiem bo mi w pierwszej ciąży tez się udało szybko i jak widać teraz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę :) w sumie nie wiem jak ja bo to 1 cykl starań a już nie ma @ 9dni :) mam nadzieje ze się udało i beta to wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Hej dziewczyny! Aga jednak się udało, super! Paul czekam z niecierpliwością na wynik Twojej bety :) Klara ile masz przeważnie @? Ja dostałam w czwartek, a dziś już praktycznie po. U mnie owu planowo na 14 maja, ale z Moim dopiero 15 wieczorem będziemy się widzieć, bo z poligonu wróci, więc szanse w tym miesiącu słabiutkie. Chociaż po 2 tyg postu może ten jeden dzień wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniecierpliwa ja tez od stycznia brałam glukophage. Teraz jak mi się pojawiły dwie krechy to odstawiłam. Biorę tylko kwas foliowy. We wtorek albo w środe pojade do swojego lekarza. Martwię się bo mnie popolewa brzuch delikatnie z lewej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga190193 gratulacje :) jak zareagowała rodzina? u mnie wiem narazie tylko ja z mężem jak lekarz powie mi że wszytsko ok to wtedy planujemy powiedzieć dziadkom :D dmucham na zimno, staralismy sie blisko dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dziękuję dziewczyny :-) a Rodzinka się cieszy, chociaż moja mama się martwi ze tak szybko po synku się zdecydowaliśmy..ja tu lekarza za szybko nie zobaczę bo tu do położnej się chodzi..ale planuje zrobić usg w 8 tyg prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi to zależy czasami 4 dni czasami 6 ja dostałam okres we wtorek ale jeszcze troche dzisiaj leciało i pobolewal mnie brzuch ale w tym miesiącu to dał mi popalić strasznie horror dosłownie. Mam nadzieje ze za miesiąc juz go nie bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest kalendarz metoda Shettles'a na dni płodne i planowania dziecka,t-time.pl,tam jest wszystko wyszczególnione,dni płodne,owulacja,kiedy jajko jest zapłodnione,kiedy do macicy zarodek dotarł,kiedy implantacja i płeć dziecka,czyli w które dni trza sie kochać by mieć chłopca lub dziewczynkę,super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul o której jedziesz? Odezwij się :-) Ja korzystałam ze zwykłego kalendarzyka, obliczył dni płodne i owulacje ;-) to starczyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie mam@,a miałam wczoraj dostać,idę teraz syna odprowadzić do przedszkola i zajdę sobie do apteki i moze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i korci mnie jak cholera żeby zrobić ten test,jak myslicie test o czułości 10mlU/ml wykryje już cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×