Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość aga190193
Hej dziewczyny :-) Klara to trzymamy kciuki :-D U nas ząbkowanie..Mały gorączkował nam trochę ale w końcu dzisiaj lepiej. Ja się czuje dobrze :-) czekam niecierpliwie na usg..jeszcze 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
dziewczyny jak myślicie czy jest sens robić test ciążowy przed planowaną @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Ja dzisiaj byłam na drugiej becie, rano oddałam krew, i o 13 mogę zadzwonić po wynik;) bo nie dam rady wyrwać się z pracy... Trzymajcie kciuki aby ładnie przyrosła;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
I jak tam dziewczyny wczoraj było u mnie działanie oprócz tego o mały włos nie znalazłam sie na pogotowiu wygłupiałam sie z mężem i skończyło sie upadkiem mocnym w wannie i mocnych siniakach na rękach mina mojego męża w momencie mojego upadku bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efea
Ja dziś mam pierwsza wizytę,a zlapalam paskudne przeziębienie od dziecka, tak siedziby sobie w domu i jeden na drugiego kocha. masakra;/ poza ty tak jak w poprzedniej ciąży mam strasznie nieskie ciśnienie. dziś 87\54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Gość 44, na pewno będzie ok :) czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Wynik 822,2 to chyba dobry przyrost prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efea
No pewnie ze dobry.:) ja wlasnie wrocilam,dowiedzialam sie.ze ciaza blizniacza na 100% lekarka nam powie czy sie pecherzyk utrzymal za miesiac Narazie wiadomosc tylko dla mnie i meza a mnie jezyk swierzbi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze dobry.:) ja wlasnie wrocilam,dowiedzialam sie.ze ciaza blizniacza na 100% lekarka nam powie czy sie pecherzyk utrzymal za miesiac Narazie wiadomosc tylko dla mnie i meza a mnie jezyk swierzbi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Efea moje ogromne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Efea bliźniaki? O kurcze :-) podwójne szczęście ;-) gratuluję po cichu i oby było ok Wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz juz tez się cieszę,na poczatku szok bo juz 1,5 rocznego chjlopca mamy'ale teraz najważniejsze żeby było wszystko ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Efea a macie w rodzinie bliźniaki? :-) No mój synek ma 14 miesięcy :-) wiec podobnie..ciekawa jestem czy u nas jedno :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnjie mam 4 rodzenstwa ,ale powinnam mieć 6 bo moja mama urodziła właśnie martwe bliźniaki, a u Meza dziadek miał rodzeństwo bliźniaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Dziewczyny wiecie co wedlug wyników, jestemvw ciąży, ale oprocz tego ze jestem nonstop spiaca to wcale sie nie czuje jak w ciąŻy:( niewiem moze za bardzo sie tym wszystkim przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tylko bym spala i mam niskie cisnienie. Trzba sie cieszyc ze ssie dobrze czujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Efea a w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam dziewczyny żebyście sie czuły cudownie w ciąży żeby to był wasz najcudowniejszy czas aż do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja tam się czuje ok ;-) ale początek to pół biedy,później się zacznie..zgaga,bezsenność,bóle kręgosłupa i narzekanie ze chce się już urodzić itd itp :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ja jak bym sie czula tak jak w poprzedniej ciazy to rewelka. Wszystko moglam robic Pracowalam do 8 miesoaca, studia,obrona i dwie przeprowadzki plus budowa domu. Moment mi zleciqlo Teraz mam dziecko wiec tez nie mam czasu myslec,bo ostatnio coagle chory:) ja jestem w 6 tyhodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mi się strasznie dluzylo i leżałam w szpitalu dwa razy z infekcja wątroby a potem nerka mi przestawała pracować, przedwcześnie skurcze w 29 tyg potem w 32. A na koniec i tak urodziłam w 42 tygodniu :-) teraz to fakt z drugą ciąża inaczej bo nie ma czasu myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie mialas przeboje,trzymam kciuki zeby teraz bylo wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
No dziękuję :-) tez mam taką nadzieję że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o jak tam my kolejny dzien będziemy działać hehe choć moj maz chciał wczoraj przerwę zrobic ale mu nie podpuściłam tym razem będziemy codziennie bo ostatnie miesiące robiliśmy przerwy to w tym miesiącu codziennie moze w ten sposób sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
W którym dniu cyklu najwcześniej robiłyscie test ciążowy? No i pytanie jest.. czy bolało Was podbrzusze i jajniki przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malineczka chcialam spytac o to samo hehehe. Czekamy na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
26 dzień cyklu :-) przy 30 dniowych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×