Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość kinka7
udało się :) 3 tydzień od owulacji 15.04 miałam ostatnią @ ale się cieszę :) za 2 tyg idę do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Kinka super!! :-) będziemy z Tobą czekać na wizytę :-) Dziewczyny jak nie styczeń to luty,marzec :-* uda się w końcu, ale póki okresu nie ma jest nadzieja także głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderSuprise
hej wszystkim my sie nie staralismy a wychodzi na to ze po raz trzeci zostanę mamą. jesteśmy w szoku oboje bo zawsze dbamy i wiemy kiedy mozemy a kiedy to ryzykowne. już umówiona jestem do lekrarza ale następną środę więc zobaczymy. trochę się boję bo mam 2 synów 3 i 6 latka. miałam teraz dac malego do przedszkola i isc do racy ale...w tej sytuacji muszę czekać :) pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulację,ten moment wyczytania pozytywnego wyniku jest bezcenny,ja mam jeszcze nadzieje,że owulację będę miała z 2 jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Kinka jaki wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GozdzikGozdzik
Hej. Mam nadzieje ze niedlugo do was dolacze. Okres spoznia mi sie kilka dni. Na razie test wyszedl negatywny, ale czuje ze to to. Pierwszy miesiac staran, brzuch mnie kluje od kilku dni. Troche sie boje bo stracilam ciaze 1,5 roku temu. Ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Zrobiłam test, ale nadal negatywny.za 2-3 dni powinnam dostać okres.Poczekam jeszcze te dwa dni i powtórzę, by mieć pewność.zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się na zapas Mi 5 dni po terminie@ pokazała się druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
w poprzednich dwóch ciążach, test wychodził mi wcześniej niż przed @, szczególnie że robiłam z mniejszą czułością.poza tym czułam, że się udało.miałam obrzmiałe podbrzusze,ból i powiększone piersi, a teraz zupełnie nic. nie martwię się, bo co ma być to będzie, choć rozczarowanie jest zawsze.poczekam dwa dni,na razie pozostaje czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Mi zostało czekać do poniedziałku pewnie kolejny raz bedzie rozczarowanie to juz 17 cykl za nami ale sie nie podaje mam nadzieje ze jeszcze w tym roku zobaczę dwie kreseczki teraz to juz wszystko mi buzuje na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Ja musze zmienic ginekologa bo ten ma strasznie złe opinie i wole nie ryzykowac, na usg ktore dal mi skierowanie pojde bo dlaczego niby nie ale juz mam nowa pania ginekolog dobra polecana przez znajome umowiona na 2 czerwca i oby juz zalozyla mi wtedy karte ciążowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Witajcie dziewczyny. Ależ kiepsko się czuję :( od 3 dni nie wstaję prawie z łóżka. Dopadło mnie wredne przeziębienie, katar, kaszel i podwyższona temperatura, A do tego ból głowy i żadnych tabletek tylko naturalne Metody. Czuję się paskudnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderSuprise
ja się chyba za szybko pochwaliłam, bo wczoraj pisałam że będę miec 3 dzidzie i dzisiaj dostałam okres- po 8 dniach , chyba to okres. bede obserwowac a w srode bede u gina to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hej dziewczyny, u nas dziś nareszcie cieplej to z synkiem i psem dużo na dworze siedzieliśmy ;-) ja czuję się fatalnie..ale co poradzić..minie w końcu. Aneczka nie martw się, jeszcze i tak wcześnie. Niektórym do 6 tyg nie wychodzi pozytywny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuje się fatalnie dziś Nie mogę patrzeć na jedzenie, strasznie szybko się mecze i gdyby nie fakt ze synek w taka ładna pogodę cały dzień na dworze to bym cały przelezala. Mam nadzieje ze to chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej do was w tym miesiącu znowu nie dołącze nie wiem czy czasem jakiejś onfekcji nie złapałam :-( wy jak ram dziewczyny wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
hej :) zrobiłam dziś test, bo mąż ma wolne i chcieliśmy sprawdzić, czy coś się zmieniło.na pierwszy rzut oka, to nie widać drugiej kreseczki, ale przyglądając się dokładniej i dłużej, to coś jakby się mieniło.nie nastawiam się, jutro powtórzę.póki co emocje na wodzy ;) pogoda brzydka, siedzę w domu i robię zupę krem brokułową.Czy bolą Was może piersi ? bo mnie o dziwo nie.w zeszłym cyklu nie mogłam się dotknąć, a teraz tylko delikatnie przy dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hej dziewczyny :-) u nas dziś pięknie znowu :-) oby juz taka pogoda została. Ja się czuje cały czas tak samo od paru dni.. Aneczka :-)! To czekamy na jutro w takim razie. Mnie piersi dopiero teraz trochę zaczynają boleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Aguś jutro na pewno napiszę :) z rana jedziemy do lekarza, bo musi mi dopasować leki w razie ciąży.są to leki na heparynie, bo bez tego mogłam stracić poprzednie ciąże, a na salicylany jestem uczulona, dlatego gin wysłała mnie do angiologa. Tak jak inne dziewczyny biorą acard, ja dostanę odpowiedniki.u nas dziś zimno i ciągle pada.Na szczęście jutro ma być już ładnie :) Ogólnie to skąd jesteście ? ja z dolnego śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka powodzenia. U nas paskudnie leje, cały dzień leje Byliśmy tylko na chwilke u Babci. ja jestem z Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja ogólnie niedaleko Bydgoszczy mieszkałam :-) teraz od ponad dwóch lat w Finlandii :-) Aneczka to koniecznie do lekarza :-) i napisz nam tutaj co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia76
Dolny Śląsk, a dokładniej Lubin :) U nas również leje cały dzień.. samopoczucie nadal kiepskie i nie mogę się doczekać piątku i usg, mam nadzieję że zobaczę w końcu pęcherzyk, a może i uda się serduszka posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Ja ze slaska:) nie umie sie doczekac 27.05 bo tez usg bede miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GozdzikGozdzik
Poradzcie. Kolejnych kilka dni od @, okresu nie ma. Test negatywny. Zaczynam sie niepokoic. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Cześć dziewczyny :-) jak samopoczucie dzisiaj? U nas pogoda się zepsuła :-/ ja od rana czuje się okropnie..niech to już minie :-( Aneczka dziś robiłaś znów test?? Czy od razu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gozdzik a okresy masz zawsze regularne? Może warto iść na kontrolę do ginekologa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej czekam na okres juz nadchodzi wielkimi krokami czuje jak mi tam bulgocze na dole oprócz tego złapałam jakaś infekcje masakra:-( dobrze ze pogoda jest ładna to człowiek czuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Kochane robilam test i jest druga kreseczka, ale bardzo slaba.jutro zrobie inny test i powinien juz pokazac cos konkretnego.do lekarza mam na 17.00 .jak cos to napisze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×