Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość aanaa2020
Ps rowniez czekam na jakies wiesci! i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem swoje objawy bo pewnie nie czytalas tak daleko ale : ból głowy , klucie w ppdbrzuszu parę dni temu i w prawym jajniku, pd tygodnia większe piersi a od dziś pomału zaczynają pobolewac, brak apetytu, zbiera mi się na wymioty ale ze tak powiem dochodzi do gardła i to wszystko i przede wszystkim brak okresu który powinnam mieć 24 kwietnia :) 2 testy zrobione i każdy negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będę testować w poniedziałek jak @ nie przyjdzie i jak będzie znowu negatywny to jadę rowerem na betę nie wiem jak wrócę bo zawsze mnie boli ręką po pobraniu krwi ale dam radę :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
No prawda o testach jest taka ze jak sa dwie kreski to prawie na pewno ciaza ale jak jest jedna to nie lepiej i tak sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
To lepiej* a nie 'to nie lepiej' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej sprawdzić na czym się stoi :) ja właśnie przedłużam z tego strachu :D ze się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpicie na bezsennosc napewno jestescie w ciazy :D hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny trzymam za was kciuki ja cierpię okres katastrofa leje sie strasznie i od 4 rano juz nie śpię takie mam bóle masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
I jak tam się dziś czujecie dziewczyny?? :-) Klara współczuję strasznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Klara znam ten ból, więc współczuję. U mnie cisza, @ póki co nie widać, brzuch nie boli. Znając życie postanowi przyjść w samą majowke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Hello, glowa mnie dalej boli :-/ co to za cholerstwo sie narobilo. Juz mi mysli prz szly menopauza:-/ Ale swiatelko w tunelu,rozmawialam z pania pomocnica ,ze tak ja nazwe od moj go ginka, powiedziala,ze dzsiaj za pozno a nutro wolne mamy,to w nastepnym cyklu mam na badania przyjsc hormonow, 3-5 dniu cyklu i 21, zaplaci to kasa,wiec nie bede musiala sama,bo stramy sie o dziecko:-) jakos mi na sercu lzej,sama jeszcze w tym cyklu bede testami sprawdzac (LH) czy ta owulka jest czy ni ma. A jak test pokaze dwie grube kreski ,a pecherzyk nie peknie,to jak Potem sie sprawdza,czy jak peknie,to lh spadnie,a hak nie peknie lub sie wchloni? Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom najgorszy ten okres czasami sie na pogotowiu ładowało bo mdlałam z bólu kurde oby sie udało w następnym miesiącu tak pragniemy mieć dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wczoraj przez minutę zakulo podbrzusze i jajnik delikatnie uciskal bałam się ze to na @ ale nic nie ma dziś .. 6 dzień spóźnienia się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, mnie tez pobolewa podbrzusze, tak momentami kłuje ale to trwa minutkę i przechodzi. Do tego piersi stały się większę i bardziej bolesne, tylko że dzisiaj rano znowu zrobiłam sobie teścik i dwię krechy. Już chyba wyrazne bo przez ostatni czas to były takie bladziutkie że myślałam że sobie wmawaiam . W środę pójde na wizyte do lekarza który prowadził mnie w PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin @ na sobotę. Testu nie robię przed czasem, bo juz kasy szkoda. Czekam, ale z duszą na ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka no ja mam większe piersi ale nie bolą aż tak mocno tylko jak dotknę to zaboli ale czytałam ze jednych bolą drugich nie :) Będę testować w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja w niedziele :-) :-) a czuje się normalnie,trochę brzuch pobolewa tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćw
Aga, mnie tez pobolewa brzuch. Piersi zawsze przed @ mam wieksze, wiec nic mi tu nie mowi. Tylko czuję, jakbym ciagle miala mokro i zbiera mi sie na wymioty. Nie robię testu, bo nie chcę się odzierac ze zludzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi już leci drugi tydzień większych piersi a zawsze mam.tam przed okresem a później wracają do swoich rozmiarów ale nie tym razem :) nie mogę się doczekać poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćw
No to czekamy, jak na szpilkach. Martwię się, jestem sporo po 30 i dlugo sie staramy, połtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem przed 30 i staramy sie o pierwsze dziecko juz 16 miesięcy i dalej nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny ale wierzę że się uda :) Nie wiem czy widziałyscie jak pisałam wcześniej moja kuzynka starała się ponad 4 lata jest też przed 30 była zapisana juz na in vitro na 2019 rok aż r nagle niespodzianka :) jest w ciąży naturalnie. Nie ma co się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje ze nam sie uda teraz okras daje mi popalić straszne mam bóle i skurcze masakr jakaś no ale może w następnym miesiącu juz nie przyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćw
Paul, to na invitro tak dlugo się czeka? Szok. To moze i ja powinnam zaczac ostro dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
A ja sie jednak wstrzymalam z testem paula! Czekam do tego poniedzialku bo chce to zrobic wspolnie z chlopakiem. chce go delikatnie zaczac angazowac z tej strony uczuciowej bardziej, bo chociaz jest to odpowiedzialny facet ktory juz nawet mowiac "gdybysmy byli w ciazy", pokazuje jaki ma stosunek, to jednak oboje jestesmy mlodzi i wiem ze sie boi i stresuje. Co prawda wolalby ten czas wspanialy przesunac o kilka lat ale rozmawialismy duzo i oboje uznalismy ze trzeba brac odpowiedzialnosc i ze skoro sie kochamy to i owoc tej naszej milosci wychowamy :) chociaz strach i niepewnosc jest.. 20 lat dopiero.. a z drugiej strony kiedy teraz niby dobry czas na dziecko no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to będziemy testować razem :) My mówimy tak samo, damy sobie rade mamy rodziców którzy nas wspierają i wierzę że zawsze nam pomogą jeżeli wyjdzie w poniedziałek ze będzie maluszek ,nie zostawia nas w potrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
Co mnie dzisiaj zaskoczylo! Zawsze mialam dobry wech ale nie sadzilam ze tak az to dziala. Szukalam dzisiaj pierniczkow albo ciastek korzennych po domu bo cos mi zapachnialo i nabralam ochoty i szukam i szukam i nic. Nie ma zadnych ciastek. Po czym zorientowala. sie ze to swieczka jeszcze ze swiat o takim zapachu stoi na komodzie po drugiej stronie pokoju :o chyba cos tu jest na rzecy dziewczyny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
No to super, wsparcie jest bardzo wazne. Ja tez rozmawialam dzisiaj z mama i powiedziala ze jak juz dziecko jest to nalezy sie cieszyc z nowego zycia, niewazne czy planowane czy nie. Szczerze wspolczuje dziewczynom ktore nie maja w takiej sytuacji wsparcia ani w chlopaku ani w rodzinie co niestety ciezkie.. i zamiast sie cieszyc to robi sie z dziecka tragedie zyciowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×