Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sianonaglowie

jak odbudować zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
Może przydadzą ci się kosmetyki z olejem arganowym? Ja korzystam z szamponu i maski regenerującej royal moroccan. Fajnie nawilżają włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej czysty olej arganowy lub inny np. ze słodkich migdałów. Kosmetyki z olejami zwykle mają ich w składzie bardzo mało, a tak przynajmniej wiesz czego używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciłam za to prostowanie w In Harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie prostowanie keratynowe wyszło najlepiej. Włosy przestały się puszyć, już 4 miesiące mam spokój. Poza tym są lepiej odżywione, nie są wysuszone, bo odstawiłam prostownicę. Miałam keratynę Amazon Keratin (winogornowa-bardzo mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudadagusia
A może ten słynny Olaplex? Ostatnio widziałam, że można go w dobrej cenie kupić w fajnej drogerii internetowej https://www.perfumeria.pl . Ja zawsze po farbowaniu robię sobie tą formułą odżywianie i muszę powiedzieć, że efekt jest naprawdę widoczny. Trochę to kosztuje, ale warto zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie robiłaś zabieg tą keratyną amazon? W salonie czy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W In Harmony zapłaciłam 750zł, w tym dostałam też szampon i odżywkę. Czyli taka standardowa cena za średniej długości włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te maski z RM są super, szczególnie regenerująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim odpuściłabym sobie farbowanie, prostowanie, suszenie i wszelkiego tego typu zabiegi. Używam szamponu do dzieci i wcieram olej kokosowy, bardzo ładnie nabłyszcza, oprócz tego olej arganowy z Nacomi, świetna rzecz. I codziennie po kilka razy czeszę włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amazon Keratin to keratyna fryzjerska, niestety nie kupisz jej w sklepie, zabieg możesz zrobić w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiwerzcie w bajki. keratyna 250ml (z aliexpress - zapłaciłam ok.80zł) - starczylo mi na 5 zabiegow (co pol roku) czyli 1 zabieg to mniej już 20zł.... używam jej już więc prawie 3 LATA. moje włosy są lejące i nie kręcą się na deszczu. mam cienkie włosy i keratyna z aliexpress ich nie zniszczyła, wręcz przeciwnie ;) ale jak ktos chce placic 500-1000zl za zabieg to prosze bardzo :D efekt ten sam. nawet fryzjerzy - do ktorych chodze tylko na cięcie (oferujacy keratynowe prostowanie w swoich salonach) sa pod wrazeniem kiedy mowie ze minelo juz ponad 3 miesiace od keratynowego prostowania (wciskam im kit ze robione w salonie, w innym miescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze zalezy jakie masz włosy, spalisz albo nie spalisz - jak nie masz szczęścia ani wiedzy o swoich włosach to powodzenia. Gratuluję ze ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejowanie rzeczywiście dobrze działa na włosy. A mnie dodatkowo pomogly plastry dermastic. Bardzo dużo wlosów mi wypadało i dzięki tym plastrom udało mi się zahamować wypadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto pamiętać także o dbaniu od wewnątrz - odpowiednia suplementacja może korzystnie wpłynąć na stan naszych włosów :) Ja brałam ten lek - Gelacet: http://aptekajakmarzenie.pl/gelacet-kapsulki-zelatyna-biotyna-saszetek-piekne-zdrowe-wlosy-paznokcie-p-13216.html rozpuszcza się go w wodzie także fajnie można wyrobić sobie nawyk picia go każdego dnia rano :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lava90
Podcięcie zniszczonych końcowek pomoże poprawić wygląd włosow na pewno, choć żeby odbudować, to trzeba działać na skórę i cebulki. Ja stosuję od jakiegoś czasu napar z pokrzywy i rezultaty są bardzo fajne:) Tutaj możecie poczytać na ten temat: https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/photos/a.106510953199910.1073741828.106258163225189/121522795032059/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ten szampon: https://www.organicall.pl/pl/p/John-Masters-Organics-Szampon-regenerujacy-z-miodem-hibiskusem/2063 Bez chemii, tylko z naturalnych, organicznych składników. Zdobywca nagrody Healing Beauty. Doskonały szampon do codziennego użytku dla włosów suchych, zniszczonych, farbowanych oraz poddawanych trwałej ondulacji. Jest idealną kuracją włosów bardzo zniszczonych. Do końca lipca jest tańszy o 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno uratować włosy można dzięki keratynie w dobrym salonie ja mam zrobiony zabieg przy użyciu keratyny moroccan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie super pomogły suplementy diety, a kiedyś miałam naprawdę zniszczone, cienkie i łamliwe włosy. W aptece Melissa kupiłam Revalid i kuracja trwała 3 miesiące, ale teraz moje włosy są gęste i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich salonach (i miastach) można zrobić zabieg keratyną Amazon Keratin? Pytałam już 3 fryzjerów i żaden nie korzysta z tych kosmetyków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na FB Amazon Keratin są często posty z adresami salonów w różnych miastach, może akurat Twoje miasto się załapie, sprawdź ;) Jeśli chodzi o Warszawę to na pewno można zrobić ten zabieg w salonie Beauty Club na Pokornej 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma uniwersalnej rady. Bo skąd wiadomo czego akurat tobie brakuje? Pielęgnacja włosów to trzy filary: 1. Proteiny (np keratyna) 2. Humektanty (nawilżają) 3. Emolienty (natłuszczają). Musi być równowaga między nimi. Najpierw sprawdź którego z tych czynników brakuje i wtedy będziesz wiedzieć. Tu jest to opisane: http://mannazziemi.pl/index.php/2017/03/17/jak-dbac-o-wlosy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja również rozjaśniłam włosy jakieś półtorej roku temu, również wtedy mogłabym je ściąć przy samej głowie, daj sobie spokój z farbowaniem włosów czy jakimkolwiek rozjaśnianiem, niech zrobi się odrost Twoich i dąż do swojego naturalnego koloru, a miałam czarne, a teraz znowu mam swoje naturalne zdrowe włosy, a też miałam zniszczone na maksa, że aż chciałam perukę kupować, a zrobiłam tak, nie farbowałam nic, chodziłam z takim rudym odrostem na ciemnych włosach przeżyłam to, zrobiła się zima i nosiłam czapkę itd, ale cały czas niestety prostuje i suszę włosy, ale staram się na jak najniższej temperaturze, zainwestuj w olejek kokosowy i jakieś dobre serum na końcówki, dwa razy w tygodniu na noc nałóż na całe włosy olej kokosowy lekko zwiąż kucyka i idź spać rano umyj włosy delikatnym szamponem, ja osobiście używam tej najtańszej serii babuni, są tanie, ale bardzo dobre! one też przesuszają, więc daje na końcówki jakąś odżywkę np. ja mam z KALLOSA bananową, tania na necie litr kosztuję 10 zł bodajże, także polecam. :) no i co jakieś 3 miesiące obcinałam końcówki sama w domu na prosto ale nie było to dużo, jakiś 1,5 cm nawet nie, żeby tylko końcówki wyglądały na "świeższe" no i w sumie po półtorej roku mam zdrowe włosy od samej nasady, końcówki zawsze będą troszkę zniszczone, ale nie dużo, wiadomo jak się prostuje włosy, ale je też sobie podcinam co 3 miesiące na prosto jakiś 1 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie za keratynowe prostowanie długich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które pisały o kosmetykach royal moroccan: nie wiecie gdzie i czy można kupić ich ampułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za średniej długości włosy płaciłam 750zł z kosmetykami w In Harmony. Cena zależy od salonu i od używanej keratyny. Moje włosy są proste już 4 miesiące i jestem zadowolona z efektu. Nie żałuję wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ampułki RM są niestety dostępne tylko w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałyście kosmetyki z tego amazon keratin? Chodzi mi o kosmetyki po keratynowym prostowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra robiła zabieg u fryzjera ich keratyną. Nie pamiętam jaka to była, ale nie wyprostowała jej włosów. Miała tylko ładne fale i włosy nie były spuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×