Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość 88butterfly88
Hey Z tymi serami to dziwna sprawa bo kumpela rok temu rodziła i jej też gin nie kazał jeść plesniakow. Boginko mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki mocno! U mnie nowy objaw- pieczenie brodawek. W połączeniu z całą resztą to nie czuje się dziś najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
MamaOla gratuluje:) super tyle szczęścia na raz:D Gosiauk jeśli chodzi o balsamy to właśnie nawet najdroższe nie gwarantują braku rozstępów. Myślę ze to bardziej kwestia skóry. Ja smaruję na zmianę nawilżającym i ujedrniajacym z avonu wiec w mojej pielegnacji niczego nie zmieniam. Grunt zeby skora za mocno nie wysychala bo wtedy latwiej o rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka28 - pamietasz co Ci mowilam mysl pozytywnie , a na pewno wszystkop sie ulozy ! i nie martw sie na zapas bo to tez szkodzi maluszkowi a on pewnie chce usmiechnietej mamy a nie ciagle zmartwionej <3 AniQ10 - szef mi poszedl na reke bo teraz umowa w lipcu mi sie konczy i mi przedluza mimo ciazy no to tez chce byc troche w porzadku i zostac az nie znajdzie zastepstwa a ile to potrwa to sama nie wiem ;D karolcia2088 - widze ze tez masz fajnego szefa ;P taku ugodowy a w jakiej branzy pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Walentynka no to juz jasne z ta praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynka mój szef i tak mi nic nie może zrobić bo ja mam umowę na czas nieokreślony a ja pracowałam w pieluszkach dla dzieci sortowanie pakowanie i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym ja po macierzyńskim planowałam iść na wychowawczy ale życie trochę zweryfikowalo mi plany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Hej. Na becie byłam, plamienia mam mniejsze i leżę na plecach. Ból też mniejszy wiec jestem dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniq10
A ja mam za tydzień wizytę. Jeszcze nigdy tak na nic nie czekałam (no poza dniem ślubu ;) ). Dzisiaj miałam sen, ze tata przyniósł małego rudego kotka. Bawiłam się nim, niunkalam, a potem bez mycia rak obgryzalam paznokcie i wpadłam w panikę, ze dostanę toxoplazmozy i miałam lecieć na badania :) paranoje juz mnie w śnie dopadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Dzisiaj parę z was miało mieć wizyty. Piszcie co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś kiedyś czytałam ze wyobraźnia kobiety w ciąży jest jeszcze bardziej nakręcona hehe :-) ja wizytę mam dopiero za 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja miałam wizytę i jak narazie widac pęcherzyk. 6 tydzień 4 dzień Następna wizyta 21.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Boginko to dobrze ze sytuacja się poprawia. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Ja mam wizytę dopiero w poniedziałek i też nie mogę się doczekać. Chce już wiedzieć że wszystko jest jak należy. Nawet mam myśli żeby kupić jeszcze jeden test żeby zobaczyć czy kreska ciemnieje bo się martwię czy beta przyrasta. Wiem że to głupie. Dziś wrócił ból głowy i zawroty takie porządne Wiec mdłości są na granicy pawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
karolcia2088 - chociaz masz tyle dobrze ,ze na stale to mozesz sobie siedziec ;p a wychowawczego chyba bys duzo nie miala bo jest chyba 400 zł tak ? x Boginka - wypoczywaj :) x 88butterfly88 - spokojnie wytzymasz do poniedziałku juz czwartek ;P Ja mam dopiero druga wizyte 15 jak dobrze pamietam na pierwszej wszystko bylo ok . x AlisaAlisa - nie bylo jeszcze szerduszka ? x Ma ktoras z Was zalozona karte ciazy ? bo mi gin zalozyl na pierwszej wizycie juz . Dziewczyny a Wy co jaki czas macie gina ja na poczatku mam co miesiac potem co 3 tyh potem pewnie co 2 i tak dalej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynka nic bym nie miała bo żeby dostać te 400 zł to trzeba mieć przyznane prawo do zasiłku rodzinnego a naszej rodzinie się nie należy tak więc bezpłatny wychowawczy Ja w poprzedniej ciąży wizyty miałam co 3 tygodnie i w tej pewnie tak samo kartę ciąży miałam ostatnio zakładana na 2 wizycie jak przyszłam z wynikami wiec teraz pewnie też już mi zalozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ja tez kartę miałam założona na 2 wizycie jak miałam wszystkie wyniki. Odnośnie wizyt. Lekarz powiedział, ze normalnie będziemy się spotykać co 4 tygodnie, jednak teraz mam za 3 tyg., bo jak bym miała za 4 to znów musiałabym iść po tygodniu na USG genetyczne I trymestru. Czekam więc 3 potem 2, ale potem nie chce co 4. Poproszę o wizyty co 3 tygodnie, bo dłużej to ja nerwowo nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Boginka trzymaj się myśl pozytywnie a na pewno wszystko będzie ok. AlisaAlisa jakiej wielkości miałaś pecherzyk??? A u mnie oprócz natłoku obowiązków odnośnie studiów, to muszę się brać za organizację wesela bo zostało tylko 1,5 miesiąca... Strasznie dziś duszno aż mi się parę razy słabo zrobiło. A jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka1116
Ja mam dopiero późnym wieczorem wizytę wiec pewnie jutro sie odezwę Liczę, ze zobaczę juz serduszko <3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka trzymam kciuki, zeby było ok. Dobrze, ze zmieniłaś gina. Lenkas organizacja wesela - miło wspominam ten czas :-) Jutro sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Anielka powodzenia :-) Ja czekam jeszcze na wyniki bety :-) cała w nerwach jestem i z braku apetytu i stresu na oko ze 2-3 kilo mnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestcze nie Było serduszka... To źle? Pęcherzyk 7,8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlisaAlisa
To wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze usg 5t3d tylko pęcherzyk, drugie usg 6t4d w pęcherzyku pulsujący zarodek, ale nie martw się każda ciąża rozwija się w swoim tempie i nie ma co porównywać, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Poronienie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to poronienie? Na jakiej podstawie tak mówisz? Jaka beta? krwawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Boginka to już pewne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×