Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość karolcia2088
Boginka tak mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka nie wiem co powiedziec ... odezwij sie do nas czy to juz na pewno pewne .. x AlisaAlisa - wszystko zobaczysz w swoim czasie , jesli gin Ci nic nie mowil to jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Boginka bardzo mi przykro ;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u lekarza i wyniki tsh niestety nadal nienajlepsze. Lekarka mnie nastraszyła. Noc nieprzespana. Byłam dzisiaj powtórzyć badania i od razu do endokrynologa. Na szczęscie FT3 i FT4 w normie. Troszkę się uspokoiłam- badania do powtórzenia za miesiąc. Z tego wszystkiego aż mnie brzuch rozbolał jakby skurcze ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Beta zmalała i krwawienie jak cholera. Same strzępy. Ginekolog powiedział ze gdy beta spada to nie ma szans na ocalenie ciąży. Teraz tylko czekać aż wszystko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Boginka bardzo mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Boże Boginka strasznie mi przykro... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Bardzo mi przykro... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keytea7 a Ty masz problemy z tarczycą? Bo ja nigdy nie miałam ale teraz biorę tabl euthyrox bo mi wyższe tsh wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy wcześniej nie miałam problemów. Miałam badania tarczycy przed ciąża i wyniki były książkowe. A teraz wyglada na to że hormony szaleja. Na razie lekarka nie przepisała mi leków, za miesiąc muszę powtórzyć badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Nie było mnie chwilkę na forum a tu tyle stron do nadrobienia... Czuje sie fatalnie, wymiotuje od rana do nocy, ciagle musze cos podjadać bo inaczej mam torsje żółcią. W pierwszej ciązy miałam identycznie, ale wtedy moglam lezec caly dzien, a teraz dochodza obowiazki zwiazane z opieką nad małym. Pierwsze USG mialam w ubiegłym tyg, termin mam na 27lutego (w pierwszewj ciazy mialam termin na 12 lutego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Podczytałam... Bardzo mi przykro z powodu straconej ciąży! Nie oszukujmy sie dziewczyny co do rozstepów, jęsli któraś ma skłonność do nich to może sie cudownymi kremami smarowac a i tak sie zrobią. Do tego teraz rodzimy duże dzieci i skora musi sie mocno naciagac. Bede miec wizyty u gin co 4tyg. Teraz pojde po 10tc. Pod konic ciaż do gin biegałam co tydzień ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICK_________ WIEK____ TERMIN PORODU_____ KTÓRA CIĄŻA MammaOla_____28_______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk________34_______02.02.16___________1 Keytea7 ________30_______03.02.2016_________1 Mała_Mi________27_______06.02.2016_________1 MarzenaK_______31_______06.02.2016_________1 Karolcia2088 ____27_______09.02.2016_________3 Bedalia _________27______10.02.2016 _________1 Walentynka014 __27_______14.02.2016_________2 Kasiunia1989____26_______14.02.2016_________2 MagdaLula______24_______15.02.2016_________1 Anielka1116_____27_______21.02.2016_________2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016_________2 barsta___________28______24.02.2016_________2 AlisaAlisa________30______25.02.2016_________1 Boginka28________28_____1.03.2016__________1 Lenka_s ________20_______26.02.2016_________1 Groszek2016______28______27.02.2016________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka - trzymaj się <3 x Współczuje Wam dziewuszki wymiotów ja nic ;p gdyby nie bol w piersiach i brak okresu nie wiedziałabym ze w ciazy jestem ;) x ja roztepow wgl nie mialam tylko w ostatnich tyg jak mi brzuch juz sie obnizyl to dostalam na boczkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Moje cycki spuściły trochę z tonu :) bolą w nocy i rano. Jak się przekladam z boku na bok to jak kule do kręgli :) w ciagu dnia juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Ja dzisiaj od rana fatalnie sie czuje. Męczą mnie mdłości, jestem senna i troszke niepokoi mnie boł w lewym boku poniżej pępka. Jakby jakaś kolka co jakiś czas się odzywa. Ogólnie jakaś opuchnieta jestem. Pomimo że waga spada. Zastanawiam sie czy nie wybrać sie do lekarza ale ze wszystkim tak biegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keytea7 bez paniki, nie ma co tak latać do lekarza, dzidzi potrzebna wyluzowana mama a nie zeschizowana. Bóle, kłucia to normalne, macica się przygotowuje i rozciąga, póki nie ma skurczów i krwawienia wszystko jest ok. A co do mdłości to mi odpuściły teraz w 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wczoraj na noc takie miałam mdłości ze myślałam że zejde U nas tak ciepło starsza córka chciałby iść nad wodę a ja mam takiego lenia ze koniec świata A zauważyłam u siebie zwiększoną ilość śluzu macie może też coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Mam nadzieję ;-). Wczoraj miałam coś jakby skurcze ale miałam wrażenie, że to jakieś problemy z jelitami. Już za bardzo wsłuchuję się w siebie ;-). Krwawienia żadnego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ten los naprawdę jest przekorny... Kto chce to nie ma, a kto nie chce to ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Boginko bardzo ci wspolczuje. Mam nadzieje ze sie trzymasz jakos. Tulę:* Moje mdłości przybierają na sile. Mdli z glodu, mdli z jedzenia bleee. Cycki chyba już bardziej boleć nie mogą A jednak codzień jest gorzej. Ogólnie to trochę zdolowana jestem. Czuje się jak kaleka A słyszę wokół ze kiedyś kobiety w polu robiły i na kamieniu rodziły. Już przestaje smecic bo mnie pogonicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po wizycie wszystko ok. Widziałam i słyszałam bijące serduszko :) Następna za 2 tyg. już z wynikami badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku to dzieciaczki będą mieć urodziny w tym samym miesiącu :) Super :) Karolcia i Keytea współczuję mdłości A ja nie mam ani jednego rozstępu po poprzedniej ciąży. :) Nie wiem czy to uwarunkowania genetyczne ale i tak mam zamiar kupić ten sam krem, który używałam wtedy. Zawsze uwielbiałam ryby, a teraz całkiem mnie od nich odrzuciło... fuuu Mam wieczną ochotę na coś słodkiego, ale muszę to dawkować, więc zadowalam się słodkimi owockami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Karolcia odnośnie śluzu to norma. Ze mnie raz tyle wyleciało, ze myślałam, ze dopadło mnie potrzydziestkowe nietrzymanie moczu ;) Lekarzowi nic nie mówiłam, dopiero przy badaniu sam zwrócił uwagę i powiedziałam to powiedział, ze to jest najnormalniejszy objaw ciąży i tak powinni być :) wiec luuuuzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Syn jest akurat wcześniakiem, urodził się w styczniu. Mam nadzieję, że tym razem do lutego dotrwam x W pierwszej ciąży po 3mc zrobiło mi sie kilka rozstepów pod piersiami. Teraz mam takie wielkie piersi ze mogłabym nimi kogoś zabić :) a jak bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Ja nie odczuwam bólu piersi bo cały czas karmie Julcie wiec może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 123
Hej dziewczyn długo się nie odzywałam ale czytałam. Wczoraj byłam na u lekarki zrobiła mi usg Z którego wychodzi że jestem w 4tyg 1 a od ostatniej @ licząc powinnam być w 6 tyg wiec wszystko może się zdarzyć mam iść za 2 tyg. Boginka przytulać mocno wiem jak się czujesz też straciłam ciąże w 14 tyg więc ta ciąża to moja 4 jak wcześniej pisałam mam już 2 synków na ziemi i jednego synusia w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×